категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Електромедицински уреди користени

Медицинска технологија Електромедицински уреди
Класифицирана реклама
Memmert ICH 260 Memmert ICH 260 Memmert ICH 260 Memmert ICH 260 Memmert ICH 260 Memmert ICH 260 Memmert ICH 260 Memmert ICH 260 Memmert ICH 260 Memmert ICH 260 Memmert ICH 260
more images
11
Полска Żychlin
1194 km
Memmert ICH 260
многу добро (користено)
Јавете се
Купи го сега
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1493 km
Salvia Lifetec 13/117 Alpha 101C
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
Prince 0500.022/CR Prince 0500.022/CR Prince 0500.022/CR Prince 0500.022/CR Prince 0500.022/CR
more images
5
Германија Borken/Burlo
(Локација на дилерот)
1611 km
Prince 0500.022/CR
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ETIC TECHNOLOGIE HIGHWAVE CS5 ETIC TECHNOLOGIE HIGHWAVE CS5 ETIC TECHNOLOGIE HIGHWAVE CS5 ETIC TECHNOLOGIE HIGHWAVE CS5 ETIC TECHNOLOGIE HIGHWAVE CS5 ETIC TECHNOLOGIE HIGHWAVE CS5 ETIC TECHNOLOGIE HIGHWAVE CS5 ETIC TECHNOLOGIE HIGHWAVE CS5 ETIC TECHNOLOGIE HIGHWAVE CS5 ETIC TECHNOLOGIE HIGHWAVE CS5 ETIC TECHNOLOGIE HIGHWAVE CS5
more images
11
Франција Castelginest
1673 km
ETIC TECHNOLOGIE HIGHWAVE CS5
2020
многу добро (користено)
Јавете се
Купи го сега
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1493 km
Barkey 3XPT Autocontrol
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
Vilber VX5 20MX Vilber VX5 20MX Vilber VX5 20MX Vilber VX5 20MX Vilber VX5 20MX Vilber VX5 20MX Vilber VX5 20MX Vilber VX5 20MX Vilber VX5 20MX Vilber VX5 20MX Vilber VX5 20MX
more images
11
Германија Borken
1611 km
Vilber VX5 20MX
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
REMED SALUS TALENT Pro REMED SALUS TALENT Pro REMED SALUS TALENT Pro REMED SALUS TALENT Pro REMED SALUS TALENT Pro REMED SALUS TALENT Pro REMED SALUS TALENT Pro REMED SALUS TALENT Pro REMED SALUS TALENT Pro REMED SALUS TALENT Pro REMED SALUS TALENT Pro
more images
11
Франција Castelginest
1673 km
REMED SALUS TALENT Pro
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Купи го сега
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1493 km
Olympus CF 1T10L
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
Lipo-Light MyLipo Lux Lipo-Light MyLipo Lux Lipo-Light MyLipo Lux Lipo-Light MyLipo Lux Lipo-Light MyLipo Lux Lipo-Light MyLipo Lux Lipo-Light MyLipo Lux Lipo-Light MyLipo Lux Lipo-Light MyLipo Lux Lipo-Light MyLipo Lux
more images
10
Германија Borken
1611 km
Lipo-Light MyLipo Lux
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LOKTAL WAVETRONIC 6000 + HF FRAXX + WAVEVAC LOKTAL WAVETRONIC 6000 + HF FRAXX + WAVEVAC LOKTAL WAVETRONIC 6000 + HF FRAXX + WAVEVAC LOKTAL WAVETRONIC 6000 + HF FRAXX + WAVEVAC LOKTAL WAVETRONIC 6000 + HF FRAXX + WAVEVAC LOKTAL WAVETRONIC 6000 + HF FRAXX + WAVEVAC LOKTAL WAVETRONIC 6000 + HF FRAXX + WAVEVAC LOKTAL WAVETRONIC 6000 + HF FRAXX + WAVEVAC LOKTAL WAVETRONIC 6000 + HF FRAXX + WAVEVAC LOKTAL WAVETRONIC 6000 + HF FRAXX + WAVEVAC LOKTAL WAVETRONIC 6000 + HF FRAXX + WAVEVAC
more images
11
Франција Castelginest
1673 km
LOKTAL WAVETRONIC 6000 + HF FRAXX + WAVEVAC
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Купи го сега
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1493 km
VBM Tourniquet 5800
многу добро (користено)
Купи го сега
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1493 km
Siemens Rapidlab 248 PH
многу добро (користено)
Купи го сега
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1493 km
Haemonetics 38/117 Cell Saver 5+
многу добро (користено)
Купи го сега
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1493 km
Ellipse Andromeda
многу добро (користено)
Купи го сега
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1493 km
Hitachi EUB-5000 Plus C
многу добро (користено)
Купи го сега
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1493 km
Neurotherm JK 3
многу добро (користено)

Искористено Електромедицински уреди

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.