категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за завиткување користени

Машини за обработка на дрво Машини за завиткување
Класифицирана реклама
Ormamacchine Air system eco 30/14 Ormamacchine Air system eco 30/14 Ormamacchine Air system eco 30/14 Ormamacchine Air system eco 30/14 Ormamacchine Air system eco 30/14 Ormamacchine Air system eco 30/14 Ormamacchine Air system eco 30/14 Ormamacchine Air system eco 30/14 Ormamacchine Air system eco 30/14 Ormamacchine Air system eco 30/14 Ormamacchine Air system eco 30/14 Ormamacchine Air system eco 30/14 Ormamacchine Air system eco 30/14
more images
13
Ormamacchine Air system eco 30/14
2021
Ново
Класифицирана реклама
Buerkle BTF 1528-1400 Buerkle BTF 1528-1400 Buerkle BTF 1528-1400 Buerkle BTF 1528-1400 Buerkle BTF 1528-1400 Buerkle BTF 1528-1400 Buerkle BTF 1528-1400 Buerkle BTF 1528-1400 Buerkle BTF 1528-1400 Buerkle BTF 1528-1400 Buerkle BTF 1528-1400 Buerkle BTF 1528-1400 Buerkle BTF 1528-1400 Buerkle BTF 1528-1400 Buerkle BTF 1528-1400
more images
15
Полска Stary Sącz
890 km
Buerkle BTF 1528-1400
2007
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Gorzów Wielkopolski
1334 km
Burkle
1995
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BÜRKLE VAL 1300 BÜRKLE VAL 1300 BÜRKLE VAL 1300 BÜRKLE VAL 1300 BÜRKLE VAL 1300 BÜRKLE VAL 1300 BÜRKLE VAL 1300 BÜRKLE VAL 1300 BÜRKLE VAL 1300 BÜRKLE VAL 1300 BÜRKLE VAL 1300 BÜRKLE VAL 1300 BÜRKLE VAL 1300 BÜRKLE VAL 1300 BÜRKLE VAL 1300
more images
15
Полска Sierakowska Huta
1443 km
BÜRKLE VAL 1300
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BARBERAN ECOLINE 1400 S BARBERAN ECOLINE 1400 S BARBERAN ECOLINE 1400 S BARBERAN ECOLINE 1400 S BARBERAN ECOLINE 1400 S BARBERAN ECOLINE 1400 S BARBERAN ECOLINE 1400 S
more images
7
Полска Wrocław
1119 km
BARBERAN ECOLINE 1400 S
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Nordson Versapur Nordson Versapur Nordson Versapur Nordson Versapur Nordson Versapur Nordson Versapur
more images
6
Германија Bodenkirchen
1054 km
Nordson Versapur
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
FRIZ OPTIMAT PUM 120 FRIZ OPTIMAT PUM 120 FRIZ OPTIMAT PUM 120 FRIZ OPTIMAT PUM 120 FRIZ OPTIMAT PUM 120 FRIZ OPTIMAT PUM 120
more images
6
Латвија Saldus
1678 km
FRIZ OPTIMAT PUM 120
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG / FRIZ / BARGSTEDT POWER LINE HOMAG / FRIZ / BARGSTEDT POWER LINE HOMAG / FRIZ / BARGSTEDT POWER LINE HOMAG / FRIZ / BARGSTEDT POWER LINE HOMAG / FRIZ / BARGSTEDT POWER LINE HOMAG / FRIZ / BARGSTEDT POWER LINE HOMAG / FRIZ / BARGSTEDT POWER LINE HOMAG / FRIZ / BARGSTEDT POWER LINE HOMAG / FRIZ / BARGSTEDT POWER LINE HOMAG / FRIZ / BARGSTEDT POWER LINE HOMAG / FRIZ / BARGSTEDT POWER LINE HOMAG / FRIZ / BARGSTEDT POWER LINE HOMAG / FRIZ / BARGSTEDT POWER LINE HOMAG / FRIZ / BARGSTEDT POWER LINE
more images
14
Германија Georgsmarienhütte
1568 km
HOMAG / FRIZ / BARGSTEDT POWER LINE
2011
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover 346 BIESSE Rover 346 BIESSE Rover 346 BIESSE Rover 346 BIESSE Rover 346
more images
5
Унгарија Biatorbágy
691 km
BIESSE Rover 346
1997
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SORBINI T20-3 STP SORBINI T20-3 STP SORBINI T20-3 STP SORBINI T20-3 STP SORBINI T20-3 STP SORBINI T20-3 STP SORBINI T20-3 STP SORBINI T20-3 STP
more images
8
Украина Mukachevo
765 km
SORBINI T20-3 STP
2003
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
6 x Buerkle + Lerum pac maskin Easy-Coater RCF700 - RCL700 6 x Buerkle + Lerum pac maskin Easy-Coater RCF700 - RCL700 6 x Buerkle + Lerum pac maskin Easy-Coater RCF700 - RCL700 6 x Buerkle + Lerum pac maskin Easy-Coater RCF700 - RCL700 6 x Buerkle + Lerum pac maskin Easy-Coater RCF700 - RCL700 6 x Buerkle + Lerum pac maskin Easy-Coater RCF700 - RCL700 6 x Buerkle + Lerum pac maskin Easy-Coater RCF700 - RCL700 6 x Buerkle + Lerum pac maskin Easy-Coater RCF700 - RCL700 6 x Buerkle + Lerum pac maskin Easy-Coater RCF700 - RCL700 6 x Buerkle + Lerum pac maskin Easy-Coater RCF700 - RCL700 6 x Buerkle + Lerum pac maskin Easy-Coater RCF700 - RCL700 6 x Buerkle + Lerum pac maskin Easy-Coater RCF700 - RCL700
