Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Купете Машини за печатење користени

6 резултати за
Прекини
Serigraf Service allover quadricromie Serigraf Service allover quadricromie Serigraf Service allover quadricromie
more images
3
Јавете се
Turnu Măgurele Романија
345 km
2000
добро (искористено)
автоматска машина КАРУСЕЛ 5 БОИ 70х90, Ih8nb8v Машина со 5 бои за големи отпечатоци од 70x90, совршена регистрација за печатење во четири бои.
China Liyu FH3204 China Liyu FH3204 China Liyu FH3204 China Liyu FH3204 China Liyu FH3204 China Liyu FH3204 China Liyu FH3204 China Liyu FH3204 China Liyu FH3204 China Liyu FH3204 China Liyu FH3204 China Liyu FH3204 China Liyu FH3204
more images
13
Јавете се
Ostrava Чешка република
951 km
2020
како нов (изложбена машина)
MHM SPA 4000 V MHM SPA 4000 V MHM SPA 4000 V MHM SPA 4000 V MHM SPA 4000 V MHM SPA 4000 V MHM SPA 4000 V MHM SPA 4000 V
more images
8
Јавете се
Čakovec Хрватска
681 km
2006
добро (искористено)
SUBLI STAR DTF NEW Sell-out!!! Printer/Droger/Shaker Booster 2.0 SUBLI STAR DTF NEW Sell-out!!! Printer/Droger/Shaker Booster 2.0 SUBLI STAR DTF NEW Sell-out!!! Printer/Droger/Shaker Booster 2.0 SUBLI STAR DTF NEW Sell-out!!! Printer/Droger/Shaker Booster 2.0
more images
4
serigraf service xyz serigraf service xyz serigraf service xyz
more images
3
Јавете се
Turnu Măgurele Романија
349 km
2000
Втора рака
Serigraf Service ad aria Serigraf Service ad aria
more images
2
Јавете се
Turnu Măgurele Романија
345 km
2000
добро (искористено)
ФУРНА ЗА СИТОПЕЧАТ С ТОПЪЛ ВЪЗДУХ P7vrv
 

Искористено Машини за печатење

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши