Купете Машини за дупчење на клупа од капацитет на дупчење 17мм користени (49)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Машини за дупчење и досадни мелници Машини за дупчење на клупа од капацитет на дупчење 17мм
Класифицирана реклама
GILLARDON , Gewindebohrmaschine GILLARDON , Gewindebohrmaschine GILLARDON , Gewindebohrmaschine GILLARDON , Gewindebohrmaschine GILLARDON , Gewindebohrmaschine GILLARDON , Gewindebohrmaschine GILLARDON , Gewindebohrmaschine
more images
7
Германија Schwabach
1195 km
GILLARDON , Gewindebohrmaschine
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 TB 20 S
more images
1
Германија Mindelheim
1138 km
TB 20 S
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BORING COLLET
more images
1
Грција Doxato/Drama
(Локација на дилерот)
217 km
BORING COLLET
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL AB32/SV-RFT 20 ALZMETALL AB32/SV-RFT 20 ALZMETALL AB32/SV-RFT 20 ALZMETALL AB32/SV-RFT 20 ALZMETALL AB32/SV-RFT 20 ALZMETALL AB32/SV-RFT 20 ALZMETALL AB32/SV-RFT 20 ALZMETALL AB32/SV-RFT 20 ALZMETALL AB32/SV-RFT 20 ALZMETALL AB32/SV-RFT 20
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
ALZMETALL AB32/SV-RFT 20
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW BT 12 WMW BT 12 WMW BT 12
more images
3
Германија Barsbüttel/Hamburg
(Локација на дилерот)
1585 km
WMW BT 12
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sterlitamak 2S163B001 Sterlitamak 2S163B001 Sterlitamak 2S163B001 Sterlitamak 2S163B001 Sterlitamak 2S163B001 Sterlitamak 2S163B001 Sterlitamak 2S163B001 Sterlitamak 2S163B001 Sterlitamak 2S163B001 Sterlitamak 2S163B001
more images
10
Бугарија Burgas
480 km
Sterlitamak 2S163B001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IXION BT 23 GL IXION BT 23 GL IXION BT 23 GL IXION BT 23 GL IXION BT 23 GL IXION BT 23 GL IXION BT 23 GL
more images
7
Германија Flensburg
1725 km
IXION BT 23 GL
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MIOTAL TB 18EV
more images
1
Германија Mindelheim
1138 km
MIOTAL TB 18EV
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
IXION BT 23F IXION BT 23F IXION BT 23F IXION BT 23F IXION BT 23F IXION BT 23F IXION BT 23F IXION BT 23F
more images
8
Германија Rödermark
1365 km
IXION BT 23F
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO GHD 25 TN BERNARDO GHD 25 TN BERNARDO GHD 25 TN BERNARDO GHD 25 TN BERNARDO GHD 25 TN
more images
5
Германија Ahaus
(Локација на дилерот)
1612 km
BERNARDO GHD 25 TN
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Alzmetall Alzstar 18-T/s I Neu ab Lager Alzmetall Alzstar 18-T/s I Neu ab Lager Alzmetall Alzstar 18-T/s I Neu ab Lager Alzmetall Alzstar 18-T/s I Neu ab Lager Alzmetall Alzstar 18-T/s I Neu ab Lager Alzmetall Alzstar 18-T/s I Neu ab Lager Alzmetall Alzstar 18-T/s I Neu ab Lager Alzmetall Alzstar 18-T/s I Neu ab Lager
more images
8
Германија Offenburg
1327 km
Alzmetall Alzstar 18-T/s I Neu ab Lager
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
GILLARDON , R25 GILLARDON , R25
more images
2
Германија Schwabach
1195 km
GILLARDON , R25
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW HECKERT BT 2 WMW HECKERT BT 2 WMW HECKERT BT 2
more images
3
Германија Leipzig
(Локација на дилерот)
1302 km
WMW HECKERT BT 2
1973
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
IXION BT 15 STP IXION BT 15 STP IXION BT 15 STP IXION BT 15 STP
more images
4
Германија Mindelheim
1138 km
IXION BT 15 STP
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CORMAK WS 32 B CORMAK WS 32 B CORMAK WS 32 B CORMAK WS 32 B CORMAK WS 32 B CORMAK WS 32 B CORMAK WS 32 B CORMAK WS 32 B CORMAK WS 32 B
more images
9
Германија Velen
1601 km
CORMAK WS 32 B
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO BM 25 T - 400 BERNARDO BM 25 T - 400 BERNARDO BM 25 T - 400 BERNARDO BM 25 T - 400
more images
4
Германија Ahaus
(Локација на дилерот)
1612 km
BERNARDO BM 25 T - 400
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Lüdenscheid
1515 km
FLOTT TB18 Plus (NEU ab Werk)
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
FLOTT P 23 FLOTT P 23 FLOTT P 23
more images
3
Германија Willich
1579 km
FLOTT P 23
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FEHLMANN P18S FEHLMANN P18S FEHLMANN P18S FEHLMANN P18S FEHLMANN P18S FEHLMANN P18S FEHLMANN P18S FEHLMANN P18S FEHLMANN P18S FEHLMANN P18S FEHLMANN P18S FEHLMANN P18S
more images
12
Швајцарија Beringen
1242 km
FEHLMANN P18S
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAXION UNIMAX 1 Frequenz MAXION UNIMAX 1 Frequenz
more images
2
Германија Mindelheim
(Локација на дилерот)
1138 km
MAXION UNIMAX 1 Frequenz
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KAMI BKM 5025 KAMI BKM 5025 KAMI BKM 5025 KAMI BKM 5025 KAMI BKM 5025 KAMI BKM 5025 KAMI BKM 5025 KAMI BKM 5025 KAMI BKM 5025
more images
9
Германија Velen
1601 km
KAMI BKM 5025
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
IBARMIA KM-25 VE IBARMIA KM-25 VE IBARMIA KM-25 VE IBARMIA KM-25 VE IBARMIA KM-25 VE IBARMIA KM-25 VE IBARMIA KM-25 VE IBARMIA KM-25 VE IBARMIA KM-25 VE
more images
9
Германија Ahaus
1612 km
IBARMIA KM-25 VE
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GILLARDON GT 16 GILLARDON GT 16 GILLARDON GT 16 GILLARDON GT 16 GILLARDON GT 16 GILLARDON GT 16 GILLARDON GT 16
more images
7
Германија Rödermark
1365 km
GILLARDON GT 16
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
Genko ATB 21
Втора рака
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
IXION BT 15 STP IXION BT 15 STP IXION BT 15 STP IXION BT 15 STP
more images
4
Германија Frasdorf
1016 km
IXION BT 15 STP
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Maxion Unimax 1 TAP Maxion Unimax 1 TAP
more images
2
Германија Mindelheim
(Локација на дилерот)
1138 km
Maxion Unimax 1 TAP
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW BT 12/1 WMW BT 12/1 WMW BT 12/1 WMW BT 12/1 WMW BT 12/1
more images
5
Германија Sankt Egidien
1239 km
WMW BT 12/1
1985
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
WOERNER B 13 S WOERNER B 13 S WOERNER B 13 S WOERNER B 13 S WOERNER B 13 S WOERNER B 13 S WOERNER B 13 S WOERNER B 13 S WOERNER B 13 S WOERNER B 13 S
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
WOERNER B 13 S
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ixion BT 23 ST ( 3155 ) Ixion BT 23 ST ( 3155 ) Ixion BT 23 ST ( 3155 ) Ixion BT 23 ST ( 3155 ) Ixion BT 23 ST ( 3155 ) Ixion BT 23 ST ( 3155 ) Ixion BT 23 ST ( 3155 ) Ixion BT 23 ST ( 3155 )
more images
8
Холандија Nijverdal
1658 km
Ixion BT 23 ST ( 3155 )
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW Saalfeld BT 12/1 WMW Saalfeld BT 12/1 WMW Saalfeld BT 12/1 WMW Saalfeld BT 12/1 WMW Saalfeld BT 12/1
more images
5
Германија Mörsdorf
1282 km
WMW Saalfeld BT 12/1
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wörner B 13 Wörner B 13
more images
2
Германија Frasdorf
1016 km
Wörner B 13
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW Saalfeld BT 2 WMW Saalfeld BT 2 WMW Saalfeld BT 2 WMW Saalfeld BT 2 WMW Saalfeld BT 2
more images
5
Германија Chemnitz
1229 km
WMW Saalfeld BT 2
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rogi RDB20V Rogi RDB20V Rogi RDB20V Rogi RDB20V Rogi RDB20V Rogi RDB20V Rogi RDB20V Rogi RDB20V Rogi RDB20V Rogi RDB20V
