Купете CNC машини за удирање и грицкање - патување од 2500 mm користени (40)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Работа на лим CNC машини за удирање и грицкање - патување од 2500 mm
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1312 km
TRUMPF TruMatic 3000 R
2005
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Euromac XT 12
more images
1
Германија Sielenbach
1121 km
Euromac XT 12
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
SIMASV F1 1250 SIMASV F1 1250 SIMASV F1 1250 SIMASV F1 1250 SIMASV F1 1250
more images
5
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
SIMASV F1 1250
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruMatic 500 TRUMPF TruMatic 500 TRUMPF TruMatic 500 TRUMPF TruMatic 500 TRUMPF TruMatic 500 TRUMPF TruMatic 500 TRUMPF TruMatic 500 TRUMPF TruMatic 500 TRUMPF TruMatic 500
more images
9
Германија Günzburg
1178 km
TRUMPF TruMatic 500
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT 1250 CNC ROTATION INDEX BOSCHERT 1250 CNC ROTATION INDEX BOSCHERT 1250 CNC ROTATION INDEX BOSCHERT 1250 CNC ROTATION INDEX BOSCHERT 1250 CNC ROTATION INDEX BOSCHERT 1250 CNC ROTATION INDEX BOSCHERT 1250 CNC ROTATION INDEX BOSCHERT 1250 CNC ROTATION INDEX
more images
8
Романија Filipeștii de Pădure
498 km
BOSCHERT 1250 CNC ROTATION INDEX
2007
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM Europe 258 AMADA PROMECAM Europe 258 AMADA PROMECAM Europe 258 AMADA PROMECAM Europe 258 AMADA PROMECAM Europe 258 AMADA PROMECAM Europe 258
more images
6
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
AMADA PROMECAM Europe 258
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EUROMAC MTX INV 26009 EUROMAC MTX INV 26009 EUROMAC MTX INV 26009 EUROMAC MTX INV 26009 EUROMAC MTX INV 26009 EUROMAC MTX INV 26009
more images
6
Чешка република Beroun
1104 km
EUROMAC MTX INV 26009
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf TAS 81 A Trumpf TAS 81 A Trumpf TAS 81 A Trumpf TAS 81 A Trumpf TAS 81 A Trumpf TAS 81 A Trumpf TAS 81 A Trumpf TAS 81 A Trumpf TAS 81 A
more images
9
Trumpf TAS 81 A
1992
Втора рака
Класифицирана реклама
Trumpf TruPunch 5000 Trumpf TruPunch 5000 Trumpf TruPunch 5000 Trumpf TruPunch 5000 Trumpf TruPunch 5000 Trumpf TruPunch 5000 Trumpf TruPunch 5000 Trumpf TruPunch 5000 Trumpf TruPunch 5000 Trumpf TruPunch 5000 Trumpf TruPunch 5000 Trumpf TruPunch 5000 Trumpf TruPunch 5000 Trumpf TruPunch 5000 Trumpf TruPunch 5000
more images
15
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Trumpf TruPunch 5000
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruMatic 500 TRUMPF TruMatic 500
more images
2
Германија Günzburg
1178 km
TRUMPF TruMatic 500
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruPunch 3000 (S11) TRUMPF TruPunch 3000 (S11) TRUMPF TruPunch 3000 (S11) TRUMPF TruPunch 3000 (S11) TRUMPF TruPunch 3000 (S11)
more images
5
Полска Sułów
1155 km
TRUMPF TruPunch 3000 (S11)
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruPunch 3000 TRUMPF TruPunch 3000 TRUMPF TruPunch 3000 TRUMPF TruPunch 3000 TRUMPF TruPunch 3000 TRUMPF TruPunch 3000 TRUMPF TruPunch 3000 TRUMPF TruPunch 3000 TRUMPF TruPunch 3000 TRUMPF TruPunch 3000 TRUMPF TruPunch 3000 TRUMPF TruPunch 3000 TRUMPF TruPunch 3000 TRUMPF TruPunch 3000 TRUMPF TruPunch 3000
