категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Мелници за трупците користени

Градежни машини Мелење Мелници за трупците
Класифицирана реклама
Hemos 355+ Hemos 355+ Hemos 355+ Hemos 355+ Hemos 355+ Hemos 355+ Hemos 355+ Hemos 355+ Hemos 355+ Hemos 355+ Hemos 355+ Hemos 355+ Hemos 355+ Hemos 355+ Hemos 355+
more images
15
Холандија Oldebroek
(Локација на дилерот)
1695 km
Hemos 355+
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hemos 250 Hemos 250 Hemos 250 Hemos 250
more images
4
Германија Neuengörs
1607 km
Hemos 250
Втора рака
Јавете се

Искористено Мелници за трупците

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.