категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за намотување користени

Текстилни машини Машини за намотување
Класифицирана реклама
Gilbos NV N-PLS10 Gilbos NV N-PLS10 Gilbos NV N-PLS10 Gilbos NV N-PLS10 Gilbos NV N-PLS10
more images
5
Чешка република Bolatice
971 km
Gilbos NV N-PLS10
2008
како нов (користен)
Јавете се

Искористено Машини за намотување

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.