Holzma hpp 350 купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
5

Horizontal panel saw Holzma HPP 350 mit Beschickportal Bargstedt TBP 200

Повеќе Holzma Hpp 350
Hochheim am Main, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6537 km
2010
користен
10

Panel saw HOLZMA HPP 350/31/31

Повеќе Holzma Hpp 350
Pollenzo, ИталијаИталија локација на застапништво
6768 km
подготвен за работа (се користи)
6

Beamsaw HOLZMA HPP 11 /43/56/L

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
2002
користен
6

Beam saw Holzma HPP 510/43/43/X

Petershagen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6470 km
2006
користен
7

PANEL SAW Holzma HPP 230 /43/43

Zławieś Wielka, ПолскаПолска
7005 km
2008
подготвен за работа (се користи)


holzma hpp...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
6

Automatic panel sizing beam saw, rear loading with HOLZMA - BARGSTEDT PROFI HPP23/65/65/X

Heule, БелгијаБелгија локација на застапништво
6169 km
2004
користен
6

Beamsaw HOLZMA HPP 72 /43 Optimat

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
2002
користен
6

Horizonale Plattenaufteilsäge HOLZMA OPTIMAT HPP 380/43/43

Barntrup, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6496 km
2004
користен
14

Panel saw HOLZMA HPP 380/43/43

Pollenzo, ИталијаИталија локација на застапништво
6768 km
подготвен за работа (се користи)
3

PANEL SAW HOLZMA HPP 380/38/38

Zławieś Wielka, ПолскаПолска
7005 km
2007
подготвен за работа (се користи)
6

panel saw HOLZMA HPP 82/43

Rietberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6460 km
2001
подготвен за работа (се користи)
5

Beam saw Holzma HPP 81/42

Petershagen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6470 km
1994
користен
6

Beamsaw HOLZMA HPP 230 /43/43

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
2008
користен
14

Panel saw HOLZMA HPP 510/43/43 PROFILINE

Pollenzo, ИталијаИталија локација на застапништво
6768 km
подготвен за работа (се користи)
10

Panel Saw Holzma HPP 91/Z/N/41

Cormons, ИталијаИталија
7084 km
1991
добар (користен)
6

panel saw HOLZMA HPP 380/31/31

Rietberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6460 km
2006
подготвен за работа (се користи)
4

Beam saw Holzma HPP 82/43

Petershagen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6470 km
2001
користен
6

Beamsaw HOLZMA HPP 72 /43

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
2002
користен
1

Saw Holzma HPP Optimat 200 32/32 Homag Optimat HPP 200

Zławieś Wielka, ПолскаПолска
7005 km
2015
добра состојба (се користи)
8

Panel saw HOLZMA HPP 250/32/32

Повеќе Holzma Hpp 250
Pollenzo, ИталијаИталија локација на застапништво
6768 km
подготвен за работа (се користи)
6

panel saw HOLZMA HPP 82/43

Rietberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6460 km
2002
подготвен за работа (се користи)
6

Beamsaw HOLZMA HPP 300 /43/43 mit Bargstedt TLF

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
2015
користен
6

Beamsaw HOLZMA HPP 380 /43/43

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
2004
користен
6

Beamsaw HOLZMA HPP 11 /43

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
1996
користен
6

Beamsaw HOLZMA HPP 81 /38

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
1997
користен
6

Beamsaw HOLZMA HPP 82 /43

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
2002
користен
5

Beamsaw HOLZMA HPP 82 /43

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
2001
користен
6

Beamsaw HOLZMA HPP 510 /43/43

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
2006
користен
6

Beamsaw HOLZMA HPP 250 /43/43

Повеќе Holzma Hpp 250
Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
2009
користен
6

Beamsaw HOLZMA HPP 380 /43/43/L

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
2004
користен
6

Beamsaw HOLZMA HPP 510 /56/22/X

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
2006
користен
9

Horizontal Machining Center Heller MCH 350

Warren, Соединети ДржавиСоединети Држави
601 km
2011
одличен (користен)
8

Tig Welders MILLER Dynasty 350 350 amp AC/DC Tig Welder

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5824 km
подготвен за работа (се користи)
9

Injection moulding machines Arburg 221-75-350

Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
1990
подготвен за работа (се користи)
3

Hydroforming press SCHULER SHP 35000-3150/2150

Eislingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6689 km
1998
користен
10

Horizontal Machining Center Heller MCH 350

Warren, Соединети ДржавиСоединети Држави
601 km
2011
одличен (користен)
1

Mig Welders CEMONT MX 350 P Mig Welder with wire feed

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5824 km
подготвен за работа (се користи)
9

Injection moulding machines Arburg 221M-350-75U

Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
1995
подготвен за работа (се користи)
8

Heidelberg Finishing Heideberg Stitchmaster ST350 saddle stitcher- 2005

Heanor Derbyshire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5791 km
подготвен за работа (се користи)
1

Center Lathe HARRISON V350

Witten, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6410 km
2011
користен


holzma hpp...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

Преглед на преку најпопуларните видови на машини:

до

до

промена пребарување
HOLZMA HPP 350
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +49 (0) 201 857 86 112
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.