more images
15
Германија München
1080 km
TRUMPF TruPunch 3000
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF  TRUMATIC 5000 R INV 26638 TRUMPF  TRUMATIC 5000 R INV 26638 TRUMPF  TRUMATIC 5000 R INV 26638 TRUMPF  TRUMATIC 5000 R INV 26638 TRUMPF  TRUMATIC 5000 R INV 26638 TRUMPF  TRUMATIC 5000 R INV 26638 TRUMPF  TRUMATIC 5000 R INV 26638 TRUMPF  TRUMATIC 5000 R INV 26638 TRUMPF  TRUMATIC 5000 R INV 26638 TRUMPF  TRUMATIC 5000 R INV 26638
more images
10
Чешка република Beroun
1104 km
TRUMPF TRUMATIC 5000 R INV 26638
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT Compact 1000 Rotation BOSCHERT Compact 1000 Rotation BOSCHERT Compact 1000 Rotation BOSCHERT Compact 1000 Rotation
more images
4
BOSCHERT Compact 1000 Rotation
2005
Втора рака
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
AMADA PROMECAM VIPROS 367
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FINNPOWER TRS5 SBF3/AM FINNPOWER TRS5 SBF3/AM FINNPOWER TRS5 SBF3/AM FINNPOWER TRS5 SBF3/AM FINNPOWER TRS5 SBF3/AM FINNPOWER TRS5 SBF3/AM FINNPOWER TRS5 SBF3/AM FINNPOWER TRS5 SBF3/AM FINNPOWER TRS5 SBF3/AM FINNPOWER TRS5 SBF3/AM FINNPOWER TRS5 SBF3/AM FINNPOWER TRS5 SBF3/AM FINNPOWER TRS5 SBF3/AM FINNPOWER TRS5 SBF3/AM
more images
14
Шведска Grimhult
1841 km
FINNPOWER TRS5 SBF3/AM
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LVD Global 20 1225 CNC LVD Global 20 1225 CNC LVD Global 20 1225 CNC LVD Global 20 1225 CNC LVD Global 20 1225 CNC LVD Global 20 1225 CNC LVD Global 20 1225 CNC LVD Global 20 1225 CNC LVD Global 20 1225 CNC LVD Global 20 1225 CNC LVD Global 20 1225 CNC LVD Global 20 1225 CNC LVD Global 20 1225 CNC LVD Global 20 1225 CNC
more images
14
Унгарија Miskolc
727 km
LVD Global 20 1225 CNC
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Original Deutscher Stanzwerkzeugherstell 5 - 10 Fach Multitool | Gewindeformwkz Original Deutscher Stanzwerkzeugherstell 5 - 10 Fach Multitool | Gewindeformwkz Original Deutscher Stanzwerkzeugherstell 5 - 10 Fach Multitool | Gewindeformwkz Original Deutscher Stanzwerkzeugherstell 5 - 10 Fach Multitool | Gewindeformwkz Original Deutscher Stanzwerkzeugherstell 5 - 10 Fach Multitool | Gewindeformwkz Original Deutscher Stanzwerkzeugherstell 5 - 10 Fach Multitool | Gewindeformwkz Original Deutscher Stanzwerkzeugherstell 5 - 10 Fach Multitool | Gewindeformwkz Original Deutscher Stanzwerkzeugherstell 5 - 10 Fach Multitool | Gewindeformwkz Original Deutscher Stanzwerkzeugherstell 5 - 10 Fach Multitool | Gewindeformwkz Original Deutscher Stanzwerkzeugherstell 5 - 10 Fach Multitool | Gewindeformwkz Original Deutscher Stanzwerkzeugherstell 5 - 10 Fach Multitool | Gewindeformwkz Original Deutscher Stanzwerkzeugherstell 5 - 10 Fach Multitool | Gewindeformwkz Original Deutscher Stanzwerkzeugherstell 5 - 10 Fach Multitool | Gewindeformwkz Original Deutscher Stanzwerkzeugherstell 5 - 10 Fach Multitool | Gewindeformwkz
more images
14
Германија Leonberg
1278 km
Original Deutscher Stanzwerkzeugherstell 5 - 10 Fach Multitool | Gewindeformwkz
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TRUMATIC 500R INV 26385 TRUMPF TRUMATIC 500R INV 26385 TRUMPF TRUMATIC 500R INV 26385
more images
3
Чешка република Beroun
1104 km
TRUMPF TRUMATIC 500R INV 26385
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo
more images
4
Германија Neu-Ulm
1189 km
Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FINN POWER C5 FINN POWER C5 FINN POWER C5 FINN POWER C5 FINN POWER C5 FINN POWER C5 FINN POWER C5 FINN POWER C5 FINN POWER C5 FINN POWER C5
more images
10
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
FINN POWER C5
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Lüdenscheid
1518 km
FINN-POWER F5 SV
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT EL 1250 CNC Z ROTATION BOSCHERT EL 1250 CNC Z ROTATION BOSCHERT EL 1250 CNC Z ROTATION BOSCHERT EL 1250 CNC Z ROTATION
more images
4
Германија Günzburg
1178 km
BOSCHERT EL 1250 CNC Z ROTATION
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TC600 TRUMPF TC600 TRUMPF TC600 TRUMPF TC600
more images
4
Германија Steinhagen
1534 km
TRUMPF TC600
добро (искористено)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
TRUMPF  Trumatic 500 R INV 25129 TRUMPF  Trumatic 500 R INV 25129 TRUMPF  Trumatic 500 R INV 25129
more images
3
Чешка република Beroun
1104 km
TRUMPF Trumatic 500 R INV 25129
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CIDAN MS-X2050/4,0 CIDAN MS-X2050/4,0 CIDAN MS-X2050/4,0 CIDAN MS-X2050/4,0
more images
4
Германија Altbach
1250 km
CIDAN MS-X2050/4,0
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT TRI 1250 Rotation BOSCHERT TRI 1250 Rotation BOSCHERT TRI 1250 Rotation BOSCHERT TRI 1250 Rotation BOSCHERT TRI 1250 Rotation BOSCHERT TRI 1250 Rotation BOSCHERT TRI 1250 Rotation BOSCHERT TRI 1250 Rotation
more images
8
Украина Kol'chyno
768 km
BOSCHERT TRI 1250 Rotation
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boschert Combicut EL1250 Rota Index Boschert Combicut EL1250 Rota Index Boschert Combicut EL1250 Rota Index Boschert Combicut EL1250 Rota Index Boschert Combicut EL1250 Rota Index
more images
5
Германија Neu-Ulm
1189 km
Boschert Combicut EL1250 Rota Index
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruMatic 5000R TRUMPF TruMatic 5000R TRUMPF TruMatic 5000R TRUMPF TruMatic 5000R TRUMPF TruMatic 5000R
more images
5
Германија Günzburg
1178 km
TRUMPF TruMatic 5000R
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM Vipros 368 Queen AMADA PROMECAM Vipros 368 Queen AMADA PROMECAM Vipros 368 Queen AMADA PROMECAM Vipros 368 Queen AMADA PROMECAM Vipros 368 Queen AMADA PROMECAM Vipros 368 Queen AMADA PROMECAM Vipros 368 Queen AMADA PROMECAM Vipros 368 Queen AMADA PROMECAM Vipros 368 Queen AMADA PROMECAM Vipros 368 Queen AMADA PROMECAM Vipros 368 Queen AMADA PROMECAM Vipros 368 Queen AMADA PROMECAM Vipros 368 Queen AMADA PROMECAM Vipros 368 Queen AMADA PROMECAM Vipros 368 Queen
more images
15
Холандија Drachten
1735 km
AMADA PROMECAM Vipros 368 Queen
