Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

чистач сушење купи користени

187 резултати за
Признати локација: Македонија (промена)
Откажи
Goldenstedt, Германија Германија
(локација на застапништво)
1595 km
1996
користен
Certified Dealer
аукција готовиот
Appen Германија
1608 km
одличен (користен)
Esenşehir, Yukarı Dudullu, Necip Fazıl Blv. No:23, 34776 Ümraniye/İstanbul, Turkey Турција
624 km
2020
ново
Возете на машини за чистење на тврди подови со возачот обезбедуваат најголеми предности за заштеда на време за чистење во денешно време, времето е највредно. Фабрики, трговски центри, аеродроми, општини, компании за чистење, имаат потреба од сите видови машини за чистење подни простории. Демонстрира голема важност од гледна точка на елегантен изглед и неопходна хигиена и работи за здравје и безбедност. Машина за чистење подови Cleanvac со возач е вашиот најголем помошник на места од 1500 квадрат...
Bühl Германија
1325 km
2008
потребна е поправка (користени)
Esenşehir, Yukarı Dudullu, Necip Fazıl Blv. No:23, 34776 Ümraniye/İstanbul, Turkey Турција
624 km
2020
ново
Bühl Германија
1325 km
2002
потребна е поправка (користени)
Тунелска машина за перење за чистење на амбалажата што се користи во автомобилската индустрија. Процесот се состои од миење и издигнување од резервоарот со сушење. Прилагодлив систем со две ленти за миење на амбалажа со различни димензии. Опремата може да се прегледа или тестира на нашите залихи во Чешко Рудолец. Bhhyqyzde3
 

Користено чистач сушење

Комплетно пребарувајте Machineseeker и повеќе од 200.000 користени машини сега.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153