Horizon bq 260 купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
2

Hot melt book binder Horizon BQ-260

Повеќе Horizon Bq 260
Römerberg, ГерманијаГерманија
6576 km
2001
одличен (користен)
6

Hotmelt single clamp Perfect binder Horizon BQ 260

Повеќе Horizon Bq 260
Dabergotz, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6672 km
1997
користен
8

Horizontal Bandsaws BEHRINGER HBP260A 260mm Double Column Automatic Horizontal Bandsaw

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5824 km
1985
подготвен за работа (се користи)
6

perfect binder Horizon BQ-240

Volkach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6667 km
1992
користен
5

Band Saw - Automatic - Horizontal IS TECH / Doall REV 260 NC

Bünde, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6452 km
2001
користен
11

Horizontal Bandsaws COSEN C-260 NC 260mm Horizontal Hydraulic Bandsaw. Manufactured 2013

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5824 km
2013
подготвен за работа (се користи)


horizon bq...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
6

perfect binder Horizon BQ-460

Volkach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6667 km
2002
користен
2

Adhesive Binder Horizon BQ-270

Повеќе Horizon Bq 270
Norderstedt, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6470 km
2010
подготвен за работа (се користи)
6

Hydr.-Horizontal Band Saw Machine HESKA HES 260

Rödermark, ГерманијаГерманија
6571 km
1992
добар (користен)
9

BINDERY - FINISHING - PERFECT BINDER Horizon BQ 220

Nürnberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6741 km
1994
подготвен за работа (се користи)
5

Horizontal Bandsaws BIANCO 350 AUT 260mm Automatic Horizontal Bandsaw.

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5824 km
подготвен за работа (се користи)
6

perfect binder Horizon BQ-160

Volkach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6667 km
2011
користен
2

Binding machine Horizon BQ-470D EVA

Praha, Република ЧешкаРепублика Чешка
6924 km
2012
обновен (користен)
5

Horizon BQ 240 Horizon BQ-240

Mályi, УнгаријаУнгарија
7440 km
1992
подготвен за работа (се користи)
1

Horizon BQ-460 Horizon BQ-460

УкраинаУкраина
8034 km
2004
добра состојба (се користи)
9

Horizontal Bandsaws KALTENBACH BEHRINGER HBP 263G 260mm Swivel Frame Horizontal Bandsaw.

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5824 km
1994
подготвен за работа (се користи)
1

perfect binder Horizon BQ-470

Volkach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6667 km
2012
користен
6

Binding machine Horizon BQ-470 PUR

Kácov, Република ЧешкаРепублика Чешка
6976 km
2012
обновен (користен)
8

Band Saw - Automatic - Horizontal BEHRINGER HBP 260 A

Velen-Ramsdorf, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6362 km
1982
користен
4

Perfect binder HORIZON BQ-270

Повеќе Horizon Bq 270
COLOMARS, ФранцијаФранција
6769 km
2003
одличен (користен)
6

perfect binder Horizon BQ-460

Volkach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6667 km
2000
користен
3

Binding machine Horizon BQ-460 hotmelt

Kácov, Република ЧешкаРепублика Чешка
6976 km
2004
добра состојба (се користи)
10

Band Saw - Automatic - Horizontal JAESPA W 260 AL

Повеќе Jaespa W 260
Velen-Ramsdorf, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6362 km
1983
користен
4

perfect binder 2016 Horizon BQ470 PUR

Krefeld, ГерманијаГерманија
6370 km
2016
одличен (користен)
4

Perfect binder Horizon BQ 240

Ząbkowice Śląskie, ПолскаПолска
7043 km
1995
добар (користен)
6

perfect binder Horizon BQ-270C

Повеќе Horizon Bq 270
Volkach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6667 km
2010
користен
9

Horizontal band saw WESPA W 260

Staufenberg, ГерманијаГерманија
6555 km
добар (користен)
1

four clamps Hotmelt binder Horizon BQ-470 EVA

Dabergotz, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6672 km
2009
користен
6

perfect binder Horizon BQ-240

Volkach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6667 km
1993
користен
4

Horizontal band saw machine HESKA HES 260 AL

Staufenberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6555 km
користен
4

PUR single clamp perfectbinder Horizon BQ 270 PUR

Повеќе Horizon Bq 270
Dabergotz, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6672 km
2007
користен
6

perfect binder Horizon BQ-270

Повеќе Horizon Bq 270
Volkach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6667 km
2005
користен
5

Horizontal band saw machine JAESPA W 260 AZ

Повеќе Jaespa W 260
Staufenberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6555 km
1991
користен
6

single clamp Hotmelt Perfect Binder Horizon BQ 270 mit Hochauslage

Повеќе Horizon Bq 270
Dabergotz, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6672 km
2003
користен
2

Horizontal bandsaw PEHAKA HS 260

Staufenberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6555 km
1981
користен
2

Horizontal band saw HESKA HES 260 AL

Staufenberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6555 km
1993
користен
9

Horizontal Machining Center Heller MCH 350

Warren, Соединети ДржавиСоединети Држави
601 km
2011
одличен (користен)
1

Mig Welders BUTTERS AMT 260 250 Amp Mig Welder

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5824 km
подготвен за работа (се користи)
5

Band Saw - Automatic - Horizontal MEBA 335 DGA-1000

Niederlangen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6338 km
2011
користен


horizon bq...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
HORIZON BQ 260
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.