категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Bomag bw 138 ad користени (55)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
bomag
Класифицирана реклама
Франција Neuville Saint Amand
(Локација на дилерот)
1693 km
BOMAG BW 184 AD
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Белгија Beveren
1709 km
Bomag BW 80 AD-5
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW 100 AD-5 Bomag BW 100 AD-5 Bomag BW 100 AD-5 Bomag BW 100 AD-5 Bomag BW 100 AD-5 Bomag BW 100 AD-5 Bomag BW 100 AD-5 Bomag BW 100 AD-5 Bomag BW 100 AD-5 Bomag BW 100 AD-5 Bomag BW 100 AD-5 Bomag BW 100 AD-5
more images
12
Германија Magdeburg
1400 km
Bomag BW 100 AD-5
2015
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW 100 AD-3 Bomag BW 100 AD-3 Bomag BW 100 AD-3 Bomag BW 100 AD-3 Bomag BW 100 AD-3 Bomag BW 100 AD-3
more images
6
Швајцарија Villeneuve
1297 km
Bomag BW 100 AD-3
2003
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW 120 AD-3 Bomag BW 120 AD-3 Bomag BW 120 AD-3 Bomag BW 120 AD-3 Bomag BW 120 AD-3 Bomag BW 120 AD-3 Bomag BW 120 AD-3 Bomag BW 120 AD-3 Bomag BW 120 AD-3 Bomag BW 120 AD-3
more images
10
Германија Magdeburg
1400 km
Bomag BW 120 AD-3
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW151 AD 2 Bomag BW151 AD 2 Bomag BW151 AD 2 Bomag BW151 AD 2 Bomag BW151 AD 2 Bomag BW151 AD 2 Bomag BW151 AD 2
more images
7
Германија Vreden
1619 km
Bomag BW151 AD 2
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BOMAG BW 100 ADM-2 BOMAG BW 100 ADM-2 BOMAG BW 100 ADM-2 BOMAG BW 100 ADM-2 BOMAG BW 100 ADM-2 BOMAG BW 100 ADM-2 BOMAG BW 100 ADM-2 BOMAG BW 100 ADM-2
more images
8
Франција Neuville Saint Amand
(Локација на дилерот)
1693 km
BOMAG BW 100 ADM-2
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW80 AD Roller Bomag BW80 AD Roller Bomag BW80 AD Roller Bomag BW80 AD Roller Bomag BW80 AD Roller Bomag BW80 AD Roller Bomag BW80 AD Roller Bomag BW80 AD Roller Bomag BW80 AD Roller Bomag BW80 AD Roller Bomag BW80 AD Roller Bomag BW80 AD Roller Bomag BW80 AD Roller Bomag BW80 AD Roller Bomag BW80 AD Roller
more images
15
Норвешка Heimdal
(Локација на дилерот)
2531 km
Bomag BW80 AD Roller
1997
Втора рака
Класифицирана реклама
Bomag BW 75 ADL Bomag BW 75 ADL Bomag BW 75 ADL Bomag BW 75 ADL Bomag BW 75 ADL Bomag BW 75 ADL Bomag BW 75 ADL
more images
7
Германија Magdeburg
1400 km
Bomag BW 75 ADL
1985
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW 75 ADL Bomag BW 75 ADL Bomag BW 75 ADL Bomag BW 75 ADL Bomag BW 75 ADL Bomag BW 75 ADL
more images
6
Германија Magdeburg
1400 km
Bomag BW 75 ADL
1988
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија BG Middelbeers
(Локација на дилерот)
1667 km
Bomag BW144AD-2
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Франција Neuville Saint Amand
(Локација на дилерот)
1693 km
BOMAG BW174AD
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW 178 D-3 Bomag BW 178 D-3 Bomag BW 178 D-3 Bomag BW 178 D-3 Bomag BW 178 D-3 Bomag BW 178 D-3 Bomag BW 178 D-3 Bomag BW 178 D-3 Bomag BW 178 D-3
more images
9
Германија Ampfing
1041 km
Bomag BW 178 D-3
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW 219 DH 4i / EPA / 19,2to / nur 3.997h! Bomag BW 219 DH 4i / EPA / 19,2to / nur 3.997h! Bomag BW 219 DH 4i / EPA / 19,2to / nur 3.997h! Bomag BW 219 DH 4i / EPA / 19,2to / nur 3.997h! Bomag BW 219 DH 4i / EPA / 19,2to / nur 3.997h! Bomag BW 219 DH 4i / EPA / 19,2to / nur 3.997h! Bomag BW 219 DH 4i / EPA / 19,2to / nur 3.997h! Bomag BW 219 DH 4i / EPA / 19,2to / nur 3.997h! Bomag BW 219 DH 4i / EPA / 19,2to / nur 3.997h! Bomag BW 219 DH 4i / EPA / 19,2to / nur 3.997h! Bomag BW 219 DH 4i / EPA / 19,2to / nur 3.997h! Bomag BW 219 DH 4i / EPA / 19,2to / nur 3.997h! Bomag BW 219 DH 4i / EPA / 19,2to / nur 3.997h! Bomag BW 219 DH 4i / EPA / 19,2to / nur 3.997h!
more images
14
Германија Burghaun-Gruben
(Локација на дилерот)
1367 km
Bomag BW 219 DH 4i / EPA / 19,2to / nur 3.997h!
2015
Втора рака
Класифицирана реклама
Bomag BW 177 D-5 Bomag BW 177 D-5 Bomag BW 177 D-5 Bomag BW 177 D-5 Bomag BW 177 D-5 Bomag BW 177 D-5 Bomag BW 177 D-5 Bomag BW 177 D-5 Bomag BW 177 D-5 Bomag BW 177 D-5 Bomag BW 177 D-5 Bomag BW 177 D-5 Bomag BW 177 D-5
more images
13
Германија Breitenfelde
1570 km
Bomag BW 177 D-5
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW 100 AC-2 Bomag BW 100 AC-2 Bomag BW 100 AC-2 Bomag BW 100 AC-2 Bomag BW 100 AC-2 Bomag BW 100 AC-2 Bomag BW 100 AC-2 Bomag BW 100 AC-2 Bomag BW 100 AC-2 Bomag BW 100 AC-2
more images
10
Германија Offenburg
1321 km
Bomag BW 100 AC-2 "SOFORT VERFÜGBAR!
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Франција Neuville Saint Amand
(Локација на дилерот)
1693 km
BOMAG BW 120 AC-4
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4
more images
14
Белгија Waregem
1740 km
Bomag BW 213 D-4
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW 124 PDH-5 Bomag BW 124 PDH-5 Bomag BW 124 PDH-5 Bomag BW 124 PDH-5
more images
4
Германија Sindelfingen
1275 km
Bomag BW 124 PDH-5
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW 172 D-2 Bomag BW 172 D-2 Bomag BW 172 D-2 Bomag BW 172 D-2 Bomag BW 172 D-2 Bomag BW 172 D-2 Bomag BW 172 D-2 Bomag BW 172 D-2 Bomag BW 172 D-2 Bomag BW 172 D-2
more images
10
Данска Vildbjerg
1875 km
Bomag BW 172 D-2
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW 213 DH-5 Bomag BW 213 DH-5 Bomag BW 213 DH-5 Bomag BW 213 DH-5 Bomag BW 213 DH-5 Bomag BW 213 DH-5 Bomag BW 213 DH-5 Bomag BW 213 DH-5 Bomag BW 213 DH-5 Bomag BW 213 DH-5 Bomag BW 213 DH-5 Bomag BW 213 DH-5 Bomag BW 213 DH-5 Bomag BW 213 DH-5 Bomag BW 213 DH-5
more images
15
Германија Breitenfelde
1570 km
Bomag BW 213 DH-5
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW 177 D 4 Roller. Certified. Few hours. Bomag BW 177 D 4 Roller. Certified. Few hours. Bomag BW 177 D 4 Roller. Certified. Few hours. Bomag BW 177 D 4 Roller. Certified. Few hours. Bomag BW 177 D 4 Roller. Certified. Few hours. Bomag BW 177 D 4 Roller. Certified. Few hours. Bomag BW 177 D 4 Roller. Certified. Few hours. Bomag BW 177 D 4 Roller. Certified. Few hours. Bomag BW 177 D 4 Roller. Certified. Few hours. Bomag BW 177 D 4 Roller. Certified. Few hours. Bomag BW 177 D 4 Roller. Certified. Few hours. Bomag BW 177 D 4 Roller. Certified. Few hours. Bomag BW 177 D 4 Roller. Certified. Few hours. Bomag BW 177 D 4 Roller. Certified. Few hours. Bomag BW 177 D 4 Roller. Certified. Few hours.
more images
15
Норвешка Heimdal
(Локација на дилерот)
2531 km
Bomag BW 177 D 4 Roller. Certified. Few hours.
2006
Втора рака
Класифицирана реклама
Bomag BW 154 AP-4 Bomag BW 154 AP-4 Bomag BW 154 AP-4 Bomag BW 154 AP-4 Bomag BW 154 AP-4 Bomag BW 154 AP-4 Bomag BW 154 AP-4 Bomag BW 154 AP-4 Bomag BW 154 AP-4 Bomag BW 154 AP-4 Bomag BW 154 AP-4 Bomag BW 154 AP-4 Bomag BW 154 AP-4
more images
13
Германија Magdeburg
1400 km
Bomag BW 154 AP-4
2013
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2
more images
14
Белгија Waregem
1740 km
Bomag BW 90 AC - 2
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW 211 DH-5 Bomag BW 211 DH-5 Bomag BW 211 DH-5 Bomag BW 211 DH-5 Bomag BW 211 DH-5 Bomag BW 211 DH-5 Bomag BW 211 DH-5 Bomag BW 211 DH-5 Bomag BW 211 DH-5 Bomag BW 211 DH-5 Bomag BW 211 DH-5 Bomag BW 211 DH-5 Bomag BW 211 DH-5 Bomag BW 211 DH-5 Bomag BW 211 DH-5
more images
15
Германија Breitenfelde
1570 km
Bomag BW 211 DH-5
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW 213 PDH-5 Bomag BW 213 PDH-5 Bomag BW 213 PDH-5 Bomag BW 213 PDH-5 Bomag BW 213 PDH-5 Bomag BW 213 PDH-5 Bomag BW 213 PDH-5 Bomag BW 213 PDH-5 Bomag BW 213 PDH-5 Bomag BW 213 PDH-5 Bomag BW 213 PDH-5 Bomag BW 213 PDH-5 Bomag BW 213 PDH-5 Bomag BW 213 PDH-5 Bomag BW 213 PDH-5
more images
15
Германија Breitenfelde
1570 km
Bomag BW 213 PDH-5
2018
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Холандија Leende
1642 km
Bomag BW71E
2020
Втора рака
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Холандија BG Middelbeers
(Локација на дилерот)
1667 km
Bomag BW100AC-4
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag Occ wals Bomag BW65S Bomag Occ wals Bomag BW65S Bomag Occ wals Bomag BW65S Bomag Occ wals Bomag BW65S Bomag Occ wals Bomag BW65S
more images
5
Белгија Bree
(Локација на дилерот)
1625 km
Bomag Occ wals Bomag BW65S
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BOMAG BW211-D4I BOMAG BW211-D4I BOMAG BW211-D4I BOMAG BW211-D4I BOMAG BW211-D4I BOMAG BW211-D4I BOMAG BW211-D4I BOMAG BW211-D4I
more images
8
Франција Neuville Saint Amand
(Локација на дилерот)
1693 km
BOMAG BW211-D4I
2015
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Холандија Leende
1642 km
Bomag BW71-E
2020
Втора рака
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Словенија Gomilsko
745 km
Bomag BMP 8500 - 2017 YEAR - 1110 WORKING HOURS
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag MPH122
more images
1
Германија Metten
1062 km
Bomag MPH122
2005
добро (искористено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Холандија Leende
1642 km
Bomag BMP8500
2018
Втора рака
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Bomag BP 25/50 D Bomag BP 25/50 D Bomag BP 25/50 D Bomag BP 25/50 D Bomag BP 25/50 D Bomag BP 25/50 D Bomag BP 25/50 D Bomag BP 25/50 D
more images
8
Германија Breitenfelde
1570 km
Bomag BP 25/50 D
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BMP 8500 Bomag BMP 8500 Bomag BMP 8500 Bomag BMP 8500 Bomag BMP 8500 Bomag BMP 8500
more images
6
Германија
1369 km
Bomag BMP 8500
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BC 601 RB Bomag BC 601 RB Bomag BC 601 RB Bomag BC 601 RB Bomag BC 601 RB Bomag BC 601 RB Bomag BC 601 RB Bomag BC 601 RB Bomag BC 601 RB Bomag BC 601 RB Bomag BC 601 RB Bomag BC 601 RB Bomag BC 601 RB Bomag BC 601 RB Bomag BC 601 RB
more images
15
Холандија Biddinghuizen
1708 km
Bomag BC 601 RB
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BVP 18/45 Rüttelplatte Benzin
more images
1
Германија Amberg
1165 km
Bomag BVP 18/45 Rüttelplatte Benzin
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit
more images
15
Германија Ennigerloh
(Локација на дилерот)
1541 km
Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit
Втора рака
Класифицирана реклама
Франција Neuville Saint Amand
(Локација на дилерот)
1693 km
BOMAG BF 222 C
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BP 12/50A Bomag BP 12/50A Bomag BP 12/50A
more images
3
Германија Magdeburg
1400 km
Bomag BP 12/50A
2011
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BC 671 Bomag BC 671 Bomag BC 671 Bomag BC 671 Bomag BC 671
more images
5
Малта Naxxar
895 km
Bomag BC 671
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOMAG BPR 35/60 D/H Stoneguard BOMAG BPR 35/60 D/H Stoneguard BOMAG BPR 35/60 D/H Stoneguard BOMAG BPR 35/60 D/H Stoneguard BOMAG BPR 35/60 D/H Stoneguard BOMAG BPR 35/60 D/H Stoneguard BOMAG BPR 35/60 D/H Stoneguard BOMAG BPR 35/60 D/H Stoneguard BOMAG BPR 35/60 D/H Stoneguard BOMAG BPR 35/60 D/H Stoneguard
more images
10
Германија Amberg
1165 km
BOMAG BPR 35/60 D/H Stoneguard
2021
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit
more images
15
Германија Ennigerloh
(Локација на дилерот)
1541 km
Bomag BD174 Ap Am deutsche Maschine, einsatzbereit
Втора рака
Класифицирана реклама
Bomag BMP 8500 Bomag BMP 8500 Bomag BMP 8500 Bomag BMP 8500 Bomag BMP 8500 Bomag BMP 8500 Bomag BMP 8500 Bomag BMP 8500
more images
8
Германија Amberg
1165 km
Bomag BMP 8500
2022
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BPR 100/80 D Bomag BPR 100/80 D Bomag BPR 100/80 D Bomag BPR 100/80 D Bomag BPR 100/80 D Bomag BPR 100/80 D Bomag BPR 100/80 D Bomag BPR 100/80 D
more images
8
Германија Amberg
1165 km
Bomag BPR 100/80 D
2020
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BT 65 Bomag BT 65 Bomag BT 65 Bomag BT 65 Bomag BT 65 Bomag BT 65 Bomag BT 65
more images
7
Германија Amberg
1165 km
Bomag BT 65
2022
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOMAG BT 60 Stampfer
more images
1
Германија Amberg
1165 km
BOMAG BT 60 Stampfer
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BT 65 Stampfer Bomag BT 65 Stampfer Bomag BT 65 Stampfer Bomag BT 65 Stampfer Bomag BT 65 Stampfer
more images
5
Германија Amberg
1165 km
Bomag BT 65 Stampfer
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BR 95 Vibrationsstampfer Roundplate Bomag BR 95 Vibrationsstampfer Roundplate Bomag BR 95 Vibrationsstampfer Roundplate Bomag BR 95 Vibrationsstampfer Roundplate Bomag BR 95 Vibrationsstampfer Roundplate Bomag BR 95 Vibrationsstampfer Roundplate
more images
6
Германија Amberg
1165 km
Bomag BR 95 Vibrationsstampfer Roundplate
2022
Ново
Јавете се