категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Пост-шреддер користени

Рециклирање и отстранување Шредер Пост-шреддер
Класифицирана реклама
Svedale Lindemann ZM 150 x 100 Svedale Lindemann ZM 150 x 100 Svedale Lindemann ZM 150 x 100 Svedale Lindemann ZM 150 x 100
more images
4
Италија
763 km
Svedale Lindemann ZM 150 x 100
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Doppstadt NZ 180 VE Doppstadt NZ 180 VE Doppstadt NZ 180 VE Doppstadt NZ 180 VE Doppstadt NZ 180 VE Doppstadt NZ 180 VE
more images
6
Германија Großpösna
1286 km
Doppstadt NZ 180 VE
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRIA TRIA TRIA TRIA TRIA TRIA TRIA TRIA TRIA TRIA TRIA
more images
11
Германија Wadersloh
1520 km
TRIA
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
M&J Recycling FineShred F320
more images
1
Данска Horsens
1805 km
M&J Recycling FineShred F320
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Hammel NZS 700 Hammel NZS 700 Hammel NZS 700 Hammel NZS 700 Hammel NZS 700
more images
5
Србија Beograd
364 km
Hammel NZS 700
2010
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Vecoplan VNZ 210 Generalueberholt in 2014 Vecoplan VNZ 210 Generalueberholt in 2014 Vecoplan VNZ 210 Generalueberholt in 2014 Vecoplan VNZ 210 Generalueberholt in 2014 Vecoplan VNZ 210 Generalueberholt in 2014 Vecoplan VNZ 210 Generalueberholt in 2014 Vecoplan VNZ 210 Generalueberholt in 2014 Vecoplan VNZ 210 Generalueberholt in 2014 Vecoplan VNZ 210 Generalueberholt in 2014 Vecoplan VNZ 210 Generalueberholt in 2014
more images
10
Полска Złotniki
1266 km
Vecoplan VNZ 210 Generalueberholt in 2014
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Haas HSZM 1600 Haas HSZM 1600 Haas HSZM 1600 Haas HSZM 1600 Haas HSZM 1600 Haas HSZM 1600 Haas HSZM 1600 Haas HSZM 1600 Haas HSZM 1600
more images
9
Германија Maisach
1103 km
Haas HSZM 1600
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ITS Shredding & Grinding Solutions 850x550E ITS Shredding & Grinding Solutions 850x550E ITS Shredding & Grinding Solutions 850x550E
more images
3
Италија Cesano Boscone
1105 km
ITS Shredding & Grinding Solutions 850x550E
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Lindner Recyclingtech Lindner Komet 2800 Lindner Recyclingtech Lindner Komet 2800
more images
2
Германија Eisfeld
1288 km
Lindner Recyclingtech Lindner Komet 2800
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
M&J Recycling FineShred F140
more images
1
Данска Horsens
1805 km
M&J Recycling FineShred F140
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
3
Обединето Кралство Drive
2217 km
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ITS Shredding & Grinding Solutions ITS330x300E ITS Shredding & Grinding Solutions ITS330x300E ITS Shredding & Grinding Solutions ITS330x300E ITS Shredding & Grinding Solutions ITS330x300E ITS Shredding & Grinding Solutions ITS330x300E
more images
5
Италија Cesano Boscone
1105 km
ITS Shredding & Grinding Solutions ITS330x300E
2021
Ново
Јавете се

Искористено Пост-шреддер

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.