Високо-Bay магацини купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
6

High-bay warehouse Lagerregal u

Petershagen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6470 km
користен
6

High-bay warehouse u u

Petershagen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6470 km
користен


Висок...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
6

High-bay warehouse Jungheinrich MP

Petershagen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6470 km
1994
користен
5

High-bay warehouse Siemens

Lenningen, ГерманијаГерманија
6682 km
2005
добар (користен)
6

High-bay warehouse unbekannt u

Petershagen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6470 km
користен
6

High-bay warehouse Opitz Hochregal

Petershagen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6470 km
користен
6

High-bay warehouse u Delta System MP/Profil K 120

Petershagen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6470 km
користен
4

High-bay warehouse Hochregallager Optiz Optipal 12,5

Petershagen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6470 km
користен
6

Shelving For Plate-Material HEITLING HEI-TECHMAT 1

Goldenstedt, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6416 km
1995
користен
9

Pallet rack SSI-Schäfer PR600 / P73

Rheine, ГерманијаГерманија
6375 km
добар (користен)
4

High-bay warehouse Opitz Hochregal

Petershagen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6470 km
користен
5

Pallet rack Nedcon

Rheine, ГерманијаГерманија
6375 km
1996
одличен (користен)
6

High-bay warehouse Hochregallager u

Petershagen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6470 km
2000
користен


Висок...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување

продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +49 (0) 201 857 86 112
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.