Kama ts 74 купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
2

Postpress KAMA TS / HFS 74-54

St.Leon-Rot bei Heidelberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6602 km
2005
подготвен за работа (се користи)
9

Nutsche filter Hastelloy ROSENMUND AG RND 1-131-74

MA Barneveld, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6274 km
подготвен за работа (се користи)
4

Gear Chamfering Machine MAX RENTSCH RAM 474

Staufenberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6540 km
1990
користен
6

Pallet dryer Cefla VN2000/3-7400/150/28 Pallets AAGAARD - FINNROSE FHO-4-60-P-2,5

Blomberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6504 km
2005
користен
5

6 colour / units HEIDELBERG SM 74-6-P3

Dollern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6459 km
2000
користен


kama ts 74
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
10

Die-Cutter Kama TS 105

Bachstr. 6, 71263 Weil der Stadt, DEГерманија
6644 km
2006
одличен (користен)
4

Gear Chamfering Machine MAX RENTSCH RAM 474

Staufenberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6540 km
1990
користен
1

38 sanding belts (80/100/120/150) Ekamant EBB ARFKO 1120x1900mm

Bielefeld, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6462 km
користен
1

Die Cutting Machine KAMA TS 102

Pfarrkirchen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6922 km
2001
користен

Wire cutter KAMAX-BOSS TS

Wiesbaden, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6534 km
1962
користен
6

Die-Cutting Kama TS 96-1

Salzgitter-Bad, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6578 km
1982
користен
6

AUTOMATIC DIE-CUTTING MACHINE Kama TS 105

Dabergotz, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6679 km
2005
користен
4

Puncher Kama TS 102

Dresden, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6836 km
2001
користен
5

Guillotines / Shearing KINGSLAND KTS 3012 3000mm x 12mm Hydraulic Guillotine

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5832 km
2001
подготвен за работа (се користи)
33

Parts Washer Pero R039/U-5256

Amsterdam, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6220 km
1995
подготвен за работа (се користи)
14

Clamping plates with T-slots Ruebenach Bonnbeuel DTS

Babberich, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6320 km
1990
подготвен за работа (се користи)
1

MACHINING CENTER - CNC (VERTICAL) MATSUURA RA-2F

North Carolina, Соединети ДржавиСоединети Држави локација на застапништво
518 km
1993
користен
9

Guillotines / Shearing CINCINNATI 1412 12' x 3/16" / 3657mm x 4.76mm Mechanical Guillotine. With front supports and squaring arm.

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5832 km
подготвен за работа (се користи)
12

Control Units FCU-20

Amsterdam, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6220 km
подготвен за работа (се користи)
16

Clamping plates with T-slots SCHARMANN

Babberich, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6320 km
1980
подготвен за работа (се користи)
1

CNC LASER - CO2 MITSUBISHI ML 3015 NX 60XF

North Carolina, Соединети ДржавиСоединети Држави локација на застапништво
518 km
2012
користен
4

Guillotines / Shearing MORGAN RUSHWORTH BHG 3000mm x 10mm Hydraulic Guillotine with Power Back Gauge, Squaring Arm and Front Supports.

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5832 km
подготвен за работа (се користи)
10

Control Units FCU-20

Amsterdam, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6220 km
подготвен за работа (се користи)
10

Clamping plates with T-slots UNION DT

Babberich, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6320 km
1996
подготвен за работа (се користи)
6

Balancing Machine SCHENCK 210 FBTS

Monheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6405 km
2009
користен
1

Guillotines / Shearing EDWARDS Truecut DD 3.25mm x 2500mm Guillotine / Shearing Machine. Serial No. 741790716

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5832 km
подготвен за работа (се користи)
7

Thread Roller Tsugami 1-ROL 16

Amsterdam, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6220 km
подготвен за работа (се користи)
17

Clamping plates with T-slots COLLET RDG

Babberich, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6320 km
1982
подготвен за работа (се користи)
2

CNC Punches NISSHINBO MTP-1000F 22 ton, 22 Station CNC Turret Punch, 2 Auto Index Units

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5832 km
1991
подготвен за работа (се користи)


kama ts 74
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
KAMA TS 74
продаде веднаш
на лидер на пазарот во Европа за малку, како € 0,49 на рекламата.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу