категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Други користени

Машини за обработка на дрво Машини за правење прозорци Други
Класифицирана реклама
 CMA C.P.P.4 CMA C.P.P.4 CMA C.P.P.4 CMA C.P.P.4 CMA C.P.P.4
more images
5
Италија Cantù
1112 km
CMA C.P.P.4
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Oberkochen
(Локација на дилерот)
1210 km
RUCHSER Jumbo Automatic Video
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Weinig Weinig Weinig Weinig Weinig Weinig
more images
6
Германија Tauberbischofsheim
1294 km
Weinig
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCM multiflex C SCM multiflex C SCM multiflex C SCM multiflex C SCM multiflex C SCM multiflex C SCM multiflex C SCM multiflex C SCM multiflex C SCM multiflex C SCM multiflex C SCM multiflex C
more images
12
Италија Scerne
647 km
SCM multiflex C
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINIG Unicontrol 10 WEINIG Unicontrol 10 WEINIG Unicontrol 10 WEINIG Unicontrol 10
more images
4
Литванија Vilnius
1471 km
WEINIG Unicontrol 10
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINIG UNITEC 12 WEINIG UNITEC 12 WEINIG UNITEC 12
more images
3
Литванија Vilnius
1474 km
WEINIG UNITEC 12
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 CMA C.P.P.4 CMA C.P.P.4 CMA C.P.P.4 CMA C.P.P.4 CMA C.P.P.4 CMA C.P.P.4 CMA C.P.P.4 CMA C.P.P.4 CMA C.P.P.4 CMA C.P.P.4 CMA C.P.P.4 CMA C.P.P.4
more images
12
Италија Cantù
1112 km
CMA C.P.P.4
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LÖWER MZP 1
more images
1
Германија Oberkochen
(Локација на дилерот)
1210 km
LÖWER MZP 1
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINIG WEINIG WEINIG WEINIG
more images
4
Германија Tauberbischofsheim
1294 km
WEINIG
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Funk SF3/SF Funk SF3/SF
more images
2
Унгарија Biatorbágy
691 km
Funk SF3/SF
1975
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sicar Sicar
more images
2
Австрија Raasdorf
(Локација на дилерот)
845 km
Sicar
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Elumatec SST 4000 Elumatec SST 4000 Elumatec SST 4000 Elumatec SST 4000
more images
4
Германија Mindelheim
1138 km
Elumatec SST 4000
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OMG EPM/70 OMG EPM/70 OMG EPM/70 OMG EPM/70 OMG EPM/70 OMG EPM/70 OMG EPM/70 OMG EPM/70
more images
8
Италија Cantù
1112 km
OMG EPM/70
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RUCHSER RU-KWI-S
more images
1
Германија Oberkochen
(Локација на дилерот)
1210 km
RUCHSER RU-KWI-S
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Weinig Unicontrol
more images
1
Германија Tauberbischofsheim
1294 km
Weinig Unicontrol
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hemag DKNS 1306/2 Hemag DKNS 1306/2 Hemag DKNS 1306/2 Hemag DKNS 1306/2 Hemag DKNS 1306/2 Hemag DKNS 1306/2 Hemag DKNS 1306/2
more images
7
Унгарија Biatorbágy
691 km
Hemag DKNS 1306/2
1974
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rex Rex Rex Rex Rex Rex Rex Rex Rex
more images
9
Германија Lambsborn
1408 km
Rex
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kuper RFG Kuper RFG Kuper RFG
more images
3
Германија Barntrup
1498 km
Kuper RFG
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCM System 10 S SCM System 10 S SCM System 10 S SCM System 10 S SCM System 10 S SCM System 10 S SCM System 10 S SCM System 10 S SCM System 10 S SCM System 10 S
more images
10
Унгарија Biatorbágy
691 km
SCM System 10 S
1996
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Други

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.