Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Двојни митра пили користени

Преработка на пластика, технологија на пластика Машини за правење прозорци Двојни митра пили
Класифицирана реклама
Бугарија Plovdiv
259 km
Plastmak SC 4000S
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KALTENBACH SKL 370 KALTENBACH SKL 370
more images
2
Германија Dreieich
(Локација на дилерот)
1376 km
KALTENBACH SKL 370
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Bílina
1169 km
Rapid DGL 200E
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Jasionka
947 km
Rapid DGS 200
2005
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Elumatec DG 79 Elumatec DG 79 Elumatec DG 79 Elumatec DG 79 Elumatec DG 79 Elumatec DG 79
more images
6
Германија Dörpen
1662 km
Elumatec DG 79
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RAPID DGL 500/6000 RAPID DGL 500/6000 RAPID DGL 500/6000 RAPID DGL 500/6000 RAPID DGL 500/6000 RAPID DGL 500/6000 RAPID DGL 500/6000 RAPID DGL 500/6000
more images
8
Германија Mörsdorf
1282 km
RAPID DGL 500/6000
1989
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MURAT TT403 MURAT TT403
more images
2
Бугарија Plovdiv
259 km
MURAT TT403
2007
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KALTENABCH SKL 400 KALTENABCH SKL 400
more images
2
Германија Dreieich
(Локација на дилерот)
1376 km
KALTENABCH SKL 400
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Eisele LMS III - D Eisele LMS III - D Eisele LMS III - D Eisele LMS III - D Eisele LMS III - D Eisele LMS III - D Eisele LMS III - D Eisele LMS III - D Eisele LMS III - D
more images
9
Германија Grenzach-Wyhlen
(Локација на дилерот)
1292 km
Eisele LMS III - D
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Keltern
1310 km
WEGOMA DS140
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Rapid DGL 220 Rapid DGL 220 Rapid DGL 220
more images
3
Германија Hüllhorst
1545 km
Rapid DGL 220
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EISELE EMMEGI VISA -2 TU/5 (450x5000 mm) EISELE EMMEGI VISA -2 TU/5 (450x5000 mm) EISELE EMMEGI VISA -2 TU/5 (450x5000 mm) EISELE EMMEGI VISA -2 TU/5 (450x5000 mm) EISELE EMMEGI VISA -2 TU/5 (450x5000 mm) EISELE EMMEGI VISA -2 TU/5 (450x5000 mm)
more images
6
Германија Mörsdorf
1282 km
EISELE EMMEGI VISA -2 TU/5 (450x5000 mm)
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fom Industrie Fom Industrie Fom Industrie
more images
3
Бугарија Plovdiv
259 km
Fom Industrie
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Keltern
1310 km
WEGOMA DS150
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ANTON ADS-EN (450x5000 mm) Steuerung De Man408 ANTON ADS-EN (450x5000 mm) Steuerung De Man408
more images
2
Германија Staufenberg
1426 km
ANTON ADS-EN (450x5000 mm) Steuerung De Man408
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEGOMA DS120 WEGOMA DS120 WEGOMA DS120
more images
3
Германија Keltern
1310 km
WEGOMA DS120
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ELUMATEC DG 104  420/4000  E 255 ELUMATEC DG 104  420/4000  E 255 ELUMATEC DG 104  420/4000  E 255
more images
3
Германија Staufenberg
1426 km
ELUMATEC DG 104 420/4000 E 255
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ELUMATEC DG 104 / 420x6000 mm
more images
1
Германија Staufenberg
(Локација на дилерот)
1426 km
ELUMATEC DG 104 / 420x6000 mm
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ELUMATEC DG 104 (E 200) 420/6000 CNC ELUMATEC DG 104 (E 200) 420/6000 CNC ELUMATEC DG 104 (E 200) 420/6000 CNC ELUMATEC DG 104 (E 200) 420/6000 CNC ELUMATEC DG 104 (E 200) 420/6000 CNC ELUMATEC DG 104 (E 200) 420/6000 CNC ELUMATEC DG 104 (E 200) 420/6000 CNC
more images
7
Германија Staufenberg
(Локација на дилерот)
1426 km
ELUMATEC DG 104 (E 200) 420/6000 CNC
1990
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Двојни митра пили

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши