Holzman купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
5

Machines Dickenhobelmaschine HOLZMANN DHM-410, Bj: 2003

St. Peter in der Au, АвстријаАвстрија локација на застапништво
7043 km
подготвен за работа (се користи)
400 €
понудане се вклучени во комплетот. ДДВ
Друга 10 денови
3

Holzmann Maschinen Holzmann Maschinen

Birmingham , Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5775 km
подготвен за работа (се користи)
3

3m Sliding Table Panelsaw with Scoring U Holzmann Juno 3000i

Liverpool, Обединето КралствоОбединето Кралство
5677 km
1997
добар (користен)
5

Moulder HOLZMANN VS 20 /4 PM

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
2011
користен


holzman
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
10

Spindle moulder Holzmann FS 300 FP

Sidzina, ПолскаПолска
7277 km
добра состојба (се користи)
6

edge sanding machine HOLZMANN KOS 2600 C

Sankt Peter im Sulmtal, АвстријаАвстрија локација на застапништво
476 km
2019
ново
4

dust collector Holzmann ABS8000PR

Egenhofen / Herrnzell, ГерманијаГерманија
6808 km
2019
ново
2

Column drilling machine Holzmann GBM 25

Carl-Zeiss-Str. 8-10, 63165 Muehlheim/Main, DEГерманија
6565 km
2018
ново
2

edge grinding machine Holzmann KOS2260C

Egenhofen / Herrnzell, ГерманијаГерманија
6808 km
2019
ново
2

Horizontal metal bandsaw Holzmann BS 275 Top

Carl-Zeiss-Str. 8-10, 63165 Muehlheim/Main, DEГерманија
6565 km
2018
ново
3

edge sanding machine Holzmann KOS2600C

Egenhofen / Herrnzell, ГерманијаГерманија
6808 km
2019
ново
1

Table milling machine Holzmann FS 200S

Hösbach Rottenberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6594 km
2017
ново


holzman
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
HOLZMAN
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +49 (0) 201 857 86 112
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.