категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Бришење со две вратило користени

Рециклирање и отстранување Шредер Бришење со две вратило
Класифицирана реклама
Полска Bielsko-Biała
935 km
VIESSMANN 22kW
1984
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MeWa Zweiwellen-Shredder UC 120 MeWa Zweiwellen-Shredder UC 120 MeWa Zweiwellen-Shredder UC 120
more images
3
Германија Zuzenhausen
(Локација на дилерот)
1321 km
MeWa Zweiwellen-Shredder UC 120
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Częstochowa
1041 km
Center JLSS1500 /JLSS2000/ JLSS2600
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HERBOLD RM 1100/2 HERBOLD RM 1100/2
more images
2
Германија Meckesheim
1322 km
HERBOLD RM 1100/2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Altrip
1349 km
Schred Tech 1400x700
2005
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Tarnów
937 km
R-techniQ Sp z o.o. ZEIGE500
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KUSTERS Mühle COIN CRUSHER (2021) KUSTERS Mühle COIN CRUSHER (2021) KUSTERS Mühle COIN CRUSHER (2021) KUSTERS Mühle COIN CRUSHER (2021) KUSTERS Mühle COIN CRUSHER (2021) KUSTERS Mühle COIN CRUSHER (2021) KUSTERS Mühle COIN CRUSHER (2021) KUSTERS Mühle COIN CRUSHER (2021) KUSTERS Mühle COIN CRUSHER (2021) KUSTERS Mühle COIN CRUSHER (2021) KUSTERS Mühle COIN CRUSHER (2021) KUSTERS Mühle COIN CRUSHER (2021) KUSTERS Mühle COIN CRUSHER (2021) KUSTERS Mühle COIN CRUSHER (2021) KUSTERS Mühle COIN CRUSHER (2021)
more images
15
Унгарија Tatabánya
712 km
KUSTERS Mühle COIN CRUSHER (2021)
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AMIS Zweiwellenzerkleinerer AMIS ARS 1200 AMIS Zweiwellenzerkleinerer AMIS ARS 1200 AMIS Zweiwellenzerkleinerer AMIS ARS 1200
more images
3
Германија Zuzenhausen
(Локација на дилерот)
1321 km
AMIS Zweiwellenzerkleinerer AMIS ARS 1200
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Литванија Vilnius
1482 km
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HERBOLD SZ 560-2 HERBOLD SZ 560-2
more images
2
Германија Meckesheim
1322 km
HERBOLD SZ 560-2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PHOENIX Recyclingtech GmbH HPS-1.5-D PHOENIX Recyclingtech GmbH HPS-1.5-D PHOENIX Recyclingtech GmbH HPS-1.5-D PHOENIX Recyclingtech GmbH HPS-1.5-D
more images
4
Германија Hörselberg-Hainich
1357 km
PHOENIX Recyclingtech GmbH HPS-1.5-D
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Bürener Maschinenfabrik GmbH BMF ZH400 D8 Bürener Maschinenfabrik GmbH BMF ZH400 D8 Bürener Maschinenfabrik GmbH BMF ZH400 D8 Bürener Maschinenfabrik GmbH BMF ZH400 D8 Bürener Maschinenfabrik GmbH BMF ZH400 D8 Bürener Maschinenfabrik GmbH BMF ZH400 D8 Bürener Maschinenfabrik GmbH BMF ZH400 D8 Bürener Maschinenfabrik GmbH BMF ZH400 D8 Bürener Maschinenfabrik GmbH BMF ZH400 D8 Bürener Maschinenfabrik GmbH BMF ZH400 D8 Bürener Maschinenfabrik GmbH BMF ZH400 D8 Bürener Maschinenfabrik GmbH BMF ZH400 D8 Bürener Maschinenfabrik GmbH BMF ZH400 D8
more images
13
Германија Selm
1560 km
Bürener Maschinenfabrik GmbH BMF ZH400 D8
2016
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BHS-Sonthofen VSR 1512
more images
1
Германија Sonthofen
1121 km
BHS-Sonthofen VSR 1512
2018
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAMMEL VB750E HAMMEL VB750E HAMMEL VB750E HAMMEL VB750E
more images
4
Полска Piechcin
1279 km
HAMMEL VB750E
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Tarnów
937 km
ZEIGE300
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
NEUERO SZE 210.3 NEUERO SZE 210.3
more images
2
Германија Meckesheim
1322 km
NEUERO SZE 210.3
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PHOENIX Recyclingtech GmbH HPS-1.5-D PHOENIX Recyclingtech GmbH HPS-1.5-D PHOENIX Recyclingtech GmbH HPS-1.5-D PHOENIX Recyclingtech GmbH HPS-1.5-D
more images
4
Германија Hörselberg-Hainich
1357 km
PHOENIX Recyclingtech GmbH HPS-1.5-D
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Presto GmbH & Co. KG PZA Presto GmbH & Co. KG PZA Presto GmbH & Co. KG PZA Presto GmbH & Co. KG PZA Presto GmbH & Co. KG PZA Presto GmbH & Co. KG PZA Presto GmbH & Co. KG PZA Presto GmbH & Co. KG PZA Presto GmbH & Co. KG PZA Presto GmbH & Co. KG PZA Presto GmbH & Co. KG PZA Presto GmbH & Co. KG PZA Presto GmbH & Co. KG PZA Presto GmbH & Co. KG PZA Presto GmbH & Co. KG PZA
more images
15
Холандија Scheemda
(Локација на дилерот)
1695 km
Presto GmbH & Co. KG PZA
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ITS Shredding & Grinding Solutions ITS1250X900E
more images
1
Италија Cesano Boscone
1105 km
ITS Shredding & Grinding Solutions ITS1250X900E
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Piechcin
1279 km
ARTECH RS 125/200 - 90
2005
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
MOCO AZ11 MOCO AZ11 MOCO AZ11 MOCO AZ11 MOCO AZ11 MOCO AZ11 MOCO AZ11 MOCO AZ11 MOCO AZ11 MOCO AZ11
more images
10
Унгарија Seregélyes
661 km
MOCO AZ11
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TBE Habermehl ZH400 Rotorschere Spänebrecher Vorschredder TBE Habermehl ZH400 Rotorschere Spänebrecher Vorschredder TBE Habermehl ZH400 Rotorschere Spänebrecher Vorschredder TBE Habermehl ZH400 Rotorschere Spänebrecher Vorschredder TBE Habermehl ZH400 Rotorschere Spänebrecher Vorschredder TBE Habermehl ZH400 Rotorschere Spänebrecher Vorschredder TBE Habermehl ZH400 Rotorschere Spänebrecher Vorschredder TBE Habermehl ZH400 Rotorschere Spänebrecher Vorschredder TBE Habermehl ZH400 Rotorschere Spänebrecher Vorschredder TBE Habermehl ZH400 Rotorschere Spänebrecher Vorschredder TBE Habermehl ZH400 Rotorschere Spänebrecher Vorschredder TBE Habermehl ZH400 Rotorschere Spänebrecher Vorschredder TBE Habermehl ZH400 Rotorschere Spänebrecher Vorschredder TBE Habermehl ZH400 Rotorschere Spänebrecher Vorschredder TBE Habermehl ZH400 Rotorschere Spänebrecher Vorschredder
more images
15
Германија Gondelsheim
1315 km
TBE Habermehl ZH400 Rotorschere Spänebrecher Vorschredder
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Granutec Saturn Shredder 62 - 40 HT Granutec Saturn Shredder 62 - 40 HT Granutec Saturn Shredder 62 - 40 HT Granutec Saturn Shredder 62 - 40 HT Granutec Saturn Shredder 62 - 40 HT Granutec Saturn Shredder 62 - 40 HT Granutec Saturn Shredder 62 - 40 HT Granutec Saturn Shredder 62 - 40 HT Granutec Saturn Shredder 62 - 40 HT Granutec Saturn Shredder 62 - 40 HT Granutec Saturn Shredder 62 - 40 HT Granutec Saturn Shredder 62 - 40 HT Granutec Saturn Shredder 62 - 40 HT Granutec Saturn Shredder 62 - 40 HT
more images
14
Обединето Кралство Matlock
2159 km
Granutec Saturn Shredder 62 - 40 HT
2000
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Турција BAYOSB Halilbeyli OSB Mah. Sanayi Cad. no:11, Halilbeyli, 35743 Kemalpaşa/İzmir, Turkey
609 km
Aymas Recycling Machinery SH 90
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ITS ITS600x500E ITS ITS600x500E ITS ITS600x500E
more images
3
Италија Cesano Boscone
1105 km
ITS ITS600x500E
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
VECOPLAN VVZ250 VECOPLAN VVZ250 VECOPLAN VVZ250 VECOPLAN VVZ250 VECOPLAN VVZ250 VECOPLAN VVZ250 VECOPLAN VVZ250 VECOPLAN VVZ250 VECOPLAN VVZ250 VECOPLAN VVZ250 VECOPLAN VVZ250 VECOPLAN VVZ250 VECOPLAN VVZ250
more images
13
Шпанија Pol. Ind. Belako, 48100, Vizcaya, Spain
2019 km
VECOPLAN VVZ250
2019
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZIEGE 300/5 kW ZIEGE 300/5 kW ZIEGE 300/5 kW ZIEGE 300/5 kW ZIEGE 300/5 kW ZIEGE 300/5 kW ZIEGE 300/5 kW ZIEGE 300/5 kW ZIEGE 300/5 kW
more images
9
Унгарија Újlengyel
651 km
ZIEGE 300/5 kW
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS 700/1500 HAAS 700/1500 HAAS 700/1500 HAAS 700/1500 HAAS 700/1500 HAAS 700/1500
more images
6
Италија Badia Polesine
915 km
HAAS 700/1500
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ulster U100SB Ulster U100SB Ulster U100SB Ulster U100SB Ulster U100SB
more images
5
Обединето Кралство 386 Buxton Rd, Stockport SK2 7BY, UK
2206 km
Ulster U100SB
2020
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Турција BAYOSB Halilbeyli OSB Mah. Sanayi Cad. no:11, Halilbeyli, 35743 Kemalpaşa/İzmir, Turkey
609 km
Aymas Recycling Machinery SH 180 Double Shaft Shredder
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Mercodor ZM 1 Mercodor ZM 1 Mercodor ZM 1 Mercodor ZM 1 Mercodor ZM 1 Mercodor ZM 1
more images
6
Германија Frankfurt am Main
1388 km
Mercodor ZM 1
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
VECOPLAN V(V/N)Z300 VECOPLAN V(V/N)Z300 VECOPLAN V(V/N)Z300 VECOPLAN V(V/N)Z300 VECOPLAN V(V/N)Z300 VECOPLAN V(V/N)Z300 VECOPLAN V(V/N)Z300 VECOPLAN V(V/N)Z300 VECOPLAN V(V/N)Z300 VECOPLAN V(V/N)Z300 VECOPLAN V(V/N)Z300 VECOPLAN V(V/N)Z300 VECOPLAN V(V/N)Z300 VECOPLAN V(V/N)Z300 VECOPLAN V(V/N)Z300
more images
15
Шпанија Bidea Gazanda Bidea, 2, 48100, Bizkaia, Spain
2019 km
VECOPLAN V(V/N)Z300
2005
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
3e GRABTRADE PC42100 3e GRABTRADE PC42100 3e GRABTRADE PC42100 3e GRABTRADE PC42100 3e GRABTRADE PC42100 3e GRABTRADE PC42100 3e GRABTRADE PC42100 3e GRABTRADE PC42100 3e GRABTRADE PC42100 3e GRABTRADE PC42100 3e GRABTRADE PC42100 3e GRABTRADE PC42100
more images
12
Полска Częstochowa
1038 km
3e GRABTRADE PC42100
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
PAAL REWOWI 11/S7 PAAL REWOWI 11/S7 PAAL REWOWI 11/S7 PAAL REWOWI 11/S7 PAAL REWOWI 11/S7 PAAL REWOWI 11/S7 PAAL REWOWI 11/S7 PAAL REWOWI 11/S7 PAAL REWOWI 11/S7 PAAL REWOWI 11/S7 PAAL REWOWI 11/S7 PAAL REWOWI 11/S7 PAAL REWOWI 11/S7 PAAL REWOWI 11/S7 PAAL REWOWI 11/S7
more images
15
Франција Montbrison
1487 km
PAAL REWOWI 11/S7
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ulster 45 Ulster 45
more images
2
Обединето Кралство 386 Buxton Rd, Stockport SK2 7BY, UK
2206 km
Ulster 45
2012
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Турција Kemalpasa IZMIR
(Локација на дилерот)
610 km
Aymas Recycling Machinery SH 360 Double Shaft Shredder
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ITS ITS 850X700 E
more images
1
Германија Frankfurt am Main
1388 km
ITS ITS 850X700 E
2015
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KAINZ KS 1000/2 KAINZ KS 1000/2 KAINZ KS 1000/2
more images
3
Германија Meckesheim
1323 km
KAINZ KS 1000/2
2020
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arjes VZ 750 DK Arjes VZ 750 DK Arjes VZ 750 DK Arjes VZ 750 DK Arjes VZ 750 DK Arjes VZ 750 DK Arjes VZ 750 DK Arjes VZ 750 DK Arjes VZ 750 DK Arjes VZ 750 DK Arjes VZ 750 DK Arjes VZ 750 DK Arjes VZ 750 DK Arjes VZ 750 DK
more images
14
Германија Braak
1587 km
Arjes VZ 750 DK
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Sadłogoszcz
1281 km
ARP GmbH & Co. KG ARP C-2000
1998
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SID SID SID SID SID SID SID SID SID
more images
9
Франција Montbrison
1487 km
SID
2021
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hammel VB 450 D Hammel VB 450 D Hammel VB 450 D Hammel VB 450 D Hammel VB 450 D Hammel VB 450 D
more images
6
Германија Schmallenberg
1481 km
Hammel VB 450 D
2008
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mercodor ZM 44 Mercodor ZM 44 Mercodor ZM 44
more images
3
Германија Frankfurt am Main
1388 km
Mercodor ZM 44
2020
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZENO ZTLL 5000x3500
more images
1
Германија Rheinland-Pfalz, Deutschland
1462 km
ZENO ZTLL 5000x3500
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Herbold RM1100/2 Herbold RM1100/2 Herbold RM1100/2
more images
3
Белгија Beringen
1644 km
Herbold RM1100/2
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Shred Tech ST 100 Shred Tech ST 100 Shred Tech ST 100 Shred Tech ST 100 Shred Tech ST 100 Shred Tech ST 100 Shred Tech ST 100
more images
7
Обединето Кралство 386 Buxton Rd, Stockport SK2 7BY, UK
2206 km
Shred Tech ST 100
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tyre Shredding Plant Tyre Shredding Plant Tyre Shredding Plant Tyre Shredding Plant Tyre Shredding Plant Tyre Shredding Plant Tyre Shredding Plant Tyre Shredding Plant Tyre Shredding Plant Tyre Shredding Plant Tyre Shredding Plant Tyre Shredding Plant Tyre Shredding Plant Tyre Shredding Plant Tyre Shredding Plant
more images
15
Обединето Кралство 386 Buxton Rd, Stockport SK2 7BY, UK
2206 km
Tyre Shredding Plant
Втора рака
Јавете се

Искористено Бришење со две вратило

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.