Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
држава
формат на продажба
Детали

Купете Bnc користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
MICROCUT BNC 2280 MICROCUT BNC 2280 MICROCUT BNC 2280 MICROCUT BNC 2280 MICROCUT BNC 2280 MICROCUT BNC 2280 MICROCUT BNC 2280
more images
7
Јавете се
Kaiserslautern, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1392 km
2008
подготвен за употреба (искористен)
CHALLENGER / BUFFALO BNC 35160 CHALLENGER / BUFFALO BNC 35160 CHALLENGER / BUFFALO BNC 35160 CHALLENGER / BUFFALO BNC 35160 CHALLENGER / BUFFALO BNC 35160 CHALLENGER / BUFFALO BNC 35160 CHALLENGER / BUFFALO BNC 35160 CHALLENGER / BUFFALO BNC 35160 CHALLENGER / BUFFALO BNC 35160
more images
9
Јавете се
Korschenbroich, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1571 km
2006
Втора рака
MICROCUT BNC 2260X MICROCUT BNC 2260X MICROCUT BNC 2260X MICROCUT BNC 2260X MICROCUT BNC 2260X MICROCUT BNC 2260X MICROCUT BNC 2260X MICROCUT BNC 2260X MICROCUT BNC 2260X MICROCUT BNC 2260X
more images
10
Јавете се
Jonschwil Швајцарија
1195 km
2010
многу добро (користено)
BUFFALO MACHINERY, TA MICROCUT BNC 24120, Steuerung BUFFALO MACHINERY, TA MICROCUT BNC 24120, Steuerung BUFFALO MACHINERY, TA MICROCUT BNC 24120, Steuerung BUFFALO MACHINERY, TA MICROCUT BNC 24120, Steuerung BUFFALO MACHINERY, TA MICROCUT BNC 24120, Steuerung
more images
5
Јавете се
Grünstadt Германија
1375 km
2000
добро (искористено)
MICROTURN CHALLENGER BNC 1840 MICROTURN CHALLENGER BNC 1840 MICROTURN CHALLENGER BNC 1840 MICROTURN CHALLENGER BNC 1840 MICROTURN CHALLENGER BNC 1840 MICROTURN CHALLENGER BNC 1840 MICROTURN CHALLENGER BNC 1840 MICROTURN CHALLENGER BNC 1840
more images
8
Јавете се
Babberich Холандија
1645 km
2009
добро (искористено)
Microturn Challenger Challenger BNC-2240X Microturn Challenger Challenger BNC-2240X Microturn Challenger Challenger BNC-2240X Microturn Challenger Challenger BNC-2240X Microturn Challenger Challenger BNC-2240X Microturn Challenger Challenger BNC-2240X Microturn Challenger Challenger BNC-2240X Microturn Challenger Challenger BNC-2240X
more images
8
Јавете се
Kaufungen Германија
1419 km
2010
подготвен за употреба (искористен)
Challenger Microcut BNC 2680XL Challenger Microcut BNC 2680XL Challenger Microcut BNC 2680XL
more images
3
Јавете се
Wilbertoord, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
1648 km
2004
Втора рака
CHALLENGER MICROTURN BNC-3580 CHALLENGER MICROTURN BNC-3580
more images
2
Јавете се
Berlin, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1365 km
2010
подготвен за употреба (искористен)
MICROTURN Challenger BNC-2240X  MICROTURN Challenger BNC-2240X  MICROTURN Challenger BNC-2240X  MICROTURN Challenger BNC-2240X  MICROTURN Challenger BNC-2240X  MICROTURN Challenger BNC-2240X  MICROTURN Challenger BNC-2240X  MICROTURN Challenger BNC-2240X
more images
8
Јавете се
Kassel Германија
1427 km
2010
добро (искористено)
CHALLENGER MICROTURN BNC-3080 CHALLENGER MICROTURN BNC-3080
more images
2
Јавете се
Berlin, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1365 km
2008
подготвен за употреба (искористен)
CHALLENGER MICROTURN BNC-3080 CHALLENGER MICROTURN BNC-3080
more images
2
Јавете се
Berlin, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1365 km
2008
подготвен за употреба (искористен)
Tos Hostivař BUB 50 B NC/3000 Tos Hostivař BUB 50 B NC/3000 Tos Hostivař BUB 50 B NC/3000 Tos Hostivař BUB 50 B NC/3000 Tos Hostivař BUB 50 B NC/3000 Tos Hostivař BUB 50 B NC/3000 Tos Hostivař BUB 50 B NC/3000 Tos Hostivař BUB 50 B NC/3000 Tos Hostivař BUB 50 B NC/3000
more images
9
Јавете се
Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien Чешка република
930 km
2007
многу добро (користено)
LOHER BNCA-100LB-06A LOHER BNCA-100LB-06A LOHER BNCA-100LB-06A LOHER BNCA-100LB-06A LOHER BNCA-100LB-06A LOHER BNCA-100LB-06A LOHER BNCA-100LB-06A LOHER BNCA-100LB-06A
more images
8
Јавете се
Wiefelstede Германија
1648 km
Втора рака
Јавете се
Ennepetal, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1539 km
2021
Ново
Јавете се
Strassberg, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1234 km
2008
Втора рака
CHROMA 6415 CHROMA 6415 CHROMA 6415 CHROMA 6415 CHROMA 6415 CHROMA 6415
more images
6
Јавете се
Hessisch Lichtenau Германија
1408 km
2000
Втора рака
Trumpf L 3030 Trumpf L 3030 Trumpf L 3030 Trumpf L 3030 Trumpf L 3030
more images
5
Јавете се
Ludwigsburg Германија
1273 km
2008
добро (искористено)
Quantumdata 881C, Video Test Instrument Quantumdata 881C, Video Test Instrument Quantumdata 881C, Video Test Instrument Quantumdata 881C, Video Test Instrument
more images
4
Јавете се
Kiskunlacháza Унгарија
658 km
многу добро (користено)
TRUMPF Trumatic L 3030 - 4 kw TRUMPF Trumatic L 3030 - 4 kw
more images
2
Јавете се
Langenbrettach Германија
1279 km
1998
реновиран (користен)
Miyano 7S780400 Miyano 7S780400 Miyano 7S780400
more images
3
Јавете се
Hornberg-Niederwasser, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1290 km
како нов (изложбена машина)
Trumpf Trumatic L 4050 - 5 kW Trumpf Trumatic L 4050 - 5 kW Trumpf Trumatic L 4050 - 5 kW Trumpf Trumatic L 4050 - 5 kW
more images
4
Јавете се
Strassberg, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1234 km
2004
Втора рака
CHROMA 6415 CHROMA 6415 CHROMA 6415 CHROMA 6415 CHROMA 6415 CHROMA 6415
more images
6
Јавете се
Hessisch Lichtenau Германија
1408 km
2000
Втора рака
Pulse Typ 3560 Pulse Typ 3560 Pulse Typ 3560 Pulse Typ 3560 Pulse Typ 3560 Pulse Typ 3560
more images
6
Јавете се
Borken Германија
1603 km
добро (искористено)

Искористено Bnc

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши