Купете Avia користени (13)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
avia
Класифицирана реклама
AVIA FNC 25 AVIA FNC 25
more images
2
Чешка република 261 01, Česko
1081 km
AVIA FNC 25
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Avia									 E-turn 40 Avia									 E-turn 40 Avia									 E-turn 40 Avia									 E-turn 40 Avia									 E-turn 40
more images
5
Полска Poland
1165 km
Avia E-turn 40
2018
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
AVIA FNE 50N AVIA FNE 50N AVIA FNE 50N AVIA FNE 50N AVIA FNE 50N
more images
5
Германија Stockstadt am Rhein
1374 km
AVIA FNE 50N
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb
more images
12
Полска Częstochowa
1044 km
Tos Blohm Avia Elb
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AVIA VMC 650 AVIA VMC 650 AVIA VMC 650 AVIA VMC 650 AVIA VMC 650
more images
5
Германија Staufenberg
1418 km
AVIA VMC 650
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Avia Accuride Avia Accuride Avia Accuride Avia Accuride
more images
4
Германија Weißenhorn
1175 km
Avia Accuride
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
AVIA FNC 25 BN
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AVIA VMC 650 V AVIA VMC 650 V AVIA VMC 650 V AVIA VMC 650 V AVIA VMC 650 V AVIA VMC 650 V AVIA VMC 650 V AVIA VMC 650 V AVIA VMC 650 V
more images
9
Германија Neunburg vorm Wald
1126 km
AVIA VMC 650 V
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
AVIA FNX 30 N AVIA FNX 30 N AVIA FNX 30 N AVIA FNX 30 N AVIA FNX 30 N AVIA FNX 30 N AVIA FNX 30 N AVIA FNX 30 N AVIA FNX 30 N
more images
9
Швајцарија Reiden
1260 km
AVIA FNX 30 N
2016
многу добро (користено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Bayern, Германија
1126 km
AVIA VMC 1000
како нов (изложбена машина)
Класифицирана реклама
AVIA FNC 25 (X=400 mm) AVIA FNC 25 (X=400 mm)
more images
2
Германија Kassel
1433 km
AVIA FNC 25 (X=400 mm)
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AVIA 195 mm AVIA 195 mm AVIA 195 mm
more images
3
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
AVIA 195 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AVIA FNC 25D3 AVIA FNC 25D3 AVIA FNC 25D3 AVIA FNC 25D3 AVIA FNC 25D3 AVIA FNC 25D3
more images
6
Германија Willich
1579 km
AVIA FNC 25D3
1984
Втора рака
Јавете се