Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
4

Stapling machine SOFRAGRAF SENCO 1116 D

Heule, БелгијаБелгија локација на застапништво
6178 km
1992
користен
1

Pneumatic nailer HOLZ-HER 3540 (8 bar, Magazin60er)

Staufenberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6563 km
користен
1

Frame stitching machine Cassese CS 910

Vechelde/Wierthe, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6570 km
користен


Staplers ...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
2

Coil pneumatic nailer Holzher

Colmberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6710 km
користен
4

Nailer for beehive top

THESSALONIKI /, ГрцијаГрција локација на застапништво
8055 km
2017
ново
4

Nailer for beehive box

THESSALONIKI /, ГрцијаГрција локација на застапништво
8055 km
2017
ново


Staplers ...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување

продаде веднаш
на лидер на пазарот во Европа за малку, како € 0,49 на рекламата.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу