Купете Ексцентрични преси двојна колона користени (42)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Притиснете Ексцентрични преси двојна колона
Класифицирана реклама
Унгарија Tatabánya
712 km
CUGHER Pressa 90 (2385)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHULER SCHULER SCHULER
more images
3
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
SCHULER
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SGP PEZZ 500/1700/1000 SGP PEZZ 500/1700/1000 SGP PEZZ 500/1700/1000 SGP PEZZ 500/1700/1000 SGP PEZZ 500/1700/1000
more images
5
Грција Agios Athanasios
217 km
SGP PEZZ 500/1700/1000
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHIN FONG G2-160 V CHIN FONG G2-160 V CHIN FONG G2-160 V CHIN FONG G2-160 V
more images
4
Германија Schmölln
(Локација на дилерот)
1259 km
CHIN FONG G2-160 V
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Raster 30/550SL-4S Raster 30/550SL-4S
more images
2
Полска Gliwice
1000 km
Raster 30/550SL-4S
1986
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Linde Linde Linde Linde Linde Linde Linde Linde Linde Linde Linde
more images
11
Германија Auerbach/Vogtland
1223 km
Linde
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Verson Wilkins F60-2-8-8 Verson Wilkins F60-2-8-8 Verson Wilkins F60-2-8-8 Verson Wilkins F60-2-8-8 Verson Wilkins F60-2-8-8
more images
5
Унгарија Tatabánya
714 km
Verson Wilkins F60-2-8-8
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHULER SCHULER SCHULER SCHULER SCHULER SCHULER
more images
6
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
SCHULER
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KIESERLING KIESERLING KIESERLING KIESERLING
more images
4
Грција Griechenland
282 km
KIESERLING
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DREES VE 100/100 DREES VE 100/100 DREES VE 100/100
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
DREES VE 100/100
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RHODES WAKEFIELD LTD. RF 100 RHODES WAKEFIELD LTD. RF 100 RHODES WAKEFIELD LTD. RF 100 RHODES WAKEFIELD LTD. RF 100 RHODES WAKEFIELD LTD. RF 100 RHODES WAKEFIELD LTD. RF 100
more images
6
Германија Leipzig
1295 km
RHODES WAKEFIELD LTD. RF 100
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Weißenhorn
1176 km
VOLLMER KE 563_30G
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Betema Berlin n. i. Betema Berlin n. i. Betema Berlin n. i. Betema Berlin n. i. Betema Berlin n. i. Betema Berlin n. i. Betema Berlin n. i.
more images
7
Унгарија Tatabánya
714 km
Betema Berlin n. i.
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
SCHULER SP250-1.6-1.6 sn.84/20.5917
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW PEDN 63/3
more images
1
Германија Bühl
(Локација на дилерот)
1328 km
WMW PEDN 63/3
1982
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HAULICK RVD 160-1250 R HAULICK RVD 160-1250 R HAULICK RVD 160-1250 R HAULICK RVD 160-1250 R HAULICK RVD 160-1250 R
more images
5
Германија Eislingen/Fils
1229 km
HAULICK RVD 160-1250 R
1983
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SMERAL LEN 63 C SMERAL LEN 63 C SMERAL LEN 63 C SMERAL LEN 63 C SMERAL LEN 63 C SMERAL LEN 63 C
more images
6
Германија Leipzig
1295 km
SMERAL LEN 63 C
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AMBOLD JH25 - 200 AMBOLD JH25 - 200 AMBOLD JH25 - 200 AMBOLD JH25 - 200 AMBOLD JH25 - 200 AMBOLD JH25 - 200
more images
6
Германија Schmölln
(Локација на дилерот)
1259 km
AMBOLD JH25 - 200
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Minster P2-60-36 Minster P2-60-36 Minster P2-60-36 Minster P2-60-36 Minster P2-60-36 Minster P2-60-36 Minster P2-60-36 Minster P2-60-36
more images
8
Унгарија Tatabánya
714 km
Minster P2-60-36
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN 720 t MAN 720 t MAN 720 t MAN 720 t MAN 720 t
more images
5
Германија Solingen
1545 km
MAN 720 t
1957
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EMANUEL DEA 640/3200 EMANUEL DEA 640/3200 EMANUEL DEA 640/3200
more images
3
Италија Ciriè
1210 km
EMANUEL DEA 640/3200
1985
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRET 2 PACK 25 B BRET 2 PACK 25 B BRET 2 PACK 25 B BRET 2 PACK 25 B
more images
4
Германија Eislingen/Fils
1229 km
BRET 2 PACK 25 B
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHULER P2ESs 125 SCHULER P2ESs 125 SCHULER P2ESs 125 SCHULER P2ESs 125 SCHULER P2ESs 125
more images
5
Германија Leipzig
1298 km
SCHULER P2ESs 125
1964
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RICHTER PED 160 RICHTER PED 160 RICHTER PED 160
more images
3
Германија Schmölln
(Локација на дилерот)
1259 km
RICHTER PED 160
Втора рака
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
n.i. n. i. n.i. n. i. n.i. n. i. n.i. n. i. n.i. n. i. n.i. n. i. n.i. n. i. n.i. n. i.
more images
8
Унгарија Tatabánya
714 km
n.i. n. i.
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHULER E2-160-1.6-300 SCHULER E2-160-1.6-300 SCHULER E2-160-1.6-300 SCHULER E2-160-1.6-300 SCHULER E2-160-1.6-300
more images
5
Италија Settimo Torinese
1197 km
SCHULER E2-160-1.6-300
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heilbronn SAR 320 Heilbronn SAR 320 Heilbronn SAR 320 Heilbronn SAR 320
more images
4
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
Heilbronn SAR 320
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINGARTEN HU 2-500
more images
1
Германија Mannheim
1353 km
WEINGARTEN HU 2-500
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
O.S.G. T20 CE
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MOSSINI PDM/V/40 MOSSINI PDM/V/40 MOSSINI PDM/V/40 MOSSINI PDM/V/40 MOSSINI PDM/V/40
more images
5
Германија Schmölln
(Локација на дилерот)
1259 km
MOSSINI PDM/V/40
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Netzsch Size 03 Netzsch Size 03 Netzsch Size 03 Netzsch Size 03 Netzsch Size 03 Netzsch Size 03
more images
6
Унгарија Tatabánya
714 km
Netzsch Size 