категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Чистачи користени

Вилушкар Прилози Чистачи
Класифицирана реклама
Bobcat Sweeper 72 Bobcat Sweeper 72 Bobcat Sweeper 72
more images
3
Холандија Apeldoorn
1676 km
Bobcat Sweeper 72
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Bobcat Sweeper 72 | 183 cm - Used Bobcat Sweeper 72 | 183 cm - Used Bobcat Sweeper 72 | 183 cm - Used Bobcat Sweeper 72 | 183 cm - Used Bobcat Sweeper 72 | 183 cm - Used
more images
5
Холандија Apeldoorn
1676 km
Bobcat Sweeper 72 | 183 cm - Used
2018
Втора рака
Јавете се

Искористено Чистачи

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.