категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Стругови - контролиран циклус - дијаметар на вртење од 600мм користени

Машини за обработка на метал и машински алати Стругови Стругови - контролиран циклус - дијаметар на вртење од 600мм
Класифицирана реклама
COMEV CM 350 x 4000 COMEV CM 350 x 4000 COMEV CM 350 x 4000 COMEV CM 350 x 4000
more images
4
Германија Schwäbisch Gmünd
(Локација на дилерот)
1232 km
COMEV CM 350 x 4000
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KERN-DMT CD 650 x 1500 KERN-DMT CD 650 x 1500 KERN-DMT CD 650 x 1500 KERN-DMT CD 650 x 1500 KERN-DMT CD 650 x 1500
more images
5
Германија Karlsbad
1312 km
KERN-DMT CD 650 x 1500
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BOEHRINGER DUC 560 BOEHRINGER DUC 560 BOEHRINGER DUC 560 BOEHRINGER DUC 560 BOEHRINGER DUC 560
more images
5
Германија Staufenberg
1418 km
BOEHRINGER DUC 560
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EST Ticino ET-BM 520 x 2000 EST Ticino ET-BM 520 x 2000 EST Ticino ET-BM 520 x 2000 EST Ticino ET-BM 520 x 2000 EST Ticino ET-BM 520 x 2000 EST Ticino ET-BM 520 x 2000 EST Ticino ET-BM 520 x 2000 EST Ticino ET-BM 520 x 2000 EST Ticino ET-BM 520 x 2000
more images
9
Швајцарија Reiden
1260 km
EST Ticino ET-BM 520 x 2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF Boehringer VDF 800 DUS VDF Boehringer VDF 800 DUS VDF Boehringer VDF 800 DUS VDF Boehringer VDF 800 DUS VDF Boehringer VDF 800 DUS VDF Boehringer VDF 800 DUS
more images
6
Германија Mindelheim
1138 km
VDF Boehringer VDF 800 DUS
1993
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Microcut RIC-TC3360 Microcut RIC-TC3360 Microcut RIC-TC3360 Microcut RIC-TC3360 Microcut RIC-TC3360 Microcut RIC-TC3360 Microcut RIC-TC3360 Microcut RIC-TC3360 Microcut RIC-TC3360 Microcut RIC-TC3360
more images
10
Германија Heilbronn
1290 km
Microcut RIC-TC3360
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAGNER WDE 500 WAGNER WDE 500 WAGNER WDE 500 WAGNER WDE 500 WAGNER WDE 500 WAGNER WDE 500
more images
6
Германија Ennepetal
1538 km
WAGNER WDE 500
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MONFORTS KNC 6 MONFORTS KNC 6 MONFORTS KNC 6 MONFORTS KNC 6 MONFORTS KNC 6 MONFORTS KNC 6
more images
6
Германија Trittau
1580 km
MONFORTS KNC 6
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MICROTURN Challenger 760x3000 MICROTURN Challenger 760x3000 MICROTURN Challenger 760x3000 MICROTURN Challenger 760x3000 MICROTURN Challenger 760x3000 MICROTURN Challenger 760x3000 MICROTURN Challenger 760x3000 MICROTURN Challenger 760x3000 MICROTURN Challenger 760x3000 MICROTURN Challenger 760x3000 MICROTURN Challenger 760x3000 MICROTURN Challenger 760x3000 MICROTURN Challenger 760x3000 MICROTURN Challenger 760x3000 MICROTURN Challenger 760x3000
more images
15
Чешка република Jirkov
1177 km
MICROTURN Challenger 760x3000
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gurutzpe Super-A Gurutzpe Super-A Gurutzpe Super-A Gurutzpe Super-A Gurutzpe Super-A Gurutzpe Super-A
more images
6
Швајцарија Reiden
1260 km
Gurutzpe Super-A
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BOEHRINGER DUS 560 x 1500 BOEHRINGER DUS 560 x 1500 BOEHRINGER DUS 560 x 1500 BOEHRINGER DUS 560 x 1500 BOEHRINGER DUS 560 x 1500 BOEHRINGER DUS 560 x 1500 BOEHRINGER DUS 560 x 1500 BOEHRINGER DUS 560 x 1500 BOEHRINGER DUS 560 x 1500 BOEHRINGER DUS 560 x 1500
more images
10
Германија Malsch
1326 km
BOEHRINGER DUS 560 x 1500
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kern CD650 Kern CD650 Kern CD650 Kern CD650 Kern CD650 Kern CD650 Kern CD650 Kern CD650 Kern CD650 Kern CD650 Kern CD650 Kern CD650 Kern CD650
more images
13
Германија Heilbronn
1290 km
Kern CD650
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAGNER Maschinen FCL 2580 S WAGNER Maschinen FCL 2580 S WAGNER Maschinen FCL 2580 S WAGNER Maschinen FCL 2580 S WAGNER Maschinen FCL 2580 S
more images
5
Словенија Spodnja Brežnica 14, 2319 Poljčane, Slovenia
721 km
WAGNER Maschinen FCL 2580 S
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PADOVANI LABOR E300 PADOVANI LABOR E300 PADOVANI LABOR E300 PADOVANI LABOR E300
more images
4
Германија Salem
1196 km
PADOVANI LABOR E300
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KERN CD800 KERN CD800 KERN CD800 KERN CD800 KERN CD800 KERN CD800 KERN CD800 KERN CD800 KERN CD800 KERN CD800
more images
10
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
KERN CD800
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GORNATI CMG 750 NSXP GORNATI CMG 750 NSXP GORNATI CMG 750 NSXP GORNATI CMG 750 NSXP GORNATI CMG 750 NSXP GORNATI CMG 750 NSXP GORNATI CMG 750 NSXP GORNATI CMG 750 NSXP
more images
8
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
GORNATI CMG 750 NSXP
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Staufenberg
1418 km
GILDEMEISTER NEF320
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEILER E 70 / 2 WEILER E 70 / 2 WEILER E 70 / 2
more images
3
Германија Bessenbach
1343 km
WEILER E 70 / 2
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MONFORTS KNC 8 S 4000 MONFORTS KNC 8 S 4000 MONFORTS KNC 8 S 4000 MONFORTS KNC 8 S 4000 MONFORTS KNC 8 S 4000 MONFORTS KNC 8 S 4000 MONFORTS KNC 8 S 4000 MONFORTS KNC 8 S 4000
more images
8
Германија Halberstadt
1403 km
MONFORTS KNC 8 S 4000
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF BOEHRINGER DUS 800 ti VDF BOEHRINGER DUS 800 ti VDF BOEHRINGER DUS 800 ti VDF BOEHRINGER DUS 800 ti VDF BOEHRINGER DUS 800 ti
more images
5
Германија Karlsbad
1312 km
VDF BOEHRINGER DUS 800 ti
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMT KERN CD 800 x 3000 DMT KERN CD 800 x 3000 DMT KERN CD 800 x 3000 DMT KERN CD 800 x 3000 DMT KERN CD 800 x 3000 DMT KERN CD 800 x 3000 DMT KERN CD 800 x 3000 DMT KERN CD 800 x 3000 DMT KERN CD 800 x 3000
more images
9
Германија Oelde
1531 km
DMT KERN CD 800 x 3000
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Saeilo Contur Dialog H 630 Saeilo Contur Dialog H 630 Saeilo Contur Dialog H 630 Saeilo Contur Dialog H 630 Saeilo Contur Dialog H 630
more images
5
Германија Biebrich
1437 km
Saeilo Contur Dialog H 630
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEILER E 150 X 3000 WEILER E 150 X 3000 WEILER E 150 X 3000 WEILER E 150 X 3000 WEILER E 150 X 3000 WEILER E 150 X 3000 WEILER E 150 X 3000 WEILER E 150 X 3000 WEILER E 150 X 3000 WEILER E 150 X 3000
more images
10
Германија Werlte
1638 km
WEILER E 150 X 3000
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
VOJUS, TOS SOTOS 630x2000mm VOJUS, TOS SOTOS 630x2000mm VOJUS, TOS SOTOS 630x2000mm VOJUS, TOS SOTOS 630x2000mm VOJUS, TOS SOTOS 630x2000mm VOJUS, TOS SOTOS 630x2000mm VOJUS, TOS SOTOS 630x2000mm VOJUS, TOS SOTOS 630x2000mm VOJUS, TOS SOTOS 630x2000mm VOJUS, TOS SOTOS 630x2000mm VOJUS, TOS SOTOS 630x2000mm VOJUS, TOS SOTOS 630x2000mm VOJUS, TOS SOTOS 630x2000mm VOJUS, TOS SOTOS 630x2000mm
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
VOJUS, TOS SOTOS 630x2000mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Janus CK 61160x3000 Janus CK 61160x3000 Janus CK 61160x3000 Janus CK 61160x3000 Janus CK 61160x3000
more images
5
Полска
1165 km
Janus CK 61160x3000
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
GEMINIS GE 650 GEMINIS GE 650 GEMINIS GE 650 GEMINIS GE 650 GEMINIS GE 650 GEMINIS GE 650 GEMINIS GE 650
more images
7
Грција Agios Athanasios
217 km
GEMINIS GE 650
1985
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kern - DMT CD 650 Kern - DMT CD 650 Kern - DMT CD 650 Kern - DMT CD 650 Kern - DMT CD 650 Kern - DMT CD 650 Kern - DMT CD 650
more images
7
Германија Aachen
1573 km
Kern - DMT CD 650
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Monheim am Rhein
1550 km
FAT TUR 800 MN x 3000
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM ZMM CU500MRD (1500 dbc) ZMM ZMM CU500MRD (1500 dbc) ZMM ZMM CU500MRD (1500 dbc) ZMM ZMM CU500MRD (1500 dbc)
more images
4
Холандија Bunschoten-Spakenburg
1709 km
ZMM ZMM CU500MRD (1500 dbc)
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
PBR T35SNC x 3000 PBR T35SNC x 3000 PBR T35SNC x 3000 PBR T35SNC x 3000 PBR T35SNC x 3000 PBR T35SNC x 3000 PBR T35SNC x 3000 PBR T35SNC x 3000
more images
8
Швајцарија Zuchwil
1286 km
PBR T35SNC x 3000
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Stockstadt am Main
1351 km
KRAFT Smart T-8
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Monforts KNC 8 Monforts KNC 8 Monforts KNC 8 Monforts KNC 8
more images
4
Австрија Himberg bei Wien
834 km
Monforts KNC 8
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF Boehringer DUS 1000 x 4000 VDF Boehringer DUS 1000 x 4000 VDF Boehringer DUS 1000 x 4000 VDF Boehringer DUS 1000 x 4000 VDF Boehringer DUS 1000 x 4000 VDF Boehringer DUS 1000 x 4000
more images
6
Германија Engelskirchen
1515 km
VDF Boehringer DUS 1000 x 4000
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PBR (italienisches Spitzenfabrikat) T 30 S-NC x 1500 PBR (italienisches Spitzenfabrikat) T 30 S-NC x 1500 PBR (italienisches Spitzenfabrikat) T 30 S-NC x 1500
more images
3
Германија Bretzfeld
1278 km
PBR (italienisches Spitzenfabrikat) T 30 S-NC x 1500
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kraft (Pinacho) KTH 400-105x2000 (m. C-Achse)
more images
1
Германија Stockstadt am Rhein
1374 km
Kraft (Pinacho) KTH 400-105x2000 (m. C-Achse)
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Шпанија
2137 km
KRAFT SE-325x2000
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Шпанија
2137 km
KRAFT KTH 400 Serie
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Шпанија
2137 km
KRAFT KTH 500 Serie
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KRAFT ZDM 650
more images
1
Шпанија
2137 km
KRAFT ZDM 650
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KRAFT (JAP) SMS 250 x 1500 KRAFT (JAP) SMS 250 x 1500 KRAFT (JAP) SMS 250 x 1500 KRAFT (JAP) SMS 250 x 1500
more images
4
Шпанија
2137 km
KRAFT (JAP) SMS 250 x 1500
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KRAFT GN-1000 | GN-1250 | GN-1500 | GN-1750
more images
1
Тајван
9011 km
KRAFT GN-1000 | GN-1250 | GN-1500 | GN-1750
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM C 830 ZMM C 830 ZMM C 830 ZMM C 830 ZMM C 830 ZMM C 830 ZMM C 830 ZMM C 830 ZMM C 830
more images
9
Унгарија Szigetszentmiklós
673 km
ZMM C 830
2003
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Стругови - контролиран циклус - дијаметар на вртење од 600мм

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.