Holzmann купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
3

Holzmann Maschinen Holzmann Maschinen

Birmingham , Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5775 km
подготвен за работа (се користи)
4

long hole drilling machine Holzmann LBM 250 C

Egenhofen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6808 km
подготвен за работа (се користи)
1

Beading machine Holzmann SKM200

Voitsberg, АвстријаАвстрија
7137 km
добар (користен)
Почетна понуда
Друга 17 денови
5

Moulder HOLZMANN VS 20 /4 PM

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
2011
користен
3

3m Sliding Table Panelsaw with Scoring U Holzmann Juno 3000i

Liverpool, Обединето КралствоОбединето Кралство
5677 km
1997
добар (користен)
1

long hole drilling machine Holzmann LBM 290 K

Egenhofen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6808 km
подготвен за работа (се користи)
4

Pillar Drilling Machine Holzmann SB 3116 RH

Manzano, ИталијаИталија
7077 km
2004
добар (користен)


holzmann
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
4

Notching Machine HOLZMANN ESM4

Weißenhorn, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6739 km
2015
користен
10

Spindle moulder Holzmann FS 300 FP

Sidzina, ПолскаПолска
7277 km
добра состојба (се користи)
6

edge sanding machine HOLZMANN KOS 2600 C

Sankt Peter im Sulmtal, АвстријаАвстрија локација на застапништво
476 km
2019
ново
1

surface and thickness planer Holzmann HOB410PRO

Egenhofen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6808 km
ново
3

mobile dedusting unit Holzmann ABS 8000 PRO

Egenhofen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6808 km
ново
2

Horizontal metal bandsaw Holzmann BS 275 Top

Carl-Zeiss-Str. 8-10, 63165 Muehlheim/Main, DEГерманија
6565 km
2018
ново
1

Table milling machine Holzmann FS 200S

Hösbach Rottenberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6594 km
2017
ново
0

pallet truck Holzmann HUB25T

Egenhofen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6808 km
ново
2

Column drilling machine Holzmann GBM 25

Carl-Zeiss-Str. 8-10, 63165 Muehlheim/Main, DEГерманија
6565 km
2018
ново


holzmann
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
HOLZMANN
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.