категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за брусење со широк појас користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за мелење Машини за брусење со широк појас
Класифицирана реклама
VIET S2-T233 VIET S2-T233
more images
2
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
VIET S2-T233
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Lissmac SMW 545 Lissmac SMW 545 Lissmac SMW 545 Lissmac SMW 545 Lissmac SMW 545 Lissmac SMW 545
more images
6
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
Lissmac SMW 545
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Vollmer  CAL300 Vollmer  CAL300 Vollmer  CAL300 Vollmer  CAL300 Vollmer  CAL300
more images
5
Литванија Vilnius
1474 km
Vollmer CAL300
2005
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
VANGROENWEGHE T-300-2K/TB VANGROENWEGHE T-300-2K/TB VANGROENWEGHE T-300-2K/TB
more images
3
Австрија Blintendorf
819 km
VANGROENWEGHE T-300-2K/TB
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LOESER KS 371 LOESER KS 371 LOESER KS 371 LOESER KS 371
more images
4
Германија Krefeld
1584 km
LOESER KS 371
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Weber NLC-2/1-1350 Weber NLC-2/1-1350 Weber NLC-2/1-1350 Weber NLC-2/1-1350 Weber NLC-2/1-1350 Weber NLC-2/1-1350
more images
6
Германија Biebrich
1437 km
Weber NLC-2/1-1350
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GRINDINGMASTER | MB-600 GRINDINGMASTER | MB-600 GRINDINGMASTER | MB-600 GRINDINGMASTER | MB-600 GRINDINGMASTER | MB-600 GRINDINGMASTER | MB-600
more images
6
Германија Oberndorf am Neckar
1277 km
GRINDINGMASTER | MB-600
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ERNST EM 5 / 1400 ERNST EM 5 / 1400 ERNST EM 5 / 1400 ERNST EM 5 / 1400
more images
4
Швајцарија Root
1225 km
ERNST EM 5 / 1400
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GRINDINGMASTER MCSB / B2 1300 mm / 3 Stationen GRINDINGMASTER MCSB / B2 1300 mm / 3 Stationen GRINDINGMASTER MCSB / B2 1300 mm / 3 Stationen GRINDINGMASTER MCSB / B2 1300 mm / 3 Stationen
more images
4
Германија Staufenberg
1426 km
GRINDINGMASTER MCSB / B2 1300 mm / 3 Stationen
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Weber NLC - 1P (6)_1 -1100 Weber NLC - 1P (6)_1 -1100 Weber NLC - 1P (6)_1 -1100 Weber NLC - 1P (6)_1 -1100 Weber NLC - 1P (6)_1 -1100
more images
5
Германија Göppingen
1231 km
Weber NLC - 1P (6)_1 -1100
2012
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
COSTA LEVIGATRICI MD 5 CRVC 1350 COSTA LEVIGATRICI MD 5 CRVC 1350 COSTA LEVIGATRICI MD 5 CRVC 1350 COSTA LEVIGATRICI MD 5 CRVC 1350
more images
4
Германија Mahlstetten
1245 km
COSTA LEVIGATRICI MD 5 CRVC 1350
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Verboom BBB-600/2 Verboom BBB-600/2
more images
2
Германија Deutschland
1369 km
Verboom BBB-600/2
1988
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
LINDEN MACHINES | MSR / EZ-900 LINDEN MACHINES | MSR / EZ-900 LINDEN MACHINES | MSR / EZ-900 LINDEN MACHINES | MSR / EZ-900 LINDEN MACHINES | MSR / EZ-900 LINDEN MACHINES | MSR / EZ-900 LINDEN MACHINES | MSR / EZ-900
more images
7
Германија Oberndorf am Neckar
1277 km
LINDEN MACHINES | MSR / EZ-900
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TAGLIABUE TT-3-1300 mit Absaugung und Filter TAGLIABUE TT-3-1300 mit Absaugung und Filter TAGLIABUE TT-3-1300 mit Absaugung und Filter TAGLIABUE TT-3-1300 mit Absaugung und Filter TAGLIABUE TT-3-1300 mit Absaugung und Filter TAGLIABUE TT-3-1300 mit Absaugung und Filter
more images
6
Германија Staufenberg
1426 km
TAGLIABUE TT-3-1300 mit Absaugung und Filter
1996
многу добро (користено)
Јавете се

Искористено Машини за брусење со широк појас

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.