Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Bbc користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
YORK-BBC RHG YORK-BBC RHG YORK-BBC RHG YORK-BBC RHG YORK-BBC RHG YORK-BBC RHG
more images
6
Јавете се
Leipzig, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1302 km
Втора рака
BBC M1LB2 30A B 13 BBC M1LB2 30A B 13 BBC M1LB2 30A B 13
more images
3
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
BBC MIF 5568/1Q BBC MIF 5568/1Q BBC MIF 5568/1Q
more images
3
Јавете се
Tönisvorst Германија
1590 km
Втора рака
BBC JC 2006 BBC JC 2006 BBC JC 2006 BBC JC 2006 BBC JC 2006 BBC JC 2006 BBC JC 2006 BBC JC 2006 BBC JC 2006 BBC JC 2006 BBC JC 2006
more images
11
Јавете се
Đakovo Хрватска
492 km
1985
добро (искористено)
BBC Capacity 285 + 300 kg Rocking BBC Capacity 285 + 300 kg Rocking BBC Capacity 285 + 300 kg Rocking BBC Capacity 285 + 300 kg Rocking
more images
4
Јавете се
Rheinmünster Германија
1332 km
1960
работилница ремонтирана (искористена)
BBC BBC BBC BBC BBC BBC BBC BBC BBC BBC BBC
more images
11
Јавете се
Германија
1531 km
1974
како нов (користен)
BBC 1,5 kW 2850 U/min BBC 1,5 kW 2850 U/min BBC 1,5 kW 2850 U/min BBC 1,5 kW 2850 U/min
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
BBC L - 500 BBC L - 500 BBC L - 500 BBC L - 500 BBC L - 500 BBC L - 500 BBC L - 500 BBC L - 500 BBC L - 500
more images
9
Јавете се
Đakovo Хрватска
492 km
1986
како нов (користен)
BBC FD MC138-R0102-01-83 BBC FD MC138-R0102-01-83 BBC FD MC138-R0102-01-83 BBC FD MC138-R0102-01-83
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
BBC DOTN-150 BBC DOTN-150 BBC DOTN-150 BBC DOTN-150 BBC DOTN-150
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
BBC eQU160MC4 BBC eQU160MC4 BBC eQU160MC4 BBC eQU160MC4 BBC eQU160MC4
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
BBC B5 BBC B5 BBC B5 BBC B5
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
BBC QU160M4 BBC QU160M4 BBC QU160M4 BBC QU160M4
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
BBC MEUB 112 MR6 BBC MEUB 112 MR6 BBC MEUB 112 MR6 BBC MEUB 112 MR6
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
BBC QUX160L8/4-6AG BBC QUX160L8/4-6AG BBC QUX160L8/4-6AG BBC QUX160L8/4-6AG BBC QUX160L8/4-6AG
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
BBC QUX200L2AF BBC QUX200L2AF BBC QUX200L2AF BBC QUX200L2AF
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
BBC vQUX160L6-4AI BBC vQUX160L6-4AI BBC vQUX160L6-4AI BBC vQUX160L6-4AI
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
BBC QU132SB4 BBC QU132SB4 BBC QU132SB4 BBC QU132SB4 BBC QU132SB4
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
BBC QU 160M4AG BBC QU 160M4AG BBC QU 160M4AG BBC QU 160M4AG BBC QU 160M4AG
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
BBC QU112M2AAT BBC QU112M2AAT BBC QU112M2AAT BBC QU112M2AAT
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
BBC eQU132SB2 BBC eQU132SB2 BBC eQU132SB2 BBC eQU132SB2
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
BBC QU x 30 L 2 BBC QU x 30 L 2 BBC QU x 30 L 2 BBC QU x 30 L 2
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
BBC QUX112M4/2A6 BBC QUX112M4/2A6 BBC QUX112M4/2A6 BBC QUX112M4/2A6
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
BBC** QU132SB8 BBC** QU132SB8 BBC** QU132SB8 BBC** QU132SB8
more images
4
Јавете се
Wiefelstede Германија
1648 km
Втора рака
BBC B 105 BBC B 105 BBC B 105 BBC B 105 BBC B 105
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Attec 05.BBC.0904 Gesloten veegborstelbak90cm Attec 05.BBC.0904 Gesloten veegborstelbak90cm Attec 05.BBC.0904 Gesloten veegborstelbak90cm Attec 05.BBC.0904 Gesloten veegborstelbak90cm Attec 05.BBC.0904 Gesloten veegborstelbak90cm
more images
5
Јавете се
Dentergem Белгија
1746 km
Ново
 ABB / BBC GCB0262 A Veritron Stromrichter ABB / BBC GCB0262 A Veritron Stromrichter ABB / BBC GCB0262 A Veritron Stromrichter
more images
3
Јавете се
Remscheid, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1538 km
подготвен за употреба (искористен)
 BBC GNT0104100R1 Umrichter AV2502 R1 BBC GNT0104100R1 Umrichter AV2502 R1 BBC GNT0104100R1 Umrichter AV2502 R1 BBC GNT0104100R1 Umrichter AV2502 R1 BBC GNT0104100R1 Umrichter AV2502 R1
more images
5
Јавете се
Remscheid, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1538 km
подготвен за употреба (искористен)
 BBC 05 MA 21 Axodyn-Drehzahlregelgert BBC 05 MA 21 Axodyn-Drehzahlregelgert BBC 05 MA 21 Axodyn-Drehzahlregelgert BBC 05 MA 21 Axodyn-Drehzahlregelgert
more images
4
Јавете се
Remscheid, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1538 km
подготвен за употреба (искористен)
 ABB / BBC GCB0262 A GNT2009139R0006 Veritron Stromrichter ABB / BBC GCB0262 A GNT2009139R0006 Veritron Stromrichter ABB / BBC GCB0262 A GNT2009139R0006 Veritron Stromrichter
more images
3
Јавете се
Remscheid, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1538 km
подготвен за употреба (искористен)
 BBC Veritron GN626956 / 008 - GN626956/008 / GSB 0421 Stromrichter BBC Veritron GN626956 / 008 - GN626956/008 / GSB 0421 Stromrichter BBC Veritron GN626956 / 008 - GN626956/008 / GSB 0421 Stromrichter BBC Veritron GN626956 / 008 - GN626956/008 / GSB 0421 Stromrichter BBC Veritron GN626956 / 008 - GN626956/008 / GSB 0421 Stromrichter
more images
5
Јавете се
Remscheid, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1538 km
подготвен за употреба (искористен)
 BBC MC24P R0204 Vorschubmotor SN:171061 ! BBC MC24P R0204 Vorschubmotor SN:171061 ! BBC MC24P R0204 Vorschubmotor SN:171061 ! BBC MC24P R0204 Vorschubmotor SN:171061 !
more images
4
Јавете се
Remscheid, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1538 km
Ново
 BBC FD MC24P R0204 04 85 Vorschubmotor SN:210508 ! BBC FD MC24P R0204 04 85 Vorschubmotor SN:210508 ! BBC FD MC24P R0204 04 85 Vorschubmotor SN:210508 ! BBC FD MC24P R0204 04 85 Vorschubmotor SN:210508 !
more images
4
Јавете се
Remscheid, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1538 km
Ново
 ALSTHOM BBC MC19S R0026 Scheibenlufer SN:311787C - ! - ALSTHOM BBC MC19S R0026 Scheibenlufer SN:311787C - ! - ALSTHOM BBC MC19S R0026 Scheibenlufer SN:311787C - ! - ALSTHOM BBC MC19S R0026 Scheibenlufer SN:311787C - ! -
more images
4
Јавете се
Remscheid, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1538 km
Ново
Volvo FMX 460 8x4 BB CARNEHL 17m³ Nr: 553 Volvo FMX 460 8x4 BB CARNEHL 17m³ Nr: 553 Volvo FMX 460 8x4 BB CARNEHL 17m³ Nr: 553 Volvo FMX 460 8x4 BB CARNEHL 17m³ Nr: 553 Volvo FMX 460 8x4 BB CARNEHL 17m³ Nr: 553 Volvo FMX 460 8x4 BB CARNEHL 17m³ Nr: 553 Volvo FMX 460 8x4 BB CARNEHL 17m³ Nr: 553 Volvo FMX 460 8x4 BB CARNEHL 17m³ Nr: 553 Volvo FMX 460 8x4 BB CARNEHL 17m³ Nr: 553 Volvo FMX 460 8x4 BB CARNEHL 17m³ Nr: 553 Volvo FMX 460 8x4 BB CARNEHL 17m³ Nr: 553 Volvo FMX 460 8x4 BB CARNEHL 17m³ Nr: 553 Volvo FMX 460 8x4 BB CARNEHL 17m³ Nr: 553
more images
13
Regensburg Германија
1111 km
2018
Втора рака