категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Опрема за чистење на машини и делови користени

Технологија за чистење Опрема за чистење на машини и делови
аукција
Аукцијата заврши
Австрија Oberösterreich, Австрија
936 km
Bupi Golser DB 4 KL - MV2A
2001
многу добро (користено)
аукција
Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1216 km
PERO ROB 3 - 6421
2004
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Турција Orta, Alpaslan Sk. No:7, 34880 Kartal/İstanbul, Turkey
629 km
INTERSONIK Tunnelwash
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Novi Sad
434 km
JNCT TPC - 200W
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Magido / Glogar L800FP Magido / Glogar L800FP Magido / Glogar L800FP Magido / Glogar L800FP Magido / Glogar L800FP Magido / Glogar L800FP Magido / Glogar L800FP
more images
7
Австрија 4490, Österreich
935 km
Magido / Glogar L800FP
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SUMMA WIR 4H/S SUMMA WIR 4H/S SUMMA WIR 4H/S SUMMA WIR 4H/S
more images
4
Полска Gliwice
1000 km
SUMMA WIR 4H/S
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dontal JetPetroClean Dontal JetPetroClean Dontal JetPetroClean Dontal JetPetroClean Dontal JetPetroClean Dontal JetPetroClean Dontal JetPetroClean Dontal JetPetroClean Dontal JetPetroClean Dontal JetPetroClean Dontal JetPetroClean Dontal JetPetroClean Dontal JetPetroClean Dontal JetPetroClean Dontal JetPetroClean
more images
15
Полска Stary Sącz
890 km
Dontal JetPetroClean
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Австрија Spielberg
832 km
MA.GI.DO. L90
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Турција Orta, Alpaslan Sk. No:7, 34880 Kartal/İstanbul, Turkey
629 km
INTERSONIK HELIWASH
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HINST GmbH 13300 HINST GmbH 13300 HINST GmbH 13300 HINST GmbH 13300 HINST GmbH 13300 HINST GmbH 13300 HINST GmbH 13300 HINST GmbH 13300
more images
8
Германија Türkheim
1131 km
HINST GmbH 13300
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Magido / Glogar L901FP Magido / Glogar L901FP Magido / Glogar L901FP Magido / Glogar L901FP Magido / Glogar L901FP Magido / Glogar L901FP Magido / Glogar L901FP Magido / Glogar L901FP
more images
8
Австрија 4490, Österreich
935 km
Magido / Glogar L901FP
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Summa DC3 Summa DC3
more images
2
Полска Gliwice
1000 km
Summa DC3
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
SUMMA MCL-OSKM
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LANNER ME41-2
more images
1
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1519 km
LANNER ME41-2
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
INTERSONIK Manuwash INTERSONIK Manuwash INTERSONIK Manuwash
more images
3
Турција Orta, Alpaslan Sk. No:7, 34880 Kartal/İstanbul, Turkey
629 km
INTERSONIK Manuwash
2023
Ново
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Homburg
1411 km
SLE electronic GmbH Microclean SC S20
2011
добро (искористено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Glogar RH600V Glogar RH600V Glogar RH600V Glogar RH600V Glogar RH600V
more images
5
Австрија 4490, Österreich
935 km
Glogar RH600V
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ProClean PWS 700i ProClean PWS 700i
more images
2
Германија
1395 km
ProClean PWS 700i
2017
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
12
Унгарија Tatabánya
714 km
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOUS CeBeCo Securus BOUS CeBeCo Securus BOUS CeBeCo Securus BOUS CeBeCo Securus BOUS CeBeCo Securus
more images
5
Германија Rösrath
1520 km
BOUS CeBeCo Securus "D"
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Waschanlage Teilereiniger Spritzreinigungsanlage 750mm Waschanlage Teilereiniger Spritzreinigungsanlage 750mm Waschanlage Teilereiniger Spritzreinigungsanlage 750mm Waschanlage Teilereiniger Spritzreinigungsanlage 750mm Waschanlage Teilereiniger Spritzreinigungsanlage 750mm Waschanlage Teilereiniger Spritzreinigungsanlage 750mm Waschanlage Teilereiniger Spritzreinigungsanlage 750mm Waschanlage Teilereiniger Spritzreinigungsanlage 750mm
