Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Купете Машини за обработка на фолија користени

6 резултати за
Прекини
China NY 0217 China NY 0217 China NY 0217 China NY 0217 China NY 0217
more images
5
Јавете се
Baraolt Романија
586 km
2021
како нов (користен)
WINDMÖLLER & HÖLSCHER POLYREX SF 3708 WINDMÖLLER & HÖLSCHER POLYREX SF 3708 WINDMÖLLER & HÖLSCHER POLYREX SF 3708
more images
3
Јавете се
Zagreb Хрватска
656 km
1999
како нов (користен)
CP-Citopac Technology and Packaging GmbH FUM-900 CP CP-Citopac Technology and Packaging GmbH FUM-900 CP CP-Citopac Technology and Packaging GmbH FUM-900 CP CP-Citopac Technology and Packaging GmbH FUM-900 CP
more images
4
Јавете се
Bad Langensalza Германија
1358 km
2020
Ново
Kallfass KW5050 Kallfass KW5050
more images
2
Јавете се
Blieskastel, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1412 km
2000
Втора рака
Bystronic TPA H Bystronic TPA H Bystronic TPA H Bystronic TPA H Bystronic TPA H Bystronic TPA H Bystronic TPA H Bystronic TPA H Bystronic TPA H Bystronic TPA H Bystronic TPA H Bystronic TPA H
more images
12
Јавете се
Borken Германија
1603 km
многу добро (користено)
GUR IS MAKINA PS ROLL 900 M GUR IS MAKINA PS ROLL 900 M GUR IS MAKINA PS ROLL 900 M GUR IS MAKINA PS ROLL 900 M GUR IS MAKINA PS ROLL 900 M GUR IS MAKINA PS ROLL 900 M
more images
6
Јавете се
Baraolt Романија
586 km
2017
како нов (користен)
 

Искористено Машини за обработка на фолија

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши