Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Алатки користени

Машини за обработка на дрво ЦНЦ машински центри Алатки
Класифицирана реклама
SCM CNC 5 tengely Morbidelli M 100 SCM CNC 5 tengely Morbidelli M 100 SCM CNC 5 tengely Morbidelli M 100 SCM CNC 5 tengely Morbidelli M 100 SCM CNC 5 tengely Morbidelli M 100 SCM CNC 5 tengely Morbidelli M 100 SCM CNC 5 tengely Morbidelli M 100 SCM CNC 5 tengely Morbidelli M 100
more images
8
Унгарија Tomajmonostora
654 km
CNC 5 axes Morbidelli M 100
SCM CNC 5 tengely Morbidelli M 100
2019
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Geldern
(Локација на дилерот)
1609 km
CNC-STEP RaptorX-SL2200/S15
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BALESTRINI BALESTRINI BALESTRINI BALESTRINI BALESTRINI
more images
5
Романија Alba Iulia
519 km
BALESTRINI
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCM TECH 99L SCM TECH 99L SCM TECH 99L SCM TECH 99L SCM TECH 99L SCM TECH 99L SCM TECH 99L SCM TECH 99L SCM TECH 99L
more images
9
Обединето Кралство Moss
2157 km
SCM TECH 99L
2004
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Kaltenkirchen
1616 km
CNC360 CNC360
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Mosonmagyaróvár
782 km
POWER CONTROL PW XYZ
2015
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG 4 - 08613
more images
1
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
HOMAG 4 - 08613
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mitsubishi INGERSOLL INGERSOLL CENTER40 Mitsubishi INGERSOLL INGERSOLL CENTER40 Mitsubishi INGERSOLL INGERSOLL CENTER40 Mitsubishi INGERSOLL INGERSOLL CENTER40 Mitsubishi INGERSOLL INGERSOLL CENTER40 Mitsubishi INGERSOLL INGERSOLL CENTER40
more images
6
Франција Paris
1718 km
Mitsubishi INGERSOLL INGERSOLL CENTER40
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCM Author 600. Author 500. Author 430 SCM Author 600. Author 500. Author 430 SCM Author 600. Author 500. Author 430
more images
3
Полска Markowice
1264 km
SCM Author 600. Author 500. Author 430
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HSD  B6314B0052 HSD  B6314B0052
more images
2
Полска Gorzów Wielkopolski
1332 km
HSD B6314B0052
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Diverse PKD - Dia - Hochleistungsschaftfräser Diverse PKD - Dia - Hochleistungsschaftfräser Diverse PKD - Dia - Hochleistungsschaftfräser Diverse PKD - Dia - Hochleistungsschaftfräser Diverse PKD - Dia - Hochleistungsschaftfräser Diverse PKD - Dia - Hochleistungsschaftfräser Diverse PKD - Dia - Hochleistungsschaftfräser Diverse PKD - Dia - Hochleistungsschaftfräser Diverse PKD - Dia - Hochleistungsschaftfräser Diverse PKD - Dia - Hochleistungsschaftfräser Diverse PKD - Dia - Hochleistungsschaftfräser Diverse PKD - Dia - Hochleistungsschaftfräser
more images
12
Германија Langenfeld (Rheinland)
1547 km
Diverse PKD - Dia - Hochleistungsschaftfräser
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IMA Bima Quadroform IMA Bima Quadroform IMA Bima Quadroform IMA Bima Quadroform IMA Bima Quadroform IMA Bima Quadroform IMA Bima Quadroform IMA Bima Quadroform
more images
8
Полска Miastko
1424 km
IMA Bima Quadroform
1992
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCM Routech REKORD 121 SCM Routech REKORD 121 SCM Routech REKORD 121 SCM Routech REKORD 121 SCM Routech REKORD 121
more images
5
Полска Markowice
1264 km
SCM Routech REKORD 121
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HSD ATC 4,6kW ES915 - 24000RPM HSD ATC 4,6kW ES915 - 24000RPM HSD ATC 4,6kW ES915 - 24000RPM HSD ATC 4,6kW ES915 - 24000RPM
more images
4
Полска Gorzów Wielkopolski
1332 km
HSD ATC 4,6kW ES915 - 24000RPM
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HSD  ATC ES929 6kW H6161H0824 HSD  ATC ES929 6kW H6161H0824 HSD  ATC ES929 6kW H6161H0824 HSD  ATC ES929 6kW H6161H0824
more images
4
Полска Gorzów Wielkopolski
1332 km
HSD ATC ES929 6kW H6161H0824
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HSD ATC ES929 9kW HSD ATC ES929 9kW HSD ATC ES929 9kW HSD ATC ES929 9kW
more images
4
Полска Gorzów Wielkopolski
1332 km
HSD ATC ES929 9kW
2021
Ново
Јавете се

Искористено Алатки

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши