категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Когенеративни единици користени

Енергетска технологија Когенеративни единици
Класифицирана реклама
BHKW MARBACH BHKW MARBACH BHKW MARBACH BHKW MARBACH BHKW MARBACH BHKW MARBACH
more images
6
Германија Leipzig
(Локација на дилерот)
1302 km
BHKW MARBACH
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DAIHATSU 6DK-36
more images
1
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
DAIHATSU 6DK-36
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
2G Energietechniek GmbH 2G-KWK-200-EG 2G Energietechniek GmbH 2G-KWK-200-EG 2G Energietechniek GmbH 2G-KWK-200-EG 2G Energietechniek GmbH 2G-KWK-200-EG 2G Energietechniek GmbH 2G-KWK-200-EG 2G Energietechniek GmbH 2G-KWK-200-EG 2G Energietechniek GmbH 2G-KWK-200-EG 2G Energietechniek GmbH 2G-KWK-200-EG 2G Energietechniek GmbH 2G-KWK-200-EG 2G Energietechniek GmbH 2G-KWK-200-EG 2G Energietechniek GmbH 2G-KWK-200-EG 2G Energietechniek GmbH 2G-KWK-200-EG
more images
12
Холандија Nijland
1756 km
2G Energietechniek GmbH 2G-KWK-200-EG
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCANIA DC13 SCANIA DC13 SCANIA DC13 SCANIA DC13 SCANIA DC13 SCANIA DC13
more images
6
Германија Merkendorf
1206 km
SCANIA DC13
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Spanner Re² GmbH, Jenbacher HKA 70 und BHKW TYP JMS 320 GS-SL Spanner Re² GmbH, Jenbacher HKA 70 und BHKW TYP JMS 320 GS-SL Spanner Re² GmbH, Jenbacher HKA 70 und BHKW TYP JMS 320 GS-SL
more images
3
Германија Neufahrn in Niederbayern
1090 km
Spanner Re² GmbH, Jenbacher HKA 70 und BHKW TYP JMS 320 GS-SL
2022
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kuntschar + Schlüter GTK 50 mit 50 kWel. Leistung, 80 KWth Kuntschar + Schlüter GTK 50 mit 50 kWel. Leistung, 80 KWth Kuntschar + Schlüter GTK 50 mit 50 kWel. Leistung, 80 KWth Kuntschar + Schlüter GTK 50 mit 50 kWel. Leistung, 80 KWth Kuntschar + Schlüter GTK 50 mit 50 kWel. Leistung, 80 KWth
more images
5
Германија Königswinter
1503 km
Kuntschar + Schlüter GTK 50 mit 50 kWel. Leistung, 80 KWth
2010
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MTU Piller MTU MTU Piller MTU MTU Piller MTU MTU Piller MTU MTU Piller MTU MTU Piller MTU
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
MTU Piller MTU
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ammann 870 Ammann 870 Ammann 870 Ammann 870 Ammann 870 Ammann 870 Ammann 870
more images
7
Германија Karlsruhe
1332 km
Ammann 870
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Spanner Re2 GmbH power plant Spanner Re2 GmbH power plant Spanner Re2 GmbH power plant Spanner Re2 GmbH power plant Spanner Re2 GmbH power plant
more images
5
Шведска Karlholmsbruk
2124 km
Spanner Re2 GmbH power plant
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Waukesha L36GLD Waukesha L36GLD Waukesha L36GLD Waukesha L36GLD Waukesha L36GLD Waukesha L36GLD Waukesha L36GLD
more images
7
Ирска Dublin
2454 km
Waukesha L36GLD
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ComAp InteliPro ComAp InteliPro ComAp InteliPro ComAp InteliPro ComAp InteliPro
more images
5
Германија Merkendorf
1206 km
ComAp InteliPro
2020
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Buderus  Logano GE615
more images
1
Германија Einbeck
1451 km
Buderus Logano GE615
2013
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN E2876LE MAN E2876LE MAN E2876LE MAN E2876LE MAN E2876LE MAN E2876LE
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
MAN E2876LE
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bosch CHP CA 570 NA Bosch CHP CA 570 NA Bosch CHP CA 570 NA
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Bosch CHP CA 570 NA
2018
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bauer Motoren Weilheim Bauer Motoren Weilheim Bauer Motoren Weilheim Bauer Motoren Weilheim Bauer Motoren Weilheim Bauer Motoren Weilheim Bauer Motoren Weilheim Bauer Motoren Weilheim Bauer Motoren Weilheim
more images
9
Германија Lenggries
1050 km
Bauer Motoren Weilheim
1999
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Spanner Re² GmbH HKA49/HKA70 Spanner Re² GmbH HKA49/HKA70
more images
2
Германија Neufahrn in Niederbayern
1090 km
Spanner Re² GmbH HKA49/HKA70
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
POLZENITH H0/R/ST POLZENITH H0/R/ST POLZENITH H0/R/ST POLZENITH H0/R/ST POLZENITH H0/R/ST POLZENITH H0/R/ST POLZENITH H0/R/ST POLZENITH H0/R/ST POLZENITH H0/R/ST
more images
9
POLZENITH H0/R/ST
2004
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Buderus Logano plus SB615
more images
1
Германија Einbeck
1451 km
Buderus Logano plus SB615
2013
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCANIA DC 1254 SCANIA DC 1254 SCANIA DC 1254 SCANIA DC 1254 SCANIA DC 1254 SCANIA DC 1254 SCANIA DC 1254 SCANIA DC 1254 SCANIA DC 1254 SCANIA DC 1254 SCANIA DC 1254 SCANIA DC 1254 SCANIA DC 1254 SCANIA DC 1254 SCANIA DC 1254
more images
15
Германија Forst
1326 km
SCANIA DC 1254
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HERFORD/ MARELLI HERFORD/ MARELLI HERFORD/ MARELLI HERFORD/ MARELLI
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
HERFORD/ MARELLI
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
LOOS Bosch Group UL-S 4000 LOOS Bosch Group UL-S 4000 LOOS Bosch Group UL-S 4000 LOOS Bosch Group UL-S 4000 LOOS Bosch Group UL-S 4000 LOOS Bosch Group UL-S 4000 LOOS Bosch Group UL-S 4000 LOOS Bosch Group UL-S 4000 LOOS Bosch Group UL-S 4000 LOOS Bosch Group UL-S 4000 LOOS Bosch Group UL-S 4000 LOOS Bosch Group UL-S 4000 LOOS Bosch Group UL-S 4000 LOOS Bosch Group UL-S 4000 LOOS Bosch Group UL-S 4000
more images
15
Германија Bad Dürkheim
1375 km
LOOS Bosch Group UL-S 4000
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
enertec Kraftwerke GmBh LH G946 enertec Kraftwerke GmBh LH G946
more images
2
Германија Laage
1538 km
enertec Kraftwerke GmBh LH G946
2013
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
SISU 420 DSRG 420 DSRG SISU 420 DSRG 420 DSRG SISU 420 DSRG 420 DSRG SISU 420 DSRG 420 DSRG SISU 420 DSRG 420 DSRG SISU 420 DSRG 420 DSRG SISU 420 DSRG 420 DSRG SISU 420 DSRG 420 DSRG SISU 420 DSRG 420 DSRG SISU 420 DSRG 420 DSRG SISU 420 DSRG 420 DSRG SISU 420 DSRG 420 DSRG
more images
12
Германија Ostbevern
1567 km
SISU 420 DSRG 420 DSRG
1998
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Buderus Loganova EN 70
more images
1
Германија Einbeck
1451 km
Buderus Loganova EN 70
2013
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
LEROY SOMER TA 2800 M8 LEROY SOMER TA 2800 M8
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
LEROY SOMER TA 2800 M8
1977
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Когенеративни единици

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.