категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Апарати за дупчење - друго користени

Градежни машини Уреди за дупчење Апарати за дупчење - друго
Класифицирана реклама
unbekannt verschiedene Groessen unbekannt verschiedene Groessen unbekannt verschiedene Groessen unbekannt verschiedene Groessen
more images
4
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt verschiedene Groessen
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Goelz KB300 Goelz KB300 Goelz KB300 Goelz KB300 Goelz KB300
more images
5
Германија Breitscheid
1484 km
Goelz KB300
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Couperus IDE 9700M Drill for geothermal heat Couperus IDE 9700M Drill for geothermal heat Couperus IDE 9700M Drill for geothermal heat Couperus IDE 9700M Drill for geothermal heat Couperus IDE 9700M Drill for geothermal heat Couperus IDE 9700M Drill for geothermal heat Couperus IDE 9700M Drill for geothermal heat Couperus IDE 9700M Drill for geothermal heat Couperus IDE 9700M Drill for geothermal heat Couperus IDE 9700M Drill for geothermal heat Couperus IDE 9700M Drill for geothermal heat Couperus IDE 9700M Drill for geothermal heat Couperus IDE 9700M Drill for geothermal heat Couperus IDE 9700M Drill for geothermal heat Couperus IDE 9700M Drill for geothermal heat
more images
15
Холандија Holten
1658 km
Couperus IDE 9700M Drill for geothermal heat
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BÖHLER BPI TD 222 BÖHLER BPI TD 222 BÖHLER BPI TD 222
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
BÖHLER BPI TD 222
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Frischmuth&Freitag FF 3010 Frischmuth&Freitag FF 3010 Frischmuth&Freitag FF 3010 Frischmuth&Freitag FF 3010 Frischmuth&Freitag FF 3010 Frischmuth&Freitag FF 3010 Frischmuth&Freitag FF 3010
more images
7
Германија Gebhardshain
1474 km
Frischmuth&Freitag FF 3010
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAWERA verschiedene Groessen HAWERA verschiedene Groessen HAWERA verschiedene Groessen HAWERA verschiedene Groessen
more images
4
Германија Wiefelstede
1648 km
HAWERA verschiedene Groessen
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
B-TEC Karat 32 B-TEC Karat 32 B-TEC Karat 32 B-TEC Karat 32 B-TEC Karat 32 B-TEC Karat 32
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
B-TEC Karat 32
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Milwaukee Ø 202 mm Milwaukee Ø 202 mm Milwaukee Ø 202 mm Milwaukee Ø 202 mm
more images
4
Германија Wiefelstede
1648 km
Milwaukee Ø 202 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
NORTON BMES/1984 NORTON BMES/1984 NORTON BMES/1984 NORTON BMES/1984 NORTON BMES/1984
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
NORTON BMES/1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Norton Ø 125/470 mm Norton Ø 125/470 mm Norton Ø 125/470 mm Norton Ø 125/470 mm Norton Ø 125/470 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Norton Ø 125/470 mm
Втора рака
Јавете се

Искористено Апарати за дупчење - друго

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.