категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за дупчење на клупа од капацитет на дупчење 17мм користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за дупчење и досадни мелници Машини за дупчење на клупа од капацитет на дупчење 17мм
Класифицирана реклама
ALZMETALL ALZSTAR 18-T/S ALZMETALL ALZSTAR 18-T/S ALZMETALL ALZSTAR 18-T/S ALZMETALL ALZSTAR 18-T/S ALZMETALL ALZSTAR 18-T/S ALZMETALL ALZSTAR 18-T/S ALZMETALL ALZSTAR 18-T/S ALZMETALL ALZSTAR 18-T/S ALZMETALL ALZSTAR 18-T/S ALZMETALL ALZSTAR 18-T/S
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
ALZMETALL ALZSTAR 18-T/S
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
Ixion Ixion BT 6
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW HECKERT BT 2 WMW HECKERT BT 2 WMW HECKERT BT 2 WMW HECKERT BT 2 WMW HECKERT BT 2 WMW HECKERT BT 2
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
WMW HECKERT BT 2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DEGEN UTB 600 E CNC DEGEN UTB 600 E CNC DEGEN UTB 600 E CNC DEGEN UTB 600 E CNC DEGEN UTB 600 E CNC DEGEN UTB 600 E CNC
more images
6
Германија Kreuztal
1479 km
DEGEN UTB 600 E CNC
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL AX 2-T/S ALZMETALL AX 2-T/S ALZMETALL AX 2-T/S ALZMETALL AX 2-T/S
more images
4
Германија Waiblingen
1258 km
ALZMETALL AX 2-T/S
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CORMAK WS 32 B CORMAK WS 32 B CORMAK WS 32 B CORMAK WS 32 B CORMAK WS 32 B CORMAK WS 32 B CORMAK WS 32 B CORMAK WS 32 B CORMAK WS 32 B
more images
9
Германија Velen
1601 km
CORMAK WS 32 B
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
IBARMIA KM-25 VE IBARMIA KM-25 VE IBARMIA KM-25 VE IBARMIA KM-25 VE IBARMIA KM-25 VE IBARMIA KM-25 VE IBARMIA KM-25 VE IBARMIA KM-25 VE IBARMIA KM-25 VE
more images
9
Германија Ahaus
1612 km
IBARMIA KM-25 VE
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Knuth KB-16 Knuth KB-16 Knuth KB-16 Knuth KB-16 Knuth KB-16 Knuth KB-16 Knuth KB-16 Knuth KB-16 Knuth KB-16 Knuth KB-16 Knuth KB-16
more images
11
Германија Wiefelstede
1648 km
Knuth KB-16
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BORING COLLET
more images
1
Грција Doxato/Drama
(Локација на дилерот)
217 km
BORING COLLET
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sterlitamak 2S163B001 Sterlitamak 2S163B001 Sterlitamak 2S163B001 Sterlitamak 2S163B001 Sterlitamak 2S163B001 Sterlitamak 2S163B001 Sterlitamak 2S163B001 Sterlitamak 2S163B001 Sterlitamak 2S163B001 Sterlitamak 2S163B001
more images
10
Бугарија Burgas
480 km
Sterlitamak 2S163B001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IXION BT 15 STP IXION BT 15 STP IXION BT 15 STP IXION BT 15 STP
more images
4
Германија Frasdorf
1016 km
IXION BT 15 STP
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KAMI BKM 5025 KAMI BKM 5025 KAMI BKM 5025 KAMI BKM 5025 KAMI BKM 5025 KAMI BKM 5025 KAMI BKM 5025 KAMI BKM 5025 KAMI BKM 5025
more images
9
Германија Velen
1601 km
KAMI BKM 5025
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO GHD 25 TN BERNARDO GHD 25 TN BERNARDO GHD 25 TN BERNARDO GHD 25 TN BERNARDO GHD 25 TN
more images
5
Германија Ahaus
(Локација на дилерот)
1612 km
BERNARDO GHD 25 TN
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
WMW Heckert BT 2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Alzmetall Alzstar 18-T/s I Neu ab Lager Alzmetall Alzstar 18-T/s I Neu ab Lager Alzmetall Alzstar 18-T/s I Neu ab Lager Alzmetall Alzstar 18-T/s I Neu ab Lager Alzmetall Alzstar 18-T/s I Neu ab Lager Alzmetall Alzstar 18-T/s I Neu ab Lager Alzmetall Alzstar 18-T/s I Neu ab Lager Alzmetall Alzstar 18-T/s I Neu ab Lager
more images
8
Германија Offenburg
1327 km
Alzmetall Alzstar 18-T/s I Neu ab Lager
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW Heckert  BT 2 (20 mm) WMW Heckert  BT 2 (20 mm) WMW Heckert  BT 2 (20 mm) WMW Heckert  BT 2 (20 mm) WMW Heckert  BT 2 (20 mm) WMW Heckert  BT 2 (20 mm) WMW Heckert  BT 2 (20 mm)
more images
7
Германија Mörsdorf
1282 km
WMW Heckert BT 2 (20 mm)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FLOTT TB 15 FLOTT TB 15 FLOTT TB 15
more images
3
Германија Frasdorf
1016 km
FLOTT TB 15
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CINCINNATI NFT 320 CINCINNATI NFT 320 CINCINNATI NFT 320 CINCINNATI NFT 320 CINCINNATI NFT 320 CINCINNATI NFT 320
more images
6
Швајцарија Beringen
1242 km
CINCINNATI NFT 320
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO BM 25 T - 400 BERNARDO BM 25 T - 400 BERNARDO BM 25 T - 400 BERNARDO BM 25 T - 400
more images
4
Германија Ahaus
(Локација на дилерот)
1612 km
BERNARDO BM 25 T - 400
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
WMW Heckert BT 12/1
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
IXION BT 15 STP IXION BT 15 STP IXION BT 15 STP IXION BT 15 STP
more images
4
Германија Mindelheim
1138 km
IXION BT 15 STP
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW Saalfeld BT 12/1 WMW Saalfeld BT 12/1 WMW Saalfeld BT 12/1 WMW Saalfeld BT 12/1
more images
4
Германија Mörsdorf
1282 km
WMW Saalfeld BT 12/1
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wörner B 13 Wörner B 13
more images
2
Германија Frasdorf
1016 km
Wörner B 13
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW BT 12/1 WMW BT 12/1 WMW BT 12/1 WMW BT 12/1 WMW BT 12/1
more images
5
Германија Sankt Egidien
1239 km
WMW BT 12/1
1985
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Optimum Opti B 23 Optimum Opti B 23 Optimum Opti B 23 Optimum Opti B 23 Optimum Opti B 23 Optimum Opti B 23 Optimum Opti B 23 Optimum Opti B 23 Optimum Opti B 23 Optimum Opti B 23
more images
10
Германија Wald
1216 km
Optimum Opti B 23
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
Flott TB 13 STW
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Maxion Unimax 2T
more images
1
Германија Bayern, Deutschland
1132 km
Maxion Unimax 2T
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
EIFCO  BDM/HD EIFCO  BDM/HD EIFCO  BDM/HD
more images
3
Германија Tiefenbronn
1290 km
EIFCO BDM/HD
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CORDIA T 18 CORDIA T 18 CORDIA T 18 CORDIA T 18 CORDIA T 18 CORDIA T 18 CORDIA T 18 CORDIA T 18
more images
8
Германија Rödermark
1365 km
CORDIA T 18
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ACIERA nicht ersichtlich ACIERA nicht ersichtlich ACIERA nicht ersichtlich
more images
3
Германија Wiesbaden
1407 km
ACIERA nicht ersichtlich
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW Saalfeld BT 12 WMW Saalfeld BT 12 WMW Saalfeld BT 12 WMW Saalfeld BT 12 WMW Saalfeld BT 12
more images
5
Германија Chemnitz
1229 km
WMW Saalfeld BT 12
1984
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hegner* Drehzahlen 6 Hegner* Drehzahlen 6 Hegner* Drehzahlen 6 Hegner* Drehzahlen 6 Hegner* Drehzahlen 6
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Hegner* Drehzahlen 6
1956
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MIOTAL TB 18EV
more images
1
Германија Mindelheim
1138 km
MIOTAL TB 18EV
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Cincinnati P450 Cincinnati P450 Cincinnati P450 Cincinnati P450 Cincinnati P450 Cincinnati P450 Cincinnati P450
more images
7
Франција Ensisheim
1333 km
Cincinnati P450
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAXION BT 18 MAXION BT 18 MAXION BT 18
more images
3
Германија Dortmund
1546 km
MAXION BT 18
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Alzmetall AX 2 T-S Alzmetall AX 2 T-S Alzmetall AX 2 T-S Alzmetall AX 2 T-S Alzmetall AX 2 T-S Alzmetall AX 2 T-S Alzmetall AX 2 T-S
more images
7
Германија Rödermark
1365 km
Alzmetall AX 2 T-S
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW Saalfeld BT 2 WMW Saalfeld BT 2 WMW Saalfeld BT 2 WMW Saalfeld BT 2 WMW Saalfeld BT 2
more images
5
Германија Chemnitz
1229 km
WMW Saalfeld BT 2
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Flott TB 13 St
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAXION UNIMAX 1 Frequenz MAXION UNIMAX 1 Frequenz
more images
2
Германија Mindelheim
(Локација на дилерот)
1138 km
MAXION UNIMAX 1 Frequenz
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Syderic SN23 Syderic SN23 Syderic SN23 Syderic SN23 Syderic SN23 Syderic SN23 Syderic SN23 Syderic SN23 Syderic SN23
more images
9
Франција Ensisheim
1333 km
Syderic SN23
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Maxion Unimax 3 AV Maxion Unimax 3 AV Maxion Unimax 3 AV Maxion Unimax 3 AV Maxion Unimax 3 AV Maxion Unimax 3 AV Maxion Unimax 3 AV
more images
7
Холандија Soest
1712 km
Maxion Unimax 3 AV
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IXION BT 30 ST IXION BT 30 ST IXION BT 30 ST IXION BT 30 ST IXION BT 30 ST IXION BT 30 ST
more images
6
Германија Rödermark
1365 km
IXION BT 30 ST
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bernardo DMT 20 Bernardo DMT 20 Bernardo DMT 20 Bernardo DMT 20 Bernardo DMT 20 Bernardo DMT 20 Bernardo DMT 20 Bernardo DMT 20 Bernardo DMT 20 Bernardo DMT 20 Bernardo DMT 20 Bernardo DMT 20 Bernardo DMT 20
more images
13
Германија Mudersbach
1473 km
Bernardo DMT 20
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AEG DTBK-10 AEG DTBK-10 AEG DTBK-10 AEG DTBK-10 AEG DTBK-10 AEG DTBK-10 AEG DTBK-10 AEG DTBK-10 AEG DTBK-10 AEG DTBK-10 AEG DTBK-10 AEG DTBK-10
more images
12
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
AEG DTBK-10
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Maxion Unimax 1 TAP Maxion Unimax 1 TAP
more images
2
Германија Mindelheim
(Локација на дилерот)
1138 km
Maxion Unimax 1 TAP
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Rogi RDB20V Rogi RDB20V Rogi RDB20V Rogi RDB20V Rogi RDB20V Rogi RDB20V Rogi RDB20V Rogi RDB20V Rogi RDB20V Rogi RDB20V
more images
10
Холандија Mierlo
1644 km
Rogi RDB20V
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HECKERT BT 2 HECKERT BT 2 HECKERT BT 2 HECKERT BT 2 HECKERT BT 2 HECKERT BT 2
more images
6
Германија Rödermark
1365 km
HECKERT BT 2
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AEG DTB-4/6 AEG DTB-4/6 AEG DTB-4/6 AEG DTB-4/6 AEG DTB-4/6 AEG DTB-4/6
more images
6
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
AEG DTB-4/6
Втора рака
Јавете се

Искористено Машини за дупчење на клупа од капацитет на дупчење 17мм

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.