категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Мелење користени

Машини за обработка на дрво Пилани Мелење
Класифицирана реклама
Bauer Rondo Bauer Rondo
more images
2
Германија Geiselwind
1260 km
Bauer Rondo
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bruks - Klöckner RR-1000 Bruks - Klöckner RR-1000 Bruks - Klöckner RR-1000
more images
3
Германија Deutschland
1369 km
Bruks - Klöckner RR-1000
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Baljer & Zembrod Hydromatik A 4 V 40 Baljer & Zembrod Hydromatik A 4 V 40 Baljer & Zembrod Hydromatik A 4 V 40
more images
3
Германија Geiselwind
1260 km
Baljer & Zembrod Hydromatik A 4 V 40
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Мелење

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.