категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Компресиран воздух користени

Енергетска технологија Компресиран воздух
Класифицирана реклама
GEA Grasso M – E GEA Grasso M – E GEA Grasso M – E GEA Grasso M – E GEA Grasso M – E GEA Grasso M – E GEA Grasso M – E GEA Grasso M – E GEA Grasso M – E GEA Grasso M – E GEA Grasso M – E
more images
11
Германија Wittlich
1478 km
GEA Grasso M – E
2019
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mehrer TEL80/100-15SC-2000VS Mehrer TEL80/100-15SC-2000VS Mehrer TEL80/100-15SC-2000VS Mehrer TEL80/100-15SC-2000VS Mehrer TEL80/100-15SC-2000VS Mehrer TEL80/100-15SC-2000VS Mehrer TEL80/100-15SC-2000VS
more images
7
Германија erdmannhausen
1270 km
Mehrer TEL80/100-15SC-2000VS
2000
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
GRIMMERSCHMIDT COMPRESSOR 80 PSIG 30 CFM 6600 RPM GRIMMERSCHMIDT COMPRESSOR 80 PSIG 30 CFM 6600 RPM GRIMMERSCHMIDT COMPRESSOR 80 PSIG 30 CFM 6600 RPM GRIMMERSCHMIDT COMPRESSOR 80 PSIG 30 CFM 6600 RPM GRIMMERSCHMIDT COMPRESSOR 80 PSIG 30 CFM 6600 RPM
more images
5
Португалија S.Domingos de Rana
2649 km
GRIMMERSCHMIDT COMPRESSOR 80 PSIG 30 CFM 6600 RPM
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BOGE SD 150 BOGE SD 150 BOGE SD 150 BOGE SD 150
more images
4
Германија Deutschland
1369 km
BOGE SD 150
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CompAir delcos 3100  L90-7.5A CompAir delcos 3100  L90-7.5A CompAir delcos 3100  L90-7.5A CompAir delcos 3100  L90-7.5A CompAir delcos 3100  L90-7.5A CompAir delcos 3100  L90-7.5A CompAir delcos 3100  L90-7.5A CompAir delcos 3100  L90-7.5A
more images
8
Холандија Haaksbergen
1633 km
CompAir delcos 3100 L90-7.5A
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Granzow 508 Granzow 508 Granzow 508 Granzow 508 Granzow 508 Granzow 508 Granzow 508
more images
7
Данска Thisted
1946 km
Granzow 508
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kaeser Mobilair M45 Kaeser Mobilair M45 Kaeser Mobilair M45 Kaeser Mobilair M45
more images
4
Германија Freiberg am Neckar
1274 km
Kaeser Mobilair M45
2017
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Adicomp BVG 5.5 AD INV Adicomp BVG 5.5 AD INV Adicomp BVG 5.5 AD INV
more images
3
Португалија S.Domingos de Rana
2649 km
Adicomp BVG 5.5 AD INV
2016
Ново
Јавете се

Искористено Компресиран воздух

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.