more images
8
Унгарија Tatabánya
712 km
Waschanlage Teilereiniger Spritzreinigungsanlage 750mm
добро (искористено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Homburg
1411 km
WMV Apparatebau WA 700
2005
добро (искористено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Glogar L160 KL Glogar L160 KL Glogar L160 KL Glogar L160 KL Glogar L160 KL
more images
5
Австрија Tagerbachstraße 10, 4490, Österreich
936 km
Glogar L160 KL
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
IBS Teilereiniger Typ MAXI 78 IBS Teilereiniger Typ MAXI 78 IBS Teilereiniger Typ MAXI 78 IBS Teilereiniger Typ MAXI 78
more images
4
Германија Einbeck
1457 km
IBS Teilereiniger Typ MAXI 78
2020
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
11
Унгарија Tatabánya
714 km
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Waschanlage Teilereiniger 740mm Spritzreinigungsanlage Waschanlage Teilereiniger 740mm Spritzreinigungsanlage Waschanlage Teilereiniger 740mm Spritzreinigungsanlage Waschanlage Teilereiniger 740mm Spritzreinigungsanlage Waschanlage Teilereiniger 740mm Spritzreinigungsanlage Waschanlage Teilereiniger 740mm Spritzreinigungsanlage Waschanlage Teilereiniger 740mm Spritzreinigungsanlage Waschanlage Teilereiniger 740mm Spritzreinigungsanlage Waschanlage Teilereiniger 740mm Spritzreinigungsanlage
more images
9
Унгарија Tatabánya
712 km
Waschanlage Teilereiniger 740mm Spritzreinigungsanlage
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Glogar / Magido L102 Glogar / Magido L102 Glogar / Magido L102 Glogar / Magido L102
more images
4
Австрија Tagerbachstraße 10, 4490, Österreich
936 km
Glogar / Magido L102
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
IBS Scherer GmbH Teilereinigungsmaschine Typ MAXI 91-2 IBS Scherer GmbH Teilereinigungsmaschine Typ MAXI 91-2 IBS Scherer GmbH Teilereinigungsmaschine Typ MAXI 91-2 IBS Scherer GmbH Teilereinigungsmaschine Typ MAXI 91-2 IBS Scherer GmbH Teilereinigungsmaschine Typ MAXI 91-2
more images
5
Германија Einbeck
1457 km
IBS Scherer GmbH Teilereinigungsmaschine Typ MAXI 91-2
2009
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Glogar / Magido L102 Glogar / Magido L102 Glogar / Magido L102 Glogar / Magido L102 Glogar / Magido L102 Glogar / Magido L102
more images
6
Австрија Tagerbachstraße 10, 4490, Österreich
936 km
Glogar / Magido L102
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
IBS Teilereinigungsmaschine Typ MAXI 78 IBS Teilereinigungsmaschine Typ MAXI 78 IBS Teilereinigungsmaschine Typ MAXI 78
more images
3
Германија Einbeck
1457 km
IBS Teilereinigungsmaschine Typ MAXI 78
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
IFP/Glogar KP100 HMA IFP/Glogar KP100 HMA IFP/Glogar KP100 HMA
more images
3
Австрија Tagerbachstraße 10, 4490, Österreich
936 km
IFP/Glogar KP100 HMA
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
IBS Scherer, Teilereiniger, Waschautomat Teilereinigungsmaschine Typ WD 100 IBS Scherer, Teilereiniger, Waschautomat Teilereinigungsmaschine Typ WD 100 IBS Scherer, Teilereiniger, Waschautomat Teilereinigungsmaschine Typ WD 100 IBS Scherer, Teilereiniger, Waschautomat Teilereinigungsmaschine Typ WD 100
more images
4
Германија Einbeck
1457 km
IBS Scherer, Teilereiniger, Waschautomat Teilereinigungsmaschine Typ WD 100
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Glogar TR450 Glogar TR450 Glogar TR450 Glogar TR450 Glogar TR450 Glogar TR450
more images
6
Австрија Tagerbachstraße 10, 4490, Österreich
936 km
Glogar TR450
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
IBS Teilereinigungsanlage Teilewäscher IBS Teilereiniger Typ MD IBS Teilereinigungsanlage Teilewäscher IBS Teilereiniger Typ MD IBS Teilereinigungsanlage Teilewäscher IBS Teilereiniger Typ MD IBS Teilereinigungsanlage Teilewäscher IBS Teilereiniger Typ MD
more images
4
Германија Einbeck
1457 km
IBS Teilereinigungsanlage Teilewäscher IBS Teilereiniger Typ MD
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Magido L102 Magido L102 Magido L102 Magido L102 Magido L102 Magido L102 Magido L102 Magido L102 Magido L102
more images
9
Австрија Tagerbachstraße 10, 4490, Österreich
936 km
Magido L102
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
IBS Teilereinigungsgerät Typ F2D IBS Teilereinigungsgerät Typ F2D IBS Teilereinigungsgerät Typ F2D IBS Teilereinigungsgerät Typ F2D
more images
4
Германија Einbeck
1457 km
IBS Teilereinigungsgerät Typ F2D
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Glogar HP25 Glogar HP25 Glogar HP25 Glogar HP25 Glogar HP25
more images
5
Австрија Tagerbachstraße 10, 4490, Österreich
936 km
Glogar HP25
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
IFP/Glogar KP 50 Hybrid - Lösemittel + wässrig IFP/Glogar KP 50 Hybrid - Lösemittel + wässrig IFP/Glogar KP 50 Hybrid - Lösemittel + wässrig IFP/Glogar KP 50 Hybrid - Lösemittel + wässrig
more images
4
Австрија Tagerbachstraße 10, 4490, Österreich
936 km
IFP/Glogar KP 50 Hybrid - Lösemittel + wässrig
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Glogar CM 13 - 2 Tank Glogar CM 13 - 2 Tank Glogar CM 13 - 2 Tank Glogar CM 13 - 2 Tank Glogar CM 13 - 2 Tank
more images
5
Австрија Tagerbachstraße 10, 4490, Österreich
936 km
Glogar CM 13 - 2 Tank
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Glogar L122 Glogar L122 Glogar L122 Glogar L122 Glogar L122 Glogar L122
more images
6
Австрија Tagerbachstraße 10, 4490, Österreich
936 km
Glogar L122
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Glogar L90 Glogar L90 Glogar L90 Glogar L90 Glogar L90 Glogar L90 Glogar L90 Glogar L90 Glogar L90 Glogar L90
more images
10
Австрија Tagerbachstraße 10, 4490, Österreich
936 km
Glogar L90
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Glogar TR 11 1T Glogar TR 11 1T Glogar TR 11 1T Glogar TR 11 1T Glogar TR 11 1T Glogar TR 11 1T Glogar TR 11 1T Glogar TR 11 1T
more images
8
Австрија Tagerbachstraße 10, 4490, Österreich
936 km
Glogar TR 11 1T
2021
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Glogar HP30 Glogar HP30 Glogar HP30 Glogar HP30 Glogar HP30 Glogar HP30 Glogar HP30 Glogar HP30 Glogar HP30 Glogar HP30 Glogar HP30 Glogar HP30
more images
12
Австрија Tagerbachstraße 10, 4490, Österreich
936 km
Glogar HP30
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Glogar L160E Glogar L160E Glogar L160E Glogar L160E Glogar L160E
more images
5
Австрија Tagerbachstraße 10, 4490, Österreich
936 km
Glogar L160E
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Glogar C30 Glogar C30 Glogar C30 Glogar C30 Glogar C30 Glogar C30 Glogar C30 Glogar C30 Glogar C30 Glogar C30
more images
10
Швајцарија Reiden
1260 km
Glogar C30
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Catalano C901FP Catalano C901FP Catalano C901FP Catalano C901FP Catalano C901FP Catalano C901FP Catalano C901FP Catalano C901FP
more images
8
Швајцарија Reiden
1260 km
Catalano C901FP
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Aqua Clean - Sampo-Resenlew OY AS 110 LD N SPEC Aqua Clean - Sampo-Resenlew OY AS 110 LD N SPEC Aqua Clean - Sampo-Resenlew OY AS 110 LD N SPEC Aqua Clean - Sampo-Resenlew OY AS 110 LD N SPEC Aqua Clean - Sampo-Resenlew OY AS 110 LD N SPEC Aqua Clean - Sampo-Resenlew OY AS 110 LD N SPEC Aqua Clean - Sampo-Resenlew OY AS 110 LD N SPEC Aqua Clean - Sampo-Resenlew OY AS 110 LD N SPEC
more images
8
Австрија Tagerbachstraße 10, 4490, Österreich
936 km
Aqua Clean - Sampo-Resenlew OY AS 110 LD N SPEC
1999
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Glogar RHV600 Glogar RHV600 Glogar RHV600 Glogar RHV600 Glogar RHV600 Glogar RHV600
more images
6
Австрија Tagerbachstraße 10, 4490, Österreich
936 km
Glogar RHV600
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Glogar Glogar Glogar Glogar
more images
4
Австрија Tagerbachstraße 10, 4490, Österreich
936 km
Glogar
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Glogar / Magido L90 Glogar / Magido L90 Glogar / Magido L90 Glogar / Magido L90 Glogar / Magido L90 Glogar / Magido L90 Glogar / Magido L90
more images
7
Австрија Tagerbachstraße 10, 4490, Österreich
936 km
Glogar / Magido L90
2022
Ново
Јавете се

Искористено Опрема за чистење на машини и делови

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.