Купете Машини за сечење плазма користени (195)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Заварување и сечење Машини за сечење плазма
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Унгарија Унгарија
549 km
ESAB SGX3000
2019
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1548 km
MGM Arrow
2023
Ново
Класифицирана реклама
Унгарија Tatabánya
712 km
PLASMA TECH Hypertherm Plasmaschneidegerät (2343)
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DURMA PL-C 2060 DURMA PL-C 2060 DURMA PL-C 2060 DURMA PL-C 2060 DURMA PL-C 2060 DURMA PL-C 2060 DURMA PL-C 2060 DURMA PL-C 2060 DURMA PL-C 2060
more images
9
Австрија Wien
850 km
DURMA PL-C 2060
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA PL-C 1530 HESSE by DURMA PL-C 1530 HESSE by DURMA PL-C 1530 HESSE by DURMA PL-C 1530
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA PL-C 1530
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Messer MultiTherm Messer MultiTherm Messer MultiTherm
more images
3
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Messer MultiTherm
добро (искористено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Vetschau/Spreewald
1273 km
Kjellberg HiFocus 160i
добро (искористено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
ESAB Suprarex SXE-HD 3500 ESAB Suprarex SXE-HD 3500 ESAB Suprarex SXE-HD 3500 ESAB Suprarex SXE-HD 3500 ESAB Suprarex SXE-HD 3500 ESAB Suprarex SXE-HD 3500
more images
6
Чешка република Tschechien
1035 km
ESAB Suprarex SXE-HD 3500
2014
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HGG Group SPC 330 HGG Group SPC 330 HGG Group SPC 330 HGG Group SPC 330 HGG Group SPC 330
more images
5
Германија
1369 km
HGG Group SPC 330
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Techno Park Servis s.r.o Marlin - Stinger Techno Park Servis s.r.o Marlin - Stinger Techno Park Servis s.r.o Marlin - Stinger Techno Park Servis s.r.o Marlin - Stinger
more images
4
Чешка република Jeneč
1109 km
Techno Park Servis s.r.o Marlin - Stinger
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
PlasmaCut 2010 PlasmaCut 2010 PlasmaCut 2010 PlasmaCut 2010 PlasmaCut 2010
more images
5
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
PlasmaCut 2010
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Alfain Alfatec CNC plasma Alfain Alfatec CNC plasma Alfain Alfatec CNC plasma Alfain Alfatec CNC plasma Alfain Alfatec CNC plasma Alfain Alfatec CNC plasma Alfain Alfatec CNC plasma
more images
7
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Alfain Alfatec CNC plasma
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Messer Easytherm 4600 Messer Easytherm 4600 Messer Easytherm 4600
more images
3
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
Messer Easytherm 4600
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ESAB Suprarex sxe-p 3500 Vision T5 INV 26214 ESAB Suprarex sxe-p 3500 Vision T5 INV 26214 ESAB Suprarex sxe-p 3500 Vision T5 INV 26214 ESAB Suprarex sxe-p 3500 Vision T5 INV 26214
more images
4
Чешка република Beroun
1104 km
ESAB Suprarex sxe-p 3500 Vision T5 INV 26214
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IQM SPL 6001.20 P IQM SPL 6001.20 P IQM SPL 6001.20 P IQM SPL 6001.20 P IQM SPL 6001.20 P IQM SPL 6001.20 P IQM SPL 6001.20 P IQM SPL 6001.20 P IQM SPL 6001.20 P IQM SPL 6001.20 P IQM SPL 6001.20 P IQM SPL 6001.20 P IQM SPL 6001.20 P IQM SPL 6001.20 P IQM SPL 6001.20 P
more images
15
Словачка
802 km
IQM SPL 6001.20 P
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rehm Barracuda Rehm Barracuda
more images
2
Германија Kaufungen
1419 km
Rehm Barracuda
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PlasmaCut 2512 PlasmaCut 2512 PlasmaCut 2512 PlasmaCut 2512 PlasmaCut 2512
more images
5
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
PlasmaCut 2512
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MicroStep MG 7501.20 MicroStep MG 7501.20 MicroStep MG 7501.20 MicroStep MG 7501.20 MicroStep MG 7501.20
more images
5
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
MicroStep MG 7501.20
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Microstep SPL-PA 4501.15+S500 Microstep SPL-PA 4501.15+S500 Microstep SPL-PA 4501.15+S500 Microstep SPL-PA 4501.15+S500 Microstep SPL-PA 4501.15+S500 Microstep SPL-PA 4501.15+S500 Microstep SPL-PA 4501.15+S500
more images
7
Германија
1369 km
Microstep SPL-PA 4501.15+S500
2010
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1295 km
SAF HP 120 nertajet
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Stako 2 x HPR 400 xd 2016 signum Stako 2 x HPR 400 xd 2016 signum Stako 2 x HPR 400 xd 2016 signum Stako 2 x HPR 400 xd 2016 signum Stako 2 x HPR 400 xd 2016 signum Stako 2 x HPR 400 xd 2016 signum Stako 2 x HPR 400 xd 2016 signum Stako 2 x HPR 400 xd 2016 signum Stako 2 x HPR 400 xd 2016 signum Stako 2 x HPR 400 xd 2016 signum Stako 2 x HPR 400 xd 2016 signum Stako 2 x HPR 400 xd 2016 signum
more images
12
Холандија Netherlands
1707 km
Stako 2 x HPR 400 xd 2016 signum
2013
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BACH MultiCut 2500 BACH MultiCut 2500 BACH MultiCut 2500 BACH MultiCut 2500 BACH MultiCut 2500 BACH MultiCut 2500 BACH MultiCut 2500 BACH MultiCut 2500 BACH MultiCut 2500 BACH MultiCut 2500 BACH MultiCut 2500 BACH MultiCut 2500
more images
12
Германија Crimmitschau
1252 km
BACH MultiCut 2500
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PlasmaCut 3015 PlasmaCut 3015 PlasmaCut 3015 PlasmaCut 3015 PlasmaCut 3015
more images
5
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
PlasmaCut 3015
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Pierce Scorpion 2000 Pierce Scorpion 2000 Pierce Scorpion 2000 Pierce Scorpion 2000 Pierce Scorpion 2000 Pierce Scorpion 2000 Pierce Scorpion 2000
more images
7
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Pierce Scorpion 2000
2004
добро (искористено)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
ISM technic IS 1500
more images
1
Германија
1369 km
ISM technic IS 1500
2010
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
THERMAL ARC PAK 45 THERMAL ARC PAK 45 THERMAL ARC PAK 45 THERMAL ARC PAK 45 THERMAL ARC PAK 45
more images
5
Германија Hessen, Deutschland
1395 km
THERMAL ARC PAK 45
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Thermal Dynamics Ultra-Cut 100 XT Thermal Dynamics Ultra-Cut 100 XT Thermal Dynamics Ultra-Cut 100 XT Thermal Dynamics Ultra-Cut 100 XT Thermal Dynamics Ultra-Cut 100 XT Thermal Dynamics Ultra-Cut 100 XT Thermal Dynamics Ultra-Cut 100 XT Thermal Dynamics Ultra-Cut 100 XT Thermal Dynamics Ultra-Cut 100 XT Thermal Dynamics Ultra-Cut 100 XT Thermal Dynamics Ultra-Cut 100 XT Thermal Dynamics Ultra-Cut 100 XT Thermal Dynamics Ultra-Cut 100 XT Thermal Dynamics Ultra-Cut 100 XT
more images
14
Германија Heidenheim an der Brenz
1195 km
Thermal Dynamics Ultra-Cut 100 XT
2016
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
ESAB SGX 2000 ESAB SGX 2000 ESAB SGX 2000 ESAB SGX 2000
more images
4
Германија Bochum
1555 km
ESAB SGX 2000
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GEKA GCS-P 2010 PMX 105 GEKA GCS-P 2010 PMX 105 GEKA GCS-P 2010 PMX 105 GEKA GCS-P 2010 PMX 105 GEKA GCS-P 2010 PMX 105 GEKA GCS-P 2010 PMX 105 GEKA GCS-P 2010 PMX 105
more images
7
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
GEKA GCS-P 2010 PMX 105
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RAPTOR TECHNOLOGIES 3015 RAPTOR TECHNOLOGIES 3015 RAPTOR TECHNOLOGIES 3015 RAPTOR TECHNOLOGIES 3015
more images
4
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
RAPTOR TECHNOLOGIES 3015
2018
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 Microstep HS 4001.25 P Microstep HS 4001.25 P Microstep HS 4001.25 P
more images
3
Германија
1369 km
Microstep HS 4001.25 P
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Wiesbaden
1407 km
MESSER GRIESHEIM PC-Plasmette
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GEKA GCS PL 315
more images
1
Германија Witten
1548 km
GEKA GCS PL 315
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MicroStep HS-P 2000 x 4000
more images
1
Германија Dortmund
1547 km
MicroStep HS-P 2000 x 4000
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA PL-C 2040 HESSE by DURMA PL-C 2040 HESSE by DURMA PL-C 2040 HESSE by DURMA PL-C 2040
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA PL-C 2040
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Accurl GSII-3015TD Accurl GSII-3015TD Accurl GSII-3015TD
more images
3
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Accurl GSII-3015TD
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Messer Metalmaster 3015 Messer Metalmaster 3015
more images
2
Германија
1369 km
Messer Metalmaster 3015
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Microstep SPL-PRA 6001. 15 +S500
more images
1
Германија Dortmund
1547 km
Microstep SPL-PRA 6001. 15 +S500
2010
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GEKA PL 315 GEKA PL 315
more images
2
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
GEKA PL 315
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Pierce RUR 3000 R GB Pierce RUR 3000 R GB Pierce RUR 3000 R GB Pierce RUR 3000 R GB Pierce RUR 3000 R GB
more images
5
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Pierce RUR 3000 R GB
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Messer Multitherm 4000 Messer Multitherm 4000 Messer Multitherm 4000 Messer Multitherm 4000 Messer Multitherm 4000 Messer Multitherm 4000 Messer Multitherm 4000 Messer Multitherm 4000 Messer Multitherm 4000 Messer Multitherm 4000
more images
10
Германија
1369 km
Messer Multitherm 4000
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MicroStep MG-PrB 6001.20 + S1200 MicroStep MG-PrB 6001.20 + S1200 MicroStep MG-PrB 6001.20 + S1200 MicroStep MG-PrB 6001.20 + S1200 MicroStep MG-PrB 6001.20 + S1200 MicroStep MG-PrB 6001.20 + S1200 MicroStep MG-PrB 6001.20 + S1200
more images
7
Германија Dortmund
1547 km
MicroStep MG-PrB 6001.20 + S1200
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GEKA PL 420 GEKA PL 420
more images
2
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
GEKA PL 420
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
NESSAP Kombi 1600 Plus NESSAP Kombi 1600 Plus NESSAP Kombi 1600 Plus NESSAP Kombi 1600 Plus NESSAP Kombi 1600 Plus NESSAP Kombi 1600 Plus NESSAP Kombi 1600 Plus
more images
7
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
NESSAP Kombi 1600 Plus
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IQM MG 12001.25 PB IQM MG 12001.25 PB IQM MG 12001.25 PB IQM MG 12001.25 PB IQM MG 12001.25 PB IQM MG 12001.25 PB IQM MG 12001.25 PB IQM MG 12001.25 PB IQM MG 12001.25 PB IQM MG 12001.25 PB IQM MG 12001.25 PB
more images
11
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
IQM MG 12001.25 PB
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Nessap Roto Mini 1100 Nessap Roto Mini 1100 Nessap Roto Mini 1100 Nessap Roto Mini 1100 Nessap Roto Mini 1100
more images
5
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Nessap Roto Mini 1100
2018
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Pierce RUR Control Automati Pierce RUR Control Automati Pierce RUR Control Automati Pierce RUR Control Automati Pierce RUR Control Automati Pierce RUR Control Automati Pierce RUR Control Automati Pierce RUR Control Automati Pierce RUR Control Automati Pierce RUR Control Automati
more images
10
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Pierce RUR Control Automati
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Cybetronic-robotics 3000x1500
2020
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MicroStep HS 3001 15P MicroStep HS 3001 15P MicroStep HS 3001 15P MicroStep HS 3001 15P MicroStep HS 3001 15P MicroStep HS 3001 15P MicroStep HS 3001 15P MicroStep HS 3001 15P MicroStep HS 3001 15P MicroStep HS 3001 15P MicroStep HS 3001 15P
more images
11
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
MicroStep HS 3001 15P
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Microstep MG 12001 25PrP Microstep MG 12001 25PrP Microstep MG 12001 25PrP Microstep MG 12001 25PrP
more images
4
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Microstep MG 12001 25PrP
2007
добро (искористено)
Јавете се