категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Bpr користени

bpr
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
BPR RS-302
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BPR CM 2000 BPR CM 2000 BPR CM 2000 BPR CM 2000 BPR CM 2000 BPR CM 2000
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
BPR CM 2000
1986
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZOPF-BPR RS 302 ZOPF-BPR RS 302 ZOPF-BPR RS 302 ZOPF-BPR RS 302 ZOPF-BPR RS 302 ZOPF-BPR RS 302
more images
6
Германија Rödermark
1365 km
ZOPF-BPR RS 302
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BPR BA 50 BPR BA 50 BPR BA 50 BPR BA 50 BPR BA 50
more images
5
Германија Haldenwang
1168 km
BPR BA 50
2017
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZOPF-BPR C 602 HE ZOPF-BPR C 602 HE ZOPF-BPR C 602 HE ZOPF-BPR C 602 HE ZOPF-BPR C 602 HE ZOPF-BPR C 602 HE ZOPF-BPR C 602 HE
more images
7
Германија Rödermark
1365 km
ZOPF-BPR C 602 HE
1987
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Bpr

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.