Купете Контејнер користени (130)

Купете Контејнер користени (130)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Класифицирана реклама
Container Casting Corner Casting Container Casting Corner Casting Container Casting Corner Casting Container Casting Corner Casting Container Casting Corner Casting
more images
5
Унгарија Budapest
684 km
Container Casting Corner Casting
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
13
Полска Bystrzyca
1093 km
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
5
Германија Bremen
(Локација на дилерот)
1591 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BS-Container 003 BS-Container 003 BS-Container 003
more images
3
Бугарија София
172 km
BS-Container 003
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Containex Containex Containex Containex
more images
4
Германија Bautzen
1203 km
Containex
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
2
Германија Weiler-Simmerberg
1147 km
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
UNKENANNT UNKENANNT UNKENANNT
more images
3
Германија Leipzig
1298 km
UNKENANNT
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 2,5 x 3,0 x 2,4 m 2,5 x 3,0 x 2,4 m 2,5 x 3,0 x 2,4 m 2,5 x 3,0 x 2,4 m 2,5 x 3,0 x 2,4 m 2,5 x 3,0 x 2,4 m 2,5 x 3,0 x 2,4 m 2,5 x 3,0 x 2,4 m 2,5 x 3,0 x 2,4 m 2,5 x 3,0 x 2,4 m
more images
10
Германија Siegen
1476 km
2,5 x 3,0 x 2,4 m
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
14
Германија Bremen
(Локација на дилерот)
1591 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KAISER & KRAFT
more images
1
Германија Wiesbaden
1407 km
KAISER & KRAFT
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
11
Германија Neustadt an der Aisch
1240 km
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 6000x2400x2400 6000x2400x2400 6000x2400x2400 6000x2400x2400
more images
4
Романија Iași
773 km
6000x2400x2400
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
NICHT BEKANNT NICHT BEKANNT NICHT BEKANNT NICHT BEKANNT NICHT BEKANNT NICHT BEKANNT
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
NICHT BEKANNT
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
40 Fuß Highcube 40 Fuß Highcube 40 Fuß Highcube 40 Fuß Highcube
more images
4
Германија Bochum
(Локација на дилерот)
1554 km
40 Fuß Highcube
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
10
Германија Bremen
(Локација на дилерот)
1591 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
1
Германија Wiesbaden
1407 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
5
Германија Ölbronn-Dürrn
1303 km
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm
more images
7
Белгија Bree
(Локација на дилерот)
1625 km
SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
GRINBOLD JODAG GRINBOLD JODAG GRINBOLD JODAG GRINBOLD JODAG GRINBOLD JODAG GRINBOLD JODAG GRINBOLD JODAG GRINBOLD JODAG GRINBOLD JODAG GRINBOLD JODAG GRINBOLD JODAG GRINBOLD JODAG
more images
12
Германија Freiburg im Breisgau
1309 km
GRINBOLD JODAG
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
2
Германија Köln
1534 km
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
6
Германија Bremen
(Локација на дилерот)
1591 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Buitenhuis 33 M3 open containers Kabel / Ketting Systeem Buitenhuis 33 M3 open containers Kabel / Ketting Systeem Buitenhuis 33 M3 open containers Kabel / Ketting Systeem Buitenhuis 33 M3 open containers Kabel / Ketting Systeem Buitenhuis 33 M3 open containers Kabel / Ketting Systeem Buitenhuis 33 M3 open containers Kabel / Ketting Systeem Buitenhuis 33 M3 open containers Kabel / Ketting Systeem Buitenhuis 33 M3 open containers Kabel / Ketting Systeem Buitenhuis 33 M3 open containers Kabel / Ketting Systeem
more images
9
Холандија Oldebroek
(Локација на дилерот)
1695 km
Buitenhuis 33 M3 open containers Kabel / Ketting Systeem
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Diversen Occ Afzetcontainer 10m³ Diversen Occ Afzetcontainer 10m³ Diversen Occ Afzetcontainer 10m³ Diversen Occ Afzetcontainer 10m³ Diversen Occ Afzetcontainer 10m³ Diversen Occ Afzetcontainer 10m³ Diversen Occ Afzetcontainer 10m³ Diversen Occ Afzetcontainer 10m³ Diversen Occ Afzetcontainer 10m³
more images
9
Белгија Bree
(Локација на дилерот)
1625 km
Diversen Occ Afzetcontainer 10m³
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
2
Германија Köln
1534 km
многу добро (користено)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
more images
6
Германија Bremen
(Локација на дилерот)
1591 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Onbekend 9 M3 Portaal container Onbekend 9 M3 Portaal container Onbekend 9 M3 Portaal container Onbekend 9 M3 Portaal container Onbekend 9 M3 Portaal container
more images
5
Холандија Oldebroek
(Локација на дилерот)
1695 km
Onbekend 9 M3 Portaal container
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SMZ Afzetcontainer plateau SMZ 6000x2500mm SMZ Afzetcontainer plateau SMZ 6000x2500mm SMZ Afzetcontainer plateau SMZ 6000x2500mm SMZ Afzetcontainer plateau SMZ 6000x2500mm SMZ Afzetcontainer plateau SMZ 6000x2500mm SMZ Afzetcontainer plateau SMZ 6000x2500mm SMZ Afzetcontainer plateau SMZ 6000x2500mm SMZ Afzetcontainer plateau SMZ 6000x2500mm
more images
8
Белгија Bree
(Локација на дилерот)
1625 km
SMZ Afzetcontainer plateau SMZ 6000x2500mm
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
5
Германија Bremen
(Локација на дилерот)
1591 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm
more images
8
Белгија Bree
(Локација на дилерот)
1625 km
SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
13
Германија Bremen
(Локација на дилерот)
1591 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Diversen Occ Zeecontainer 20 Diversen Occ Zeecontainer 20 Diversen Occ Zeecontainer 20
more images
3
Белгија Bree
(Локација на дилерот)
1625 km
Diversen Occ Zeecontainer 20"
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
15
Германија Bremen
(Локација на дилерот)
1591 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMZ Afzetcontainer SMZ 18m³ - 5500x2300x700mm SMZ Afzetcontainer SMZ 18m³ - 5500x2300x700mm SMZ Afzetcontainer SMZ 18m³ - 5500x2300x700mm SMZ Afzetcontainer SMZ 18m³ - 5500x2300x700mm SMZ Afzetcontainer SMZ 18m³ - 5500x2300x700mm SMZ Afzetcontainer SMZ 18m³ - 5500x2300x700mm SMZ Afzetcontainer SMZ 18m³ - 5500x2300x700mm
more images
7
Белгија Bree
(Локација на дилерот)
1625 km
SMZ Afzetcontainer SMZ 18m³ - 5500x2300x700mm
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
10
Германија Bremen
(Локација на дилерот)
1591 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm
more images
10
Белгија Bree
(Локација на дилерот)
1625 km
SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
5
Германија Bremen
(Локација на дилерот)
1591 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm
more images
10
Белгија Bree
(Локација на дилерот)
1625 km
SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
8
Германија Bremen
(Локација на дилерот)
1591 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Lohr Occ Afzetcontainer plateau 604 x 244cm Lohr Occ Afzetcontainer plateau 604 x 244cm Lohr Occ Afzetcontainer plateau 604 x 244cm Lohr Occ Afzetcontainer plateau 604 x 244cm Lohr Occ Afzetcontainer plateau 604 x 244cm Lohr Occ Afzetcontainer plateau 604 x 244cm
more images
6
Белгија Bree
(Локација на дилерот)
1625 km
Lohr Occ Afzetcontainer plateau 604 x 244cm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
7
Германија Bremen
(Локација на дилерот)
1591 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Diversen Occ Afzetcontainer 4.00m Diversen Occ Afzetcontainer 4.00m Diversen Occ Afzetcontainer 4.00m Diversen Occ Afzetcontainer 4.00m Diversen Occ Afzetcontainer 4.00m Diversen Occ Afzetcontainer 4.00m
more images
6
Белгија Bree
(Локација на дилерот)
1625 km
Diversen Occ Afzetcontainer 4.00m
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
6
Германија Bremen
(Локација на дилерот)
1591 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMZ Afzetcontainer SMZ 21m³ - 6000x2300x1500mm SMZ Afzetcontainer SMZ 21m³ - 6000x2300x1500mm SMZ Afzetcontainer SMZ 21m³ - 6000x2300x1500mm SMZ Afzetcontainer SMZ 21m³ - 6000x2300x1500mm SMZ Afzetcontainer SMZ 21m³ - 6000x2300x1500mm SMZ Afzetcontainer SMZ 21m³ - 6000x2300x1500mm SMZ Afzetcontainer SMZ 21m³ - 6000x2300x1500mm
more images
7
Белгија Bree
(Локација на дилерот)
1625 km
SMZ Afzetcontainer SMZ 21m³ - 6000x2300x1500mm
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
15
Германија Bremen
(Локација на дилерот)
1591 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm
more images
8
Белгија Bree
(Локација на дилерот)
1625 km
SMZ Afzetcontainer SMZ 10m³ - 5500x2300x800mm
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Diversen Occ Zeecontainer 40FT Diversen Occ Zeecontainer 40FT Diversen Occ Zeecontainer 40FT Diversen Occ Zeecontainer 40FT
more images
4
Белгија Bree
(Локација на дилерот)
1625 km
Diversen Occ Zeecontainer 40FT
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm
more images
10
Белгија Bree
(Локација на дилерот)
1625 km
SMZ Afzetcontainer SMZ 15m³ - 6000x2300x1100mm
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Diversen Occ glascontainer Diversen Occ glascontainer Diversen Occ glascontainer Diversen Occ glascontainer
more images
4
Белгија Bree
(Локација на дилерот)
1625 km
Diversen Occ glascontainer
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SMZ Afzetcontainer SMZ 21m³ - 6000x2300x1500mm SMZ Afzetcontainer SMZ 21m³ - 6000x2300x1500mm SMZ Afzetcontainer SMZ 21m³ - 6000x2300x1500mm SMZ Afzetcontainer SMZ 21m³ - 6000x2300x1500mm SMZ Afzetcontainer SMZ 21m³ - 6000x2300x1500mm SMZ Afzetcontainer SMZ 21m³ - 6000x2300x1500mm
more images
6
Белгија Bree
(Локација на дилерот)
1625 km
SMZ Afzetcontainer SMZ 21m³ - 6000x2300x1500mm
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Diversen Occ Afzetcontainer Diversen Occ Afzetcontainer Diversen Occ Afzetcontainer Diversen Occ Afzetcontainer Diversen Occ Afzetcontainer Diversen Occ Afzetcontainer Diversen Occ Afzetcontainer Diversen Occ Afzetcontainer
more images
8
Белгија Bree
(Локација на дилерот)
1625 km
Diversen Occ Afzetcontainer
Втора рака
Јавете се