категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за заварување со повеќе глави користени

Преработка на пластика, технологија на пластика Машини за правење прозорци Машини за заварување со повеќе глави
Класифицирана реклама
BYFAMA ORION II SN BYFAMA ORION II SN BYFAMA ORION II SN BYFAMA ORION II SN BYFAMA ORION II SN BYFAMA ORION II SN BYFAMA ORION II SN BYFAMA ORION II SN BYFAMA ORION II SN BYFAMA ORION II SN
more images
10
Полска Obodowo
1350 km
BYFAMA ORION II SN
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Urban Aks 6105 Urban Aks 6105 Urban Aks 6105 Urban Aks 6105 Urban Aks 6105 Urban Aks 6105 Urban Aks 6105 Urban Aks 6105
more images
8
Чешка република Bílina
1169 km
Urban Aks 6105
2002
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sturtz - Elumatec SE-4AS-CNC Sturtz - Elumatec SE-4AS-CNC Sturtz - Elumatec SE-4AS-CNC Sturtz - Elumatec SE-4AS-CNC Sturtz - Elumatec SE-4AS-CNC Sturtz - Elumatec SE-4AS-CNC Sturtz - Elumatec SE-4AS-CNC Sturtz - Elumatec SE-4AS-CNC Sturtz - Elumatec SE-4AS-CNC Sturtz - Elumatec SE-4AS-CNC Sturtz - Elumatec SE-4AS-CNC Sturtz - Elumatec SE-4AS-CNC Sturtz - Elumatec SE-4AS-CNC Sturtz - Elumatec SE-4AS-CNC
more images
14
Шпанија Barcelona
1631 km
Sturtz - Elumatec SE-4AS-CNC
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Jasionka
947 km
STB SL 2-E
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Urban 1200 Urban 1200 Urban 1200 Urban 1200
more images
4
Полска Kamieniec Wrocławski
1111 km
Urban 1200
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BYFAMA ORION I SN BYFAMA ORION I SN BYFAMA ORION I SN BYFAMA ORION I SN BYFAMA ORION I SN BYFAMA ORION I SN
more images
6
Полска Obodowo
1350 km
BYFAMA ORION I SN
2022
Ново
Јавете се

Искористено Машини за заварување со повеќе глави

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.