категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Bucher hp 5000 користени

hp
Класифицирана реклама
Bucher Press HP 5000 Bucher Press HP 5000
more images
2
Bucher Press HP 5000
1987
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
HP Indigo 5000 HP Indigo 5000 HP Indigo 5000 HP Indigo 5000
more images
4
Германија Bochum
1552 km
HP Indigo 5000
2006
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
HP Indigo 3550
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
rs scan International hp 28BA0100 rs scan International hp 28BA0100 rs scan International hp 28BA0100 rs scan International hp 28BA0100 rs scan International hp 28BA0100 rs scan International hp 28BA0100
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
rs scan International hp 28BA0100
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
JABSCO-by-Packo HP Hy-Line LH76R B012& JABSCO-by-Packo HP Hy-Line LH76R B012& JABSCO-by-Packo HP Hy-Line LH76R B012& JABSCO-by-Packo HP Hy-Line LH76R B012& JABSCO-by-Packo HP Hy-Line LH76R B012& JABSCO-by-Packo HP Hy-Line LH76R B012&
more images
6
Германија Hessisch Lichtenau
1408 km
JABSCO-by-Packo HP Hy-Line LH76R B012&
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HP : HP COLOR LASERJET Multifunktionsgerät HP : HP COLOR LASERJET Multifunktionsgerät HP : HP COLOR LASERJET Multifunktionsgerät HP : HP COLOR LASERJET Multifunktionsgerät HP : HP COLOR LASERJET Multifunktionsgerät HP : HP COLOR LASERJET Multifunktionsgerät HP : HP COLOR LASERJET Multifunktionsgerät HP : HP COLOR LASERJET Multifunktionsgerät
more images
8
Германија Nürnberg
1204 km
HP : HP COLOR LASERJET Multifunktionsgerät
2019
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HP J8692A HP J8692A HP J8692A HP J8692A HP J8692A
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
HP J8692A
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Indigo 7900 HP Indigo 7900 HP Indigo 7900
more images
3
Полска Dębica
941 km
HP Indigo 7900
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Indigo 3050 HP Indigo 3050 HP Indigo 3050 HP Indigo 3050 HP Indigo 3050 HP Indigo 3050 HP Indigo 3050
more images
7
Италија Italia
763 km
HP Indigo 3050
2005
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Indigo BID Washer | Reconditioned by JORG HP Indigo BID Washer | Reconditioned by JORG HP Indigo BID Washer | Reconditioned by JORG HP Indigo BID Washer | Reconditioned by JORG HP Indigo BID Washer | Reconditioned by JORG
more images
5
Германија
1531 km
HP Indigo BID Washer | Reconditioned by JORG
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Joos  HP 65 HP 65 Joos  HP 65 HP 65 Joos  HP 65 HP 65 Joos  HP 65 HP 65 Joos  HP 65 HP 65 Joos  HP 65 HP 65 Joos  HP 65 HP 65
more images
7
Германија Geretsried
1070 km
Joos HP 65 HP 65
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Indigo HP indigo 3000 series complete laser HP Indigo HP indigo 3000 series complete laser HP Indigo HP indigo 3000 series complete laser
more images
3
Романија Iași
774 km
HP Indigo HP indigo 3000 series complete laser
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HP 57210 PB HP 57210 PB HP 57210 PB HP 57210 PB HP 57210 PB
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
HP 57210 PB
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Hewlett Packard 7010B X-Y Recorder HP Hewlett Packard 7010B X-Y Recorder HP Hewlett Packard 7010B X-Y Recorder HP Hewlett Packard 7010B X-Y Recorder HP Hewlett Packard 7010B X-Y Recorder HP Hewlett Packard 7010B X-Y Recorder
more images
6
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
HP Hewlett Packard 7010B X-Y Recorder
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Fehmarn
1633 km
HP HP Indigo 5500
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Indigo ws4500 | Reconditioned by HP Indigo ws4500 | Reconditioned by HP Indigo ws4500 | Reconditioned by HP Indigo ws4500 | Reconditioned by HP Indigo ws4500 | Reconditioned by HP Indigo ws4500 | Reconditioned by
more images
6
Германија
1531 km
HP Indigo ws4500 | Reconditioned by
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Indigo Indigo 3500 HP Indigo Indigo 3500 HP Indigo Indigo 3500 HP Indigo Indigo 3500 HP Indigo Indigo 3500 HP Indigo Indigo 3500 HP Indigo Indigo 3500 HP Indigo Indigo 3500
more images
8
Германија Bochum
1552 km
HP Indigo Indigo 3500
2008
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Indigo Donaldosn Ultrafilter chiller HP Indigo Donaldosn Ultrafilter chiller HP Indigo Donaldosn Ultrafilter chiller
more images
3
Романија Iași
774 km
HP Indigo Donaldosn Ultrafilter chiller
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HP DesignJet 500 Plus HP DesignJet 500 Plus HP DesignJet 500 Plus HP DesignJet 500 Plus HP DesignJet 500 Plus
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
HP DesignJet 500 Plus
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Indigo WS 6800 HP Indigo WS 6800
more images
2
Германија Leinfelden-Echterdingen
1261 km
HP Indigo WS 6800
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP 4000 o. MES 2500 o. LST XB 2700 iS mit CW 40 HP 4000 o. MES 2500 o. LST XB 2700 iS mit CW 40 HP 4000 o. MES 2500 o. LST XB 2700 iS mit CW 40 HP 4000 o. MES 2500 o. LST XB 2700 iS mit CW 40
more images
4
Германија Schiffdorf-Spaden
(Локација на дилерот)
1652 km
HP 4000 o. MES 2500 o. LST XB 2700 iS mit CW 40
2012
Втора рака
Класифицирана реклама
HP Indigo 20000 | HP Service HP Indigo 20000 | HP Service HP Indigo 20000 | HP Service HP Indigo 20000 | HP Service HP Indigo 20000 | HP Service
more images
5
Германија
1531 km
HP Indigo 20000 | HP Service
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Scitex TurboJet 8350 HP Scitex TurboJet 8350 HP Scitex TurboJet 8350 HP Scitex TurboJet 8350 HP Scitex TurboJet 8350
more images
5
Чешка република 1128, Mladoboleslavská 902/9, 197 00 Praha 19, Czechia
1099 km
HP Scitex TurboJet 8350
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Indigo UltraStream 2000 ( 3000 series ) HP Indigo UltraStream 2000 ( 3000 series ) HP Indigo UltraStream 2000 ( 3000 series ) HP Indigo UltraStream 2000 ( 3000 series ) HP Indigo UltraStream 2000 ( 3000 series ) HP Indigo UltraStream 2000 ( 3000 series ) HP Indigo UltraStream 2000 ( 3000 series ) HP Indigo UltraStream 2000 ( 3000 series ) HP Indigo UltraStream 2000 ( 3000 series ) HP Indigo UltraStream 2000 ( 3000 series )
more images
10
Романија Iași
774 km
HP Indigo UltraStream 2000 ( 3000 series )
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bochum
1552 km
HP Indigo ws4500
2012
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Indigo WS 4050 HP Indigo WS 4050 HP Indigo WS 4050 HP Indigo WS 4050 HP Indigo WS 4050
more images
5
Германија Dernbach
1474 km
HP Indigo WS 4050
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Color Laser Jet CM6040 MFP HP Color Laser Jet CM6040 MFP HP Color Laser Jet CM6040 MFP
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
HP Color Laser Jet CM6040 MFP
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1531 km
HP Indigo ws6600/6800 | HP Service
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Обединето Кралство 401-407 Tyburn Rd, Birmingham B24 8HJ, UK
2146 km
HP Latex 1500
2017
Втора рака
Класифицирана реклама
HP Color LaserJet MFP E87640 inkl. Kassettenunterschrank HP Color LaserJet MFP E87640 inkl. Kassettenunterschrank HP Color LaserJet MFP E87640 inkl. Kassettenunterschrank HP Color LaserJet MFP E87640 inkl. Kassettenunterschrank HP Color LaserJet MFP E87640 inkl. Kassettenunterschrank HP Color LaserJet MFP E87640 inkl. Kassettenunterschrank HP Color LaserJet MFP E87640 inkl. Kassettenunterschrank HP Color LaserJet MFP E87640 inkl. Kassettenunterschrank HP Color LaserJet MFP E87640 inkl. Kassettenunterschrank HP Color LaserJet MFP E87640 inkl. Kassettenunterschrank
more images
10
Германија Langenfeld (Rheinland)
1547 km
HP Color LaserJet MFP E87640 inkl. Kassettenunterschrank
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bochum
1552 km
HP Indigo 3050
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP 5890 Series II Plus HP 5890 Series II Plus HP 5890 Series II Plus HP 5890 Series II Plus HP 5890 Series II Plus HP 5890 Series II Plus HP 5890 Series II Plus HP 5890 Series II Plus HP 5890 Series II Plus HP 5890 Series II Plus HP 5890 Series II Plus HP 5890 Series II Plus HP 5890 Series II Plus HP 5890 Series II Plus HP 5890 Series II Plus
more images
15
Обединето Кралство Walton-on-the-Naze
1923 km
HP 5890 Series II Plus
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP LJP400 M401dne HP LJP400 M401dne
more images
2
Унгарија Nagytarcsa
685 km
HP LJP400 M401dne
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1531 km
HP Indigo 20000 | HP Service
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Inc. 360
more images
1
Холандија Hoevelaken
1701 km
HP Inc. 360
2017
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Color LaserJet MFP E87640 inkl. Kassettenunterschrank + Fax HP Color LaserJet MFP E87640 inkl. Kassettenunterschrank + Fax HP Color LaserJet MFP E87640 inkl. Kassettenunterschrank + Fax HP Color LaserJet MFP E87640 inkl. Kassettenunterschrank + Fax HP Color LaserJet MFP E87640 inkl. Kassettenunterschrank + Fax HP Color LaserJet MFP E87640 inkl. Kassettenunterschrank + Fax HP Color LaserJet MFP E87640 inkl. Kassettenunterschrank + Fax HP Color LaserJet MFP E87640 inkl. Kassettenunterschrank + Fax HP Color LaserJet MFP E87640 inkl. Kassettenunterschrank + Fax
more images
9
Германија Langenfeld (Rheinland)
1547 km
HP Color LaserJet MFP E87640 inkl. Kassettenunterschrank + Fax
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bochum
1552 km
HP Indigo 5500
2009
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP 5890 HP 5890 HP 5890 HP 5890 HP 5890 HP 5890 HP 5890
more images
7
Обединето Кралство Walton-on-the-Naze
1923 km
HP 5890
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Indigo WS 4500 HP Indigo WS 4500 HP Indigo WS 4500 HP Indigo WS 4500 HP Indigo WS 4500 HP Indigo WS 4500 HP Indigo WS 4500 HP Indigo WS 4500 HP Indigo WS 4500 HP Indigo WS 4500 HP Indigo WS 4500 HP Indigo WS 4500 HP Indigo WS 4500 HP Indigo WS 4500 HP Indigo WS 4500
more images
15
Италија Italia
763 km
HP Indigo WS 4500
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Indigo 12000 HD | NEW HP Indigo 12000 HD | NEW HP Indigo 12000 HD | NEW
more images
3
Германија
1531 km
HP Indigo 12000 HD | NEW
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Jet Fusion 580 Color 3D printer M2K85A HP Jet Fusion 580 Color 3D printer M2K85A HP Jet Fusion 580 Color 3D printer M2K85A
more images
3
Словенија Brnčičeva ulica 13, 1231 Ljubljana - Črnuče, Slovenija
764 km
HP Jet Fusion 580 Color 3D printer M2K85A
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Latex 280 HP Latex 280 HP Latex 280 HP Latex 280 HP Latex 280
more images
5
Германија Eppingen
1305 km
HP Latex 280
2015
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bochum
1552 km
HP Indigo 5500
2012
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP 6890 HP 6890 HP 6890 HP 6890 HP 6890 HP 6890 HP 6890 HP 6890 HP 6890 HP 6890
more images
10
Обединето Кралство Walton-on-the-Naze
1923 km
HP 6890
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Indigo WS6000 HP Indigo WS6000 HP Indigo WS6000 HP Indigo WS6000 HP Indigo WS6000 HP Indigo WS6000 HP Indigo WS6000 HP Indigo WS6000 HP Indigo WS6000 HP Indigo WS6000
more images
10
Австрија Kufstein
1008 km
HP Indigo WS6000
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Indigo Scitex FB550 HP Indigo Scitex FB550 HP Indigo Scitex FB550
more images
3
Германија Laufen
990 km
HP Indigo Scitex FB550
2018
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bochum
1552 km
HP Indigo 5500
2013
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Indigo WS4600 HP Indigo WS4600 HP Indigo WS4600 HP Indigo WS4600
more images
4
Италија Genova
1086 km
HP Indigo WS4600
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bochum
1552 km
HP Indigo 12000
2017
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се

Искористено Bucher hp 5000

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.

Прелистајте ги најпопуларните ознаки на машините: