Купете Машини за завршна обработка користени (2.008)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Класифицирана реклама
Rilecart PB-796 HD Calendar machine Rilecart PB-796 HD Calendar machine Rilecart PB-796 HD Calendar machine Rilecart PB-796 HD Calendar machine Rilecart PB-796 HD Calendar machine Rilecart PB-796 HD Calendar machine Rilecart PB-796 HD Calendar machine
more images
7
Бугарија Sofia
178 km
Rilecart PB-796 HD Calendar machine
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Polar Mohr Polar 137 EMC Monitor line Polar Mohr Polar 137 EMC Monitor line Polar Mohr Polar 137 EMC Monitor line
more images
3
Романија Valea Mare-Podgoria
444 km
Polar Mohr Polar 137 EMC Monitor line
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Polar Mohr 66 Polar Mohr 66 Polar Mohr 66 Polar Mohr 66
more images
4
Словенија Ljubljanska cesta 5a, 3320 Velenje, Slowenien
749 km
Polar Mohr 66
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Vacuumatic Vicount 2 Vacuumatic Vicount 2
more images
2
Турција Esentepe, Kore Şehitleri Cd. No:54, 34394 Şişli/İstanbul, Türkiye
610 km
Vacuumatic Vicount 2
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Словенија Miklavška Cesta 59a, 2311 Hoče, Slovenia
729 km
Horizon Japan AFC 502
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Duplo DBM-LS1 Duplo DBM-LS1 Duplo DBM-LS1 Duplo DBM-LS1
more images
4
Полска Radom
1089 km
Duplo DBM-LS1
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOBST Evoline SP 102 E BOBST Evoline SP 102 E BOBST Evoline SP 102 E
more images
3
Бугарија Sofia
178 km
BOBST Evoline SP 102 E
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KOMFI RZ-01 KOMFI RZ-01 KOMFI RZ-01
more images
3
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
KOMFI RZ-01
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schneider Senator 115 115 Schneider Senator 115 115
more images
2
Словенија Ljubljanska cesta 5a, 3320 Velenje, Slowenien
749 km
Schneider Senator 115 115
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Busch B+P Busch B+P
more images
2
Германија Öpfingen
1197 km
Busch B+P
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO T52/4X MBO T52/4X
more images
2
Германија Winkelhaid
1186 km
MBO T52/4X
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Paper guillotine Polar Mohr 78 XS Paper guillotine Polar Mohr 78 XS Paper guillotine Polar Mohr 78 XS Paper guillotine Polar Mohr 78 XS Paper guillotine Polar Mohr 78 XS Paper guillotine Polar Mohr 78 XS Paper guillotine Polar Mohr 78 XS Paper guillotine Polar Mohr 78 XS Paper guillotine Polar Mohr 78 XS Paper guillotine Polar Mohr 78 XS
more images
10
Полска Radom
1089 km
Paper guillotine Polar Mohr 78 XS
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Duplo DFC-12 DBM 120 T - stitching - folding Duplo DFC-12 DBM 120 T - stitching - folding Duplo DFC-12 DBM 120 T - stitching - folding Duplo DFC-12 DBM 120 T - stitching - folding Duplo DFC-12 DBM 120 T - stitching - folding Duplo DFC-12 DBM 120 T - stitching - folding Duplo DFC-12 DBM 120 T - stitching - folding Duplo DFC-12 DBM 120 T - stitching - folding Duplo DFC-12 DBM 120 T - stitching - folding
more images
9
Бугарија Sofia
178 km
Duplo DFC-12 DBM 120 T - stitching - folding
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
KOMFI AMIGA
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DUPLO SYSTEM 5000 DUPLO SYSTEM 5000 DUPLO SYSTEM 5000 DUPLO SYSTEM 5000 DUPLO SYSTEM 5000 DUPLO SYSTEM 5000
more images
6
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
DUPLO SYSTEM 5000
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Volkach
1279 km
Horizon AFC-746 F | folder | 6+knife+knife | 2010 | 55mio
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schneider Senator 78 E-line Schneider Senator 78 E-line Schneider Senator 78 E-line Schneider Senator 78 E-line Schneider Senator 78 E-line Schneider Senator 78 E-line Schneider Senator 78 E-line Schneider Senator 78 E-line Schneider Senator 78 E-line
more images
9
Полска Radom
1089 km
Schneider Senator 78 E-line
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Бугарија Sofia
178 km
Watkiss DIGI Vac 24 stitching trimmer joger
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STAGO PB 5010 STAGO PB 5010 STAGO PB 5010 STAGO PB 5010 STAGO PB 5010 STAGO PB 5010
more images
6
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
STAGO PB 5010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hohner 48/5 S Hohner 48/5 S
more images
2
Германија Volkach
1279 km
Hohner 48/5 S
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Polar Mohr 78 ED Polar Mohr 78 ED Polar Mohr 78 ED Polar Mohr 78 ED Polar Mohr 78 ED Polar Mohr 78 ED Polar Mohr 78 ED Polar Mohr 78 ED Polar Mohr 78 ED Polar Mohr 78 ED
more images
10
Полска Radom
1089 km
Polar Mohr 78 ED
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon BQ 460 Horizon BQ 460 Horizon BQ 460
more images
3
Бугарија Sofia
178 km
Horizon BQ 460
2006
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WERNER POLINSKI LP 130 WERNER POLINSKI LP 130
more images
2
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
WERNER POLINSKI LP 130
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hohner ring eyelet conversion kit 48/5S Hohner ring eyelet conversion kit 48/5S Hohner ring eyelet conversion kit 48/5S Hohner ring eyelet conversion kit 48/5S Hohner ring eyelet conversion kit 48/5S Hohner ring eyelet conversion kit 48/5S
more images
6
Германија Volkach
1279 km
Hohner ring eyelet conversion kit 48/5S
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Paper cutting guillotine Ideal 5255 Paper cutting guillotine Ideal 5255 Paper cutting guillotine Ideal 5255 Paper cutting guillotine Ideal 5255 Paper cutting guillotine Ideal 5255 Paper cutting guillotine Ideal 5255 Paper cutting guillotine Ideal 5255 Paper cutting guillotine Ideal 5255
more images
8
Полска Radom
1089 km
Paper cutting guillotine Ideal 5255
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Бугарија Sofia
178 km
Horizon 4xVAC 100 SA 40 FC 20A SPF 20A ST 40
2006
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BICKEL WITH FOOT BICKEL WITH FOOT BICKEL WITH FOOT BICKEL WITH FOOT
more images
4
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
BICKEL WITH FOOT
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Perfecta 76 SC Perfecta 76 SC Perfecta 76 SC Perfecta 76 SC Perfecta 76 SC Perfecta 76 SC Perfecta 76 SC Perfecta 76 SC Perfecta 76 SC
more images
9
Полска Radom
1089 km
Perfecta 76 SC
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO SAP 46 MBO SAP 46
more images
2
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
MBO SAP 46
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Karl Tranklein RG index cutting Karl Tranklein RG index cutting Karl Tranklein RG index cutting Karl Tranklein RG index cutting Karl Tranklein RG index cutting
more images
5
Полска Radom
1089 km
Karl Tranklein RG index cutting
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hang 106 DTK 4 Hang 106 DTK 4 Hang 106 DTK 4
more images
3
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
Hang 106 DTK 4
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Paper guillotine Ideal 4850-95 EP Paper guillotine Ideal 4850-95 EP Paper guillotine Ideal 4850-95 EP Paper guillotine Ideal 4850-95 EP Paper guillotine Ideal 4850-95 EP Paper guillotine Ideal 4850-95 EP Paper guillotine Ideal 4850-95 EP Paper guillotine Ideal 4850-95 EP
more images
8
Полска Radom
1089 km
Paper guillotine Ideal 4850-95 EP
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDELBERG STAHLFOLDER TH-82-6.6 HEIDELBERG STAHLFOLDER TH-82-6.6 HEIDELBERG STAHLFOLDER TH-82-6.6 HEIDELBERG STAHLFOLDER TH-82-6.6 HEIDELBERG STAHLFOLDER TH-82-6.6 HEIDELBERG STAHLFOLDER TH-82-6.6
more images
6
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
HEIDELBERG STAHLFOLDER TH-82-6.6
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Punching and eyeletting machine of the back eyelet Hang 115 G 3P Punching and eyeletting machine of the back eyelet Hang 115 G 3P Punching and eyeletting machine of the back eyelet Hang 115 G 3P Punching and eyeletting machine of the back eyelet Hang 115 G 3P Punching and eyeletting machine of the back eyelet Hang 115 G 3P Punching and eyeletting machine of the back eyelet Hang 115 G 3P Punching and eyeletting machine of the back eyelet Hang 115 G 3P Punching and eyeletting machine of the back eyelet Hang 115 G 3P
more images
8
Полска Radom
1089 km
Punching and eyeletting machine of the back eyelet Hang 115 G 3P
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SEMIAUTOMATIC MACHINE FOR FIXING RADO  AND FINGER HOLE EYELETS ON FILES OM 12/ SEMIAUTOMATIC MACHINE FOR FIXING RADO  AND FINGER HOLE EYELETS ON FILES OM 12/ SEMIAUTOMATIC MACHINE FOR FIXING RADO  AND FINGER HOLE EYELETS ON FILES OM 12/ SEMIAUTOMATIC MACHINE FOR FIXING RADO  AND FINGER HOLE EYELETS ON FILES OM 12/ SEMIAUTOMATIC MACHINE FOR FIXING RADO  AND FINGER HOLE EYELETS ON FILES OM 12/ SEMIAUTOMATIC MACHINE FOR FIXING RADO  AND FINGER HOLE EYELETS ON FILES OM 12/ SEMIAUTOMATIC MACHINE FOR FIXING RADO  AND FINGER HOLE EYELETS ON FILES OM 12/
more images
7
Полска Radom
1089 km
SEMIAUTOMATIC MACHINE FOR FIXING RADO AND FINGER HOLE EYELETS ON FILES OM 12/
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Constantin Hang 150 Constantin Hang 150 Constantin Hang 150 Constantin Hang 150 Constantin Hang 150 Constantin Hang 150 Constantin Hang 150