more images
12
Норвешка Kragerøveien 520, 3772 Kragerø, Norge
2108 km
6 x Buerkle + Lerum pac maskin Easy-Coater RCF700 - RCL700
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Buerkle 1534-1400 Buerkle 1534-1400 Buerkle 1534-1400 Buerkle 1534-1400 Buerkle 1534-1400
more images
5
Полска Złotniki
1043 km
Buerkle 1534-1400
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bumex TU2015 Bumex TU2015 Bumex TU2015 Bumex TU2015 Bumex TU2015
more images
5
Bumex TU2015
2021
Ново
Класифицирана реклама
HYMMEN MTK-U/1300 HYMMEN MTK-U/1300 HYMMEN MTK-U/1300 HYMMEN MTK-U/1300 HYMMEN MTK-U/1300 HYMMEN MTK-U/1300 HYMMEN MTK-U/1300 HYMMEN MTK-U/1300 HYMMEN MTK-U/1300
more images
9
Полска Szczecinek
1396 km
HYMMEN MTK-U/1300
1993
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Düspohl DUP-FP Düspohl DUP-FP Düspohl DUP-FP Düspohl DUP-FP Düspohl DUP-FP Düspohl DUP-FP
more images
6
Германија Bad Oeynhausen
(Локација на дилерот)
1533 km
Düspohl DUP-FP
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Burkle RCLR-M 1300 Burkle RCLR-M 1300 Burkle RCLR-M 1300 Burkle RCLR-M 1300 Burkle RCLR-M 1300
more images
5
Литванија Radviliškis
1585 km
Burkle RCLR-M 1300
2016
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Buerkle SAL 1300 Buerkle SAL 1300 Buerkle SAL 1300 Buerkle SAL 1300 Buerkle SAL 1300 Buerkle SAL 1300 Buerkle SAL 1300 Buerkle SAL 1300 Buerkle SAL 1300
more images
9
Шведска Åkervägen 18, 696 32 Askersund, Sweden
1982 km
Buerkle SAL 1300
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cefla Sorbini Smartedge 01 BV 4000 Cefla Sorbini Smartedge 01 BV 4000 Cefla Sorbini Smartedge 01 BV 4000 Cefla Sorbini Smartedge 01 BV 4000 Cefla Sorbini Smartedge 01 BV 4000 Cefla Sorbini Smartedge 01 BV 4000 Cefla Sorbini Smartedge 01 BV 4000 Cefla Sorbini Smartedge 01 BV 4000 Cefla Sorbini Smartedge 01 BV 4000 Cefla Sorbini Smartedge 01 BV 4000 Cefla Sorbini Smartedge 01 BV 4000 Cefla Sorbini Smartedge 01 BV 4000 Cefla Sorbini Smartedge 01 BV 4000 Cefla Sorbini Smartedge 01 BV 4000
more images
14
Обединето Кралство Fakenham NR21 7PL, UK
2006 km
Cefla Sorbini Smartedge 01 BV 4000
2008
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bumex TZ2515 2500x1500
more images
1
Bumex TZ2515 2500x1500
2021
Ново
Класифицирана реклама
Barberan RFU-6-1350-C Barberan RFU-6-1350-C Barberan RFU-6-1350-C Barberan RFU-6-1350-C Barberan RFU-6-1350-C Barberan RFU-6-1350-C Barberan RFU-6-1350-C Barberan RFU-6-1350-C Barberan RFU-6-1350-C Barberan RFU-6-1350-C Barberan RFU-6-1350-C Barberan RFU-6-1350-C Barberan RFU-6-1350-C Barberan RFU-6-1350-C
more images
14
Полска Szczecinek
1396 km
Barberan RFU-6-1350-C
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Buerkle SAL1 1300 Buerkle SAL1 1300 Buerkle SAL1 1300 Buerkle SAL1 1300 Buerkle SAL1 1300 Buerkle SAL1 1300 Buerkle SAL1 1300 Buerkle SAL1 1300 Buerkle SAL1 1300 Buerkle SAL1 1300 Buerkle SAL1 1300 Buerkle SAL1 1300 Buerkle SAL1 1300
more images
13
Шведска Åkervägen 18, 696 32 Askersund, Sweden
1982 km
Buerkle SAL1 1300
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Buerkle SAL 1300 Buerkle SAL 1300 Buerkle SAL 1300 Buerkle SAL 1300 Buerkle SAL 1300 Buerkle SAL 1300 Buerkle SAL 1300 Buerkle SAL 1300 Buerkle SAL 1300 Buerkle SAL 1300 Buerkle SAL 1300 Buerkle SAL 1300
more images
12
Шведска Åkervägen 18, 696 32 Askersund, Sweden
1982 km
Buerkle SAL 1300
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Шведска Åkervägen 18, 696 32 Askersund, Sweden
1982 km
Buerkle SAL 1300
1995
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Машини за завиткување

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.