Cmc купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
3

BINDERY - FINISHING - wrapping shrinking CMC RITMICA Universal H-200

Nürnberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6741 km
1993
подготвен за работа (се користи)
3

Accessories, toolholders and clamps for CNC SCHMALZ MECHANISCHE SPANNER VCMC-K1 154x128x100

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
2013
користен
6

Milling machine CME CME FU 2 CMC

Gottmadingen, ГерманијаГерманија
6678 km
подготвен за работа (се користи)


cmc
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
6

Book press CMC Italia Q-Press

Radom, ПолскаПолска
7256 km
како и нови (ex-дисплеј)
8

CMC 9000 - 8 CMC Machinery CMC 9000 - 8

Ruggell, ЛихтенштајнЛихтенштајн
6751 km
2012
одличен (користен)
4

rotary feeder CMC/MWT R 1000

Holthusen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6559 km
2010
како и нови (ex-дисплеј)
3

compensating stacker CMC Robot 2 J-1

Helmstedt, ГерманијаГерманија
6599 km
2006
добра состојба (се користи)
1

SCREW-COMPRESSOR CMC SR 21

Bienne, ШвајцаријаШвајцарија локација на застапништво
6604 km
користен
2

Cornering machine CMC ITALIA RIGEL P 35

ItaliaИталија
7253 km
2000
добра состојба (се користи)
1

Flattening machine CMC Maschinenbau GmbH PROFIlinePlus F-320

Frankenthal, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6559 km
2018
ново


cmc
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
CMC
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.