категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Пулверизатор користени

Градежни машини Прилози Пулверизатор
Класифицирана реклама
MBI RP30 IT MBI RP30 IT MBI RP30 IT MBI RP30 IT MBI RP30 IT MBI RP30 IT
more images
6
Германија Heede
1665 km
MBI RP30 IT
2019
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Пулверизатор

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.