ракување со материјали купи користени

Дилери во овој под-категорија 203
Нови пристигнувања
5

HYDRAULISCHER HUBTISCH HYMO OPTIMA EAX 700

Bruchsal, ГерманијаГерманија
6601 km
2000
одличен (користен)
14

Bridge crane Street UK DLK

1997
подготвен за работа (се користи)
2

PORTALKRAN Demag Typ 500

Bruchsal-Büchenau, ГерманијаГерманија
6601 km
1995
одличен (користен)
2

1 Seecontainer * 20FT - 6481273

подготвен за работа (се користи)
1.200 €
понуда
Друга 7 денови
3

PORTALKRAN PORTALKRAN PK 2000

Bruchsal-Büchenau, ГерманијаГерманија
6601 km
2018
одличен (користен)
2

1 Seecontainer * 40FTHC - ECMU9126580

подготвен за работа (се користи)
1.600 €
понуда
Друга 7 денови
3

Container - swap section ALT unbekannt unbekannt

Netphen-Deuz, ГерманијаГерманија
6492 km
1999
добар (користен)
1

WERKSTATTKRAN KALTENBACH WK 2

Bruchsal-Büchenau, ГерманијаГерманија
6601 km
1988
одличен (користен)
3

1 Seecontainer * 20FT - TDRU3011274

подготвен за работа (се користи)
1.200 €
понуда
Друга 7 денови
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу