категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за сечење плазма користени

Машини за обработка на метал и машински алати Заварување и сечење Машини за сечење плазма
Класифицирана реклама
GEKA GCS-P 2010 PMX 105 GEKA GCS-P 2010 PMX 105 GEKA GCS-P 2010 PMX 105 GEKA GCS-P 2010 PMX 105 GEKA GCS-P 2010 PMX 105 GEKA GCS-P 2010 PMX 105 GEKA GCS-P 2010 PMX 105
more images
7
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
GEKA GCS-P 2010 PMX 105
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RAPTOR TECHNOLOGIES 3015 RAPTOR TECHNOLOGIES 3015 RAPTOR TECHNOLOGIES 3015 RAPTOR TECHNOLOGIES 3015
more images
4
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
RAPTOR TECHNOLOGIES 3015
2018
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MicroStep OxyCut 8001 20GG MicroStep OxyCut 8001 20GG MicroStep OxyCut 8001 20GG MicroStep OxyCut 8001 20GG MicroStep OxyCut 8001 20GG MicroStep OxyCut 8001 20GG MicroStep OxyCut 8001 20GG MicroStep OxyCut 8001 20GG MicroStep OxyCut 8001 20GG MicroStep OxyCut 8001 20GG MicroStep OxyCut 8001 20GG MicroStep OxyCut 8001 20GG
more images
12
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
MicroStep OxyCut 8001 20GG
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CORMAK PW-1530 WTK CORMAK PW-1530 WTK CORMAK PW-1530 WTK CORMAK PW-1530 WTK CORMAK PW-1530 WTK CORMAK PW-1530 WTK
more images
6
Полска Siedlce
1175 km
CORMAK PW-1530 WTK
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Kjellberg Hifocus 130 Kjellberg Hifocus 130 Kjellberg Hifocus 130 Kjellberg Hifocus 130 Kjellberg Hifocus 130 Kjellberg Hifocus 130 Kjellberg Hifocus 130 Kjellberg Hifocus 130 Kjellberg Hifocus 130 Kjellberg Hifocus 130 Kjellberg Hifocus 130
more images
11
Полска Krotoszyn
1171 km
Kjellberg Hifocus 130
2005
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ANFAN ANF-65A ANFAN ANF-65A
more images
2
Полска Józefin
1181 km
ANFAN ANF-65A
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA PL-C 1530 HESSE by DURMA PL-C 1530 HESSE by DURMA PL-C 1530 HESSE by DURMA PL-C 1530
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA PL-C 1530
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Pierce Scorpion 2000 Pierce Scorpion 2000 Pierce Scorpion 2000 Pierce Scorpion 2000 Pierce Scorpion 2000 Pierce Scorpion 2000 Pierce Scorpion 2000
more images
7
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Pierce Scorpion 2000
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Baykal BPH 1503 COMPACT Baykal BPH 1503 COMPACT Baykal BPH 1503 COMPACT Baykal BPH 1503 COMPACT Baykal BPH 1503 COMPACT Baykal BPH 1503 COMPACT Baykal BPH 1503 COMPACT Baykal BPH 1503 COMPACT Baykal BPH 1503 COMPACT Baykal BPH 1503 COMPACT Baykal BPH 1503 COMPACT Baykal BPH 1503 COMPACT Baykal BPH 1503 COMPACT Baykal BPH 1503 COMPACT Baykal BPH 1503 COMPACT
more images
15
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Baykal BPH 1503 COMPACT
2015
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kjellberg  Hifocus 130 Kjellberg  Hifocus 130 Kjellberg  Hifocus 130
more images
3
Полска Poznań
1251 km
Kjellberg Hifocus 130
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MGM Arrow 2000-4 MGM Arrow 2000-4 MGM Arrow 2000-4 MGM Arrow 2000-4
more images
4
Германија Bochum
1555 km
MGM Arrow 2000-4
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Józefin
1181 km
METFORMER PLA-65A
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA PL-C 2040 HESSE by DURMA PL-C 2040 HESSE by DURMA PL-C 2040 HESSE by DURMA PL-C 2040
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA PL-C 2040
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Elektrovýroba a montáže s.r.o. EVDR 330 Elektrovýroba a montáže s.r.o. EVDR 330 Elektrovýroba a montáže s.r.o. EVDR 330 Elektrovýroba a montáže s.r.o. EVDR 330 Elektrovýroba a montáže s.r.o. EVDR 330 Elektrovýroba a montáže s.r.o. EVDR 330 Elektrovýroba a montáže s.r.o. EVDR 330 Elektrovýroba a montáže s.r.o. EVDR 330 Elektrovýroba a montáže s.r.o. EVDR 330 Elektrovýroba a montáže s.r.o. EVDR 330 Elektrovýroba a montáže s.r.o. EVDR 330 Elektrovýroba a montáže s.r.o. EVDR 330 Elektrovýroba a montáže s.r.o. EVDR 330 Elektrovýroba a montáže s.r.o. EVDR 330 Elektrovýroba a montáže s.r.o. EVDR 330
more images
15
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Elektrovýroba a montáže s.r.o. EVDR 330
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ESAB COMBIREX DX 3000 ESAB COMBIREX DX 3000 ESAB COMBIREX DX 3000 ESAB COMBIREX DX 3000 ESAB COMBIREX DX 3000 ESAB COMBIREX DX 3000
more images
6
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
ESAB COMBIREX DX 3000
2014
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GEKA GCS P-3015 GEKA GCS P-3015 GEKA GCS P-3015 GEKA GCS P-3015
more images
4
Германија Bönnigheim
1287 km
GEKA GCS P-3015
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Hypertherm HPR 260 Hypertherm HPR 260 Hypertherm HPR 260 Hypertherm HPR 260 Hypertherm HPR 260
more images
5
Германија Köln
1535 km
Hypertherm HPR 260
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SIEVERDING CNC 15-30 SIEVERDING CNC 15-30 SIEVERDING CNC 15-30 SIEVERDING CNC 15-30 SIEVERDING CNC 15-30 SIEVERDING CNC 15-30
more images
6
Германија Bünde
1542 km
SIEVERDING CNC 15-30
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GEKA GCS-P 3015 PMX 125 GEKA GCS-P 3015 PMX 125 GEKA GCS-P 3015 PMX 125 GEKA GCS-P 3015 PMX 125 GEKA GCS-P 3015 PMX 125 GEKA GCS-P 3015 PMX 125
more images
6
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
GEKA GCS-P 3015 PMX 125
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Accurl GSII-3015TD Accurl GSII-3015TD Accurl GSII-3015TD
more images
3
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Accurl GSII-3015TD
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MicroStep MicroCut-P 3001.15 P+P MicroStep MicroCut-P 3001.15 P+P MicroStep MicroCut-P 3001.15 P+P MicroStep MicroCut-P 3001.15 P+P MicroStep MicroCut-P 3001.15 P+P MicroStep MicroCut-P 3001.15 P+P MicroStep MicroCut-P 3001.15 P+P MicroStep MicroCut-P 3001.15 P+P MicroStep MicroCut-P 3001.15 P+P MicroStep MicroCut-P 3001.15 P+P MicroStep MicroCut-P 3001.15 P+P MicroStep MicroCut-P 3001.15 P+P MicroStep MicroCut-P 3001.15 P+P
more images
13
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
MicroStep MicroCut-P 3001.15 P+P
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
THERMAL DYNAMICS PAK44
more images
1
Германија Albershausen
1237 km
THERMAL DYNAMICS PAK44
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WARCOM W-POWER 6 WARCOM W-POWER 6 WARCOM W-POWER 6 WARCOM W-POWER 6 WARCOM W-POWER 6 WARCOM W-POWER 6 WARCOM W-POWER 6 WARCOM W-POWER 6 WARCOM W-POWER 6 WARCOM W-POWER 6 WARCOM W-POWER 6
more images
11
Данска Kopenhagen
1702 km
WARCOM W-POWER 6
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 Microstep HS 4001.25 P  Microstep HS 4001.25 P  Microstep HS 4001.25 P
more images
3
Германија
1369 km
Microstep HS 4001.25 P
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Tatabánya
712 km
VANAD 2000x3000mm
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hypertherm Powermax 30 XP Hypertherm Powermax 30 XP Hypertherm Powermax 30 XP Hypertherm Powermax 30 XP
more images
4
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Hypertherm Powermax 30 XP
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ESAB CXC-P3500 ESAB CXC-P3500 ESAB CXC-P3500 ESAB CXC-P3500 ESAB CXC-P3500 ESAB CXC-P3500 ESAB CXC-P3500
more images
7
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
ESAB CXC-P3500
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Thermal Dynamics CUTMASTER 12
more images
1
Германија Albershausen
1237 km
Thermal Dynamics CUTMASTER 12
2008
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Otinus PCO-3015-DG | HT105 (7,6m) Otinus PCO-3015-DG | HT105 (7,6m) Otinus PCO-3015-DG | HT105 (7,6m) Otinus PCO-3015-DG | HT105 (7,6m) Otinus PCO-3015-DG | HT105 (7,6m)
more images
5
Полска Bydgoszcz
1312 km
Otinus PCO-3015-DG | HT105 (7,6m)
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Messer Multitherm 4000 Messer Multitherm 4000 Messer Multitherm 4000 Messer Multitherm 4000 Messer Multitherm 4000 Messer Multitherm 4000 Messer Multitherm 4000 Messer Multitherm 4000 Messer Multitherm 4000 Messer Multitherm 4000
more images
10
Германија
1369 km
Messer Multitherm 4000
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OTC C-30 OTC C-30 OTC C-30
more images
3
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
OTC C-30
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TORMEC AG Switzerland TORMEC PLASMA TORMEC AG Switzerland TORMEC PLASMA TORMEC AG Switzerland TORMEC PLASMA TORMEC AG Switzerland TORMEC PLASMA TORMEC AG Switzerland TORMEC PLASMA TORMEC AG Switzerland TORMEC PLASMA TORMEC AG Switzerland TORMEC PLASMA
more images
7
Полска Rzeszów
937 km
TORMEC AG Switzerland TORMEC PLASMA
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Durma PL-30120 Durma PL-30120 Durma PL-30120 Durma PL-30120 Durma PL-30120 Durma PL-30120 Durma PL-30120 Durma PL-30120
more images
8
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Durma PL-30120
2012
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
3
Германија Bad Laasphe
1462 km
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Otinus PCO-3015-D | HT105 (7,6m) Otinus PCO-3015-D | HT105 (7,6m) Otinus PCO-3015-D | HT105 (7,6m) Otinus PCO-3015-D | HT105 (7,6m) Otinus PCO-3015-D | HT105 (7,6m)
more images
5
Полска Bydgoszcz
1312 km
Otinus PCO-3015-D | HT105 (7,6m)
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Jess JETARC 100 i Jess JETARC 100 i Jess JETARC 100 i
more images
3
Германија München
1090 km
Jess JETARC 100 i
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Techno Park Servis s.r.o. Marlin - Typhoon Techno Park Servis s.r.o. Marlin - Typhoon Techno Park Servis s.r.o. Marlin - Typhoon Techno Park Servis s.r.o. Marlin - Typhoon Techno Park Servis s.r.o. Marlin - Typhoon Techno Park Servis s.r.o. Marlin - Typhoon
more images
6
Чешка република Jeneč
1109 km
Techno Park Servis s.r.o. Marlin - Typhoon
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MERLIN PAK 15 XC MERLIN PAK 15 XC MERLIN PAK 15 XC MERLIN PAK 15 XC MERLIN PAK 15 XC
more images
5
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
MERLIN PAK 15 XC
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Baykal BPH 1503 + Hypertherm HPR 130 Baykal BPH 1503 + Hypertherm HPR 130 Baykal BPH 1503 + Hypertherm HPR 130 Baykal BPH 1503 + Hypertherm HPR 130 Baykal BPH 1503 + Hypertherm HPR 130 Baykal BPH 1503 + Hypertherm HPR 130 Baykal BPH 1503 + Hypertherm HPR 130 Baykal BPH 1503 + Hypertherm HPR 130 Baykal BPH 1503 + Hypertherm HPR 130
more images
9
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Baykal BPH 1503 + Hypertherm HPR 130
2012
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SATO Satronik HDS-8000 SATO Satronik HDS-8000 SATO Satronik HDS-8000 SATO Satronik HDS-8000 SATO Satronik HDS-8000 SATO Satronik HDS-8000 SATO Satronik HDS-8000 SATO Satronik HDS-8000 SATO Satronik HDS-8000 SATO Satronik HDS-8000
more images
10
Германија Magdeburg
1398 km
SATO Satronik HDS-8000
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Otinus PCO-3015-D | HT65 (7,6m) Otinus PCO-3015-D | HT65 (7,6m) Otinus PCO-3015-D | HT65 (7,6m) Otinus PCO-3015-D | HT65 (7,6m) Otinus PCO-3015-D | HT65 (7,6m)
more images
5
Полска Bydgoszcz
1312 km
Otinus PCO-3015-D | HT65 (7,6m)
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
STIGAL Dynamic Speed HQ STIGAL Dynamic Speed HQ STIGAL Dynamic Speed HQ STIGAL Dynamic Speed HQ STIGAL Dynamic Speed HQ STIGAL Dynamic Speed HQ
more images
6
Полска Budzyń
1305 km
STIGAL Dynamic Speed HQ
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JAVAC  AVALON 41 PFC JAVAC  AVALON 41 PFC JAVAC  AVALON 41 PFC
more images
3
Бугарија Plovdiv
254 km
JAVAC AVALON 41 PFC
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CR Electronic HD Europa CR Electronic HD Europa CR Electronic HD Europa CR Electronic HD Europa CR Electronic HD Europa
more images
5
Германија Bochum
1555 km
CR Electronic HD Europa
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SATO Satronik LS2000 SATO Satronik LS2000 SATO Satronik LS2000
more images
3
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
SATO Satronik LS2000
2011
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
VERNET BEHRINGER MAG B 620 VERNET BEHRINGER MAG B 620 VERNET BEHRINGER MAG B 620
more images
3
Франција Paris
1714 km
VERNET BEHRINGER MAG B 620
2007
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Otinus PCO-6020-DG Otinus PCO-6020-DG Otinus PCO-6020-DG Otinus PCO-6020-DG Otinus PCO-6020-DG Otinus PCO-6020-DG Otinus PCO-6020-DG Otinus PCO-6020-DG
more images
8
Полска Bydgoszcz
1312 km
Otinus PCO-6020-DG
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
GEKA GCS PL 315
more images
1
Германија Witten
1548 km
GEKA GCS PL 315
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Microstep MG-PrBG 6001.25 Microstep MG-PrBG 6001.25 Microstep MG-PrBG 6001.25 Microstep MG-PrBG 6001.25 Microstep MG-PrBG 6001.25 Microstep MG-PrBG 6001.25 Microstep MG-PrBG 6001.25 Microstep MG-PrBG 6001.25 Microstep MG-PrBG 6001.25 Microstep MG-PrBG 6001.25 Microstep MG-PrBG 6001.25 Microstep MG-PrBG 6001.25 Microstep MG-PrBG 6001.25 Microstep MG-PrBG 6001.25 Microstep MG-PrBG 6001.25
more images
15
Германија Bad Wörishofen
1131 km
Microstep MG-PrBG 6001.25
2011
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Messer Cutting Systems Metalmaster 4020 Messer Cutting Systems Metalmaster 4020 Messer Cutting Systems Metalmaster 4020 Messer Cutting Systems Metalmaster 4020
more images
4
Швајцарија Schweiz
1222 km
Messer Cutting Systems Metalmaster 4020
2002
многу добро (користено)
Јавете се

Искористено Машини за сечење плазма

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.