more images
10
Холандија Mierlo
1644 km
Rogi RDB20V
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL ALZSTAR 18-T/S ALZMETALL ALZSTAR 18-T/S ALZMETALL ALZSTAR 18-T/S ALZMETALL ALZSTAR 18-T/S ALZMETALL ALZSTAR 18-T/S ALZMETALL ALZSTAR 18-T/S ALZMETALL ALZSTAR 18-T/S ALZMETALL ALZSTAR 18-T/S ALZMETALL ALZSTAR 18-T/S ALZMETALL ALZSTAR 18-T/S
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
ALZMETALL ALZSTAR 18-T/S
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MAXION BT 20 Tischbohrmaschine
more images
1
Германија Sindelfingen
1275 km
MAXION BT 20 Tischbohrmaschine
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW Heckert BT 2 (20 mm) WMW Heckert BT 2 (20 mm) WMW Heckert BT 2 (20 mm) WMW Heckert BT 2 (20 mm) WMW Heckert BT 2 (20 mm) WMW Heckert BT 2 (20 mm) WMW Heckert BT 2 (20 mm)
more images
7
Германија Mörsdorf
1282 km
WMW Heckert BT 2 (20 mm)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cincinnati P450 Cincinnati P450 Cincinnati P450 Cincinnati P450 Cincinnati P450 Cincinnati P450 Cincinnati P450
more images
7
Франција Ensisheim
1333 km
Cincinnati P450
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW Saalfeld BT 12 WMW Saalfeld BT 12 WMW Saalfeld BT 12 WMW Saalfeld BT 12 WMW Saalfeld BT 12
more images
5
Германија Chemnitz
1229 km
WMW Saalfeld BT 12
1984
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rogi RD20 Rogi RD20 Rogi RD20 Rogi RD20 Rogi RD20 Rogi RD20 Rogi RD20 Rogi RD20 Rogi RD20 Rogi RD20 Rogi RD20 Rogi RD20 Rogi RD20 Rogi RD20 Rogi RD20
more images
15
Холандија Mierlo
1644 km
Rogi RD20
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CORDIA T 18 CORDIA T 18 CORDIA T 18 CORDIA T 18 CORDIA T 18 CORDIA T 18 CORDIA T 18 CORDIA T 18
more images
8
Германија Rödermark
1365 km
CORDIA T 18
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAXION Unimax 2T TAP Tischbohrmaschine
more images
1
Германија Sindelfingen
1275 km
MAXION Unimax 2T TAP Tischbohrmaschine
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MAXION BT 18 MAXION BT 18 MAXION BT 18
more images
3
Германија Dortmund
1546 km
MAXION BT 18
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bernardo DMT 20 Bernardo DMT 20 Bernardo DMT 20 Bernardo DMT 20 Bernardo DMT 20 Bernardo DMT 20 Bernardo DMT 20 Bernardo DMT 20 Bernardo DMT 20 Bernardo DMT 20 Bernardo DMT 20 Bernardo DMT 20 Bernardo DMT 20
more images
13
Германија Mudersbach
1473 km
Bernardo DMT 20
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
FLOTT TB 23L FLOTT TB 23L FLOTT TB 23L FLOTT TB 23L FLOTT TB 23L FLOTT TB 23L FLOTT TB 23L FLOTT TB 23L FLOTT TB 23L FLOTT TB 23L
more images
10
Германија Hövelhof
1507 km
FLOTT TB 23L
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Maxion Unimax 3 AV Maxion Unimax 3 AV Maxion Unimax 3 AV Maxion Unimax 3 AV Maxion Unimax 3 AV Maxion Unimax 3 AV Maxion Unimax 3 AV
more images
7
Холандија Soest
1712 km
Maxion Unimax 3 AV
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IXION BT 30 ST IXION BT 30 ST IXION BT 30 ST IXION BT 30 ST IXION BT 30 ST IXION BT 30 ST
more images
6
Германија Rödermark
1365 km
IXION BT 30 ST
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAXION BTB 20 Tischbohrmaschine
more images
1
Германија Sindelfingen
1275 km
MAXION BTB 20 Tischbohrmaschine
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HECKERT BT 2 HECKERT BT 2 HECKERT BT 2 HECKERT BT 2 HECKERT BT 2 HECKERT BT 2
more images
6
Германија Rödermark
1365 km
HECKERT BT 2
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FLOTT TB 18 Plus
more images
1
Германија Sindelfingen
1275 km
FLOTT TB 18 Plus
2023
Ново
Јавете се