Daewoo DAFL50A
EXW фиксна цена додава се ДДВ
Година на производство
2022
Состојба
Нов
Локација
Przemyśl Полска
Scrubber drier Daewoo DAFL50A
Scrubber drier Daewoo DAFL50A
Scrubber drier Daewoo DAFL50A
Scrubber drier Daewoo DAFL50A
Scrubber drier Daewoo DAFL50A
Scrubber drier Daewoo DAFL50A
Scrubber drier Daewoo DAFL50A
Scrubber drier Daewoo DAFL50A
Scrubber drier Daewoo DAFL50A
Scrubber drier Daewoo DAFL50A
Scrubber drier Daewoo DAFL50A
more Images
Daewoo DAFL50A
Daewoo DAFL50A
Daewoo DAFL50A
Daewoo DAFL50A
Daewoo DAFL50A
Daewoo DAFL50A
Daewoo DAFL50A
Daewoo DAFL50A
Daewoo DAFL50A
Daewoo DAFL50A
Daewoo DAFL50A
Податоци за машината
Ознака на машината:
Scrubber drier
Произведувач:
Daewoo
Модел:
DAFL50A
Година на производство:
2022
Состојба:
ново
Цена и локација
EXW фиксна цена додава се ДДВ
Локација:
MOSTOWA 2, 37700 PRZEMYSL, Polska Полска
Повикајте
Детали за понудата
ID на огласот:
A7193238
Ажурирање:
Опис
Daewoo, DAFL50A, 2022, scrub machine, brand: Daewoo; type:
Giedpfx Aoh Nuy Ashajt
DAFL50A; year: 2022; NEW, NEVER USED, working width: 850 mm; electric: yes; hours on display: 0 hr; battery charger: yes; electric connection: 220 V; own weight: 160 kg; total dimension L: 1100 mm; total dimension
W: 540 mm; total dimension H: 1020 mm; description: internal
charger, unused, works on battery, batteries included;
LOCATED IN POLAND
Доставувач
Последен пат онлајн: Вчера
45 Огласи онлајн
Повикајте
Испрати барање
земјиштеus
Германија
Австрија
Швајцарија
Соединети Американски Држави
Обединетото Кралство
Франција
Белгија
Шпанија
Мексико
Италија
Холандија
Полска
Руска Федерација
Белорусија (Република Белорусија)
Украина
Естонија
Турција
Нова Зеландija
Ирска
Чешка Република
Данска
Финска
Шведска
Норвешка
Луксембург
Грција
Литванија
Летонија
Исланд
Португалија
Бразил
Венецуела
Аргентина
Унгарија
Словачка
Романија
Молдавија
Словенија
Србија
Црна Гора
Албанија
Хрватска
Бугарија
Северна Македонија
Босна и Херцеговина
Израел
Египет
Мароко
Индија
Индонезија
Јужна Кореја
Јапонија
Тајланд
Малезија
Виетнам
Кина, Народна Република
Тајван
Иран
Бангладеш
Барањето не можеше да се испрати. Обидете се повторно подоцна.
Телефон & Факс
Овие огласи исто така може да ве заинтересираат.
Мал оглас
 DAEWOO DAFL50A
 DAEWOO DAFL50A
 DAEWOO DAFL50A
 DAEWOO DAFL50A
 DAEWOO DAFL50A
 DAEWOO DAFL50A
 DAEWOO DAFL50A
 DAEWOO DAFL50A
 DAEWOO DAFL50A
 DAEWOO DAFL50A
more images
Германија Hessisch Lichtenau
1.408 km
DAEWOODAFL50A
Потврден трговец
Мал оглас
 Bavelloni Gemy 8
Полска Zblewo
1.397 km
BavelloniGemy 8
 DAEWOO DAFL 50 A
 DAEWOO DAFL 50 A
 DAEWOO DAFL 50 A
 DAEWOO DAFL 50 A
 DAEWOO DAFL 50 A
 DAEWOO DAFL 50 A
 DAEWOO DAFL 50 A
 DAEWOO DAFL 50 A
 DAEWOO DAFL 50 A
 DAEWOO DAFL 50 A
Германија Velen
DAEWOODAFL 50 A