категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за хемиско чистење користени

Текстилни машини Машини за хемиско чистење
Класифицирана реклама
Martins   WT 12-30 Martins   WT 12-30 Martins   WT 12-30 Martins   WT 12-30 Martins   WT 12-30
more images
5
Германија Isernhagen
1506 km
Martins WT 12-30
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Martins WT 14-50H Martins WT 14-50H Martins WT 14-50H Martins WT 14-50H Martins WT 14-50H
more images
5
Германија Isernhagen
1506 km
Martins WT 14-50H
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MICHAELIS WSI 150 MICHAELIS WSI 150 MICHAELIS WSI 150 MICHAELIS WSI 150
more images
4
Германија Isernhagen
1506 km
MICHAELIS WSI 150
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kannegiesser SETRA 2-1300-3000-HD Kannegiesser SETRA 2-1300-3000-HD Kannegiesser SETRA 2-1300-3000-HD Kannegiesser SETRA 2-1300-3000-HD Kannegiesser SETRA 2-1300-3000-HD Kannegiesser SETRA 2-1300-3000-HD Kannegiesser SETRA 2-1300-3000-HD Kannegiesser SETRA 2-1300-3000-HD Kannegiesser SETRA 2-1300-3000-HD Kannegiesser SETRA 2-1300-3000-HD Kannegiesser SETRA 2-1300-3000-HD Kannegiesser SETRA 2-1300-3000-HD
more images
12
Германија Isernhagen
1506 km
Kannegiesser SETRA 2-1300-3000-HD
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIKO MARIA Overall BIKO MARIA Overall BIKO MARIA Overall BIKO MARIA Overall BIKO MARIA Overall BIKO MARIA Overall BIKO MARIA Overall
more images
7
Германија Isernhagen
1506 km
BIKO MARIA Overall
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kannegiesser HPM Kannegiesser HPM Kannegiesser HPM Kannegiesser HPM Kannegiesser HPM Kannegiesser HPM Kannegiesser HPM Kannegiesser HPM Kannegiesser HPM Kannegiesser HPM Kannegiesser HPM Kannegiesser HPM Kannegiesser HPM Kannegiesser HPM Kannegiesser HPM
more images
15
Германија Isernhagen
1506 km
Kannegiesser HPM
2002
многу добро (користено)
Јавете се

Искористено Машини за хемиско чистење

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.