more images
7
Полска Radom
1089 km
Constantin Hang 150
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Minipack Torre FC 75 Minipack Torre FC 75 Minipack Torre FC 75 Minipack Torre FC 75 Minipack Torre FC 75 Minipack Torre FC 75 Minipack Torre FC 75
more images
7
Полска Radom
1089 km
Minipack Torre FC 75
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Strapping machine for strapping pallets ErgoPack 600E with OR-T 260 Strapping machine for strapping pallets ErgoPack 600E with OR-T 260 Strapping machine for strapping pallets ErgoPack 600E with OR-T 260 Strapping machine for strapping pallets ErgoPack 600E with OR-T 260 Strapping machine for strapping pallets ErgoPack 600E with OR-T 260 Strapping machine for strapping pallets ErgoPack 600E with OR-T 260 Strapping machine for strapping pallets ErgoPack 600E with OR-T 260
more images
7
Полска Radom
1089 km
Strapping machine for strapping pallets ErgoPack 600E with OR-T 260
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Air Cushion Machine Mini Pak’r Air Cushion Machine Mini Pak’r Air Cushion Machine Mini Pak’r Air Cushion Machine Mini Pak’r Air Cushion Machine Mini Pak’r
more images
5
Полска Radom
1089 km
Air Cushion Machine Mini Pak’r
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fromm AP502 Fromm AP502 Fromm AP502 Fromm AP502 Fromm AP502 Fromm AP502 Fromm AP502
more images
7
Полска Radom
1089 km
Fromm AP502
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Lidograf Punch Super 600 Lidograf Punch Super 600 Lidograf Punch Super 600 Lidograf Punch Super 600 Lidograf Punch Super 600 Lidograf Punch Super 600
more images
6
Полска Radom
1089 km
Lidograf Punch Super 600
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Creaser for cardboard files 750mm Creaser for cardboard files 750mm Creaser for cardboard files 750mm Creaser for cardboard files 750mm Creaser for cardboard files 750mm Creaser for cardboard files 750mm
more images
6
Полска Radom
1089 km
Creaser for cardboard files 750mm
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Emil Kahle 60cm retro Emil Kahle 60cm retro Emil Kahle 60cm retro Emil Kahle 60cm retro
more images
4
Полска Radom
1089 km
Emil Kahle 60cm retro
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GBC AP-2 Ultra GBC AP-2 Ultra GBC AP-2 Ultra GBC AP-2 Ultra GBC AP-2 Ultra GBC AP-2 Ultra
more images
6
Полска Radom
1089 km
GBC AP-2 Ultra
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Zoll Diplomat 701 PC PRE Zoll Diplomat 701 PC PRE Zoll Diplomat 701 PC PRE Zoll Diplomat 701 PC PRE Zoll Diplomat 701 PC PRE Zoll Diplomat 701 PC PRE
more images
6
Полска Radom
1089 km
Zoll Diplomat 701 PC PRE
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Jungheinrich EJC 214 Jungheinrich EJC 214 Jungheinrich EJC 214 Jungheinrich EJC 214 Jungheinrich EJC 214 Jungheinrich EJC 214 Jungheinrich EJC 214 Jungheinrich EJC 214 Jungheinrich EJC 214
more images
9
Полска Radom
1089 km
Jungheinrich EJC 214
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Air Space 9000 Air Space 9000 Air Space 9000 Air Space 9000 Air Space 9000 Air Space 9000 Air Space 9000
more images
7
Полска Radom
1089 km
Air Space 9000
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Jungheinrich EJE 220 Jungheinrich EJE 220 Jungheinrich EJE 220 Jungheinrich EJE 220 Jungheinrich EJE 220 Jungheinrich EJE 220 Jungheinrich EJE 220
more images
7
Полска Radom
1089 km
Jungheinrich EJE 220
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Baumann-Wohlenberg BSH3-650 Baumann-Wohlenberg BSH3-650 Baumann-Wohlenberg BSH3-650 Baumann-Wohlenberg BSH3-650 Baumann-Wohlenberg BSH3-650 Baumann-Wohlenberg BSH3-650 Baumann-Wohlenberg BSH3-650
more images
7
Полска Radom
1089 km
Baumann-Wohlenberg BSH3-650
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52 Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52 Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52 Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52 Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52 Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52 Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52 Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52 Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52 Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52 Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52 Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52 Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52
more images
13
Полска Radom
1089 km
Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52
како нов (користен)
Јавете се