категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за малтерисување користени

Преработка на пластика, технологија на пластика Машини за правење прозорци Машини за малтерисување
Класифицирана реклама
BYFAMA ORBIT IV SA BYFAMA ORBIT IV SA BYFAMA ORBIT IV SA
more images
3
Полска Obodowo
1350 km
BYFAMA ORBIT IV SA
2022
Ново
Јавете се

Искористено Машини за малтерисување

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.