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Euromac STX Flex 1500/22-2500 Euromac STX Flex 1500/22-2500 Euromac STX Flex 1500/22-2500 Euromac STX Flex 1500/22-2500 Euromac STX Flex 1500/22-2500 Euromac STX Flex 1500/22-2500 Euromac STX Flex 1500/22-2500 Euromac STX Flex 1500/22-2500 Euromac STX Flex 1500/22-2500 Euromac STX Flex 1500/22-2500 Euromac STX Flex 1500/22-2500 Euromac STX Flex 1500/22-2500 Euromac STX Flex 1500/22-2500 Euromac STX Flex 1500/22-2500 Euromac STX Flex 1500/22-2500
more images
15
Германија Karlsruhe
1321 km
Euromac STX Flex 1500/22-2500
2020
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Durma TPL93 Durma TPL93
more images
2
Германија Staufenberg
1418 km
Durma TPL93
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Salvagnini S4 885 Salvagnini S4 885 Salvagnini S4 885 Salvagnini S4 885 Salvagnini S4 885 Salvagnini S4 885 Salvagnini S4 885 Salvagnini S4 885 Salvagnini S4 885
more images
9
Швајцарија Huttwil
1261 km
Salvagnini S4 885
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruMatic 600L-Y1600 TRUMPF TruMatic 600L-Y1600 TRUMPF TruMatic 600L-Y1600 TRUMPF TruMatic 600L-Y1600 TRUMPF TruMatic 600L-Y1600 TRUMPF TruMatic 600L-Y1600 TRUMPF TruMatic 600L-Y1600 TRUMPF TruMatic 600L-Y1600 TRUMPF TruMatic 600L-Y1600
more images
9
Германија Wietze
1521 km
TRUMPF TruMatic 600L-Y1600
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Günzburg
1178 km
TRUMPF TruPunch 5000
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Euromac BX 1000 30 Index Euromac BX 1000 30 Index Euromac BX 1000 30 Index Euromac BX 1000 30 Index Euromac BX 1000 30 Index Euromac BX 1000 30 Index Euromac BX 1000 30 Index Euromac BX 1000 30 Index Euromac BX 1000 30 Index Euromac BX 1000 30 Index Euromac BX 1000 30 Index
more images
11
Холандија Drachten
1735 km
Euromac BX 1000 30 Index
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FINNPOWER E5 Evolution FINNPOWER E5 Evolution FINNPOWER E5 Evolution FINNPOWER E5 Evolution FINNPOWER E5 Evolution FINNPOWER E5 Evolution FINNPOWER E5 Evolution FINNPOWER E5 Evolution FINNPOWER E5 Evolution FINNPOWER E5 Evolution FINNPOWER E5 Evolution
more images
11
Холандија Babberich
1645 km
FINNPOWER E5 Evolution
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TRUMATIC 600 L TRUMPF TRUMATIC 600 L TRUMPF TRUMATIC 600 L TRUMPF TRUMATIC 600 L TRUMPF TRUMATIC 600 L
more images
5
Германија Günzburg
1178 km
TRUMPF TRUMATIC 600 L
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM Vipros 367 AMADA PROMECAM Vipros 367 AMADA PROMECAM Vipros 367 AMADA PROMECAM Vipros 367 AMADA PROMECAM Vipros 367 AMADA PROMECAM Vipros 367 AMADA PROMECAM Vipros 367 AMADA PROMECAM Vipros 367 AMADA PROMECAM Vipros 367 AMADA PROMECAM Vipros 367 AMADA PROMECAM Vipros 367 AMADA PROMECAM Vipros 367
more images
12
Холандија Drachten
1735 km
AMADA PROMECAM Vipros 367
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM Vipros 2510 KING AMADA PROMECAM Vipros 2510 KING AMADA PROMECAM Vipros 2510 KING AMADA PROMECAM Vipros 2510 KING
more images
4
Холандија Babberich
1645 km
AMADA PROMECAM Vipros 2510 KING
1998
добро (искористено)
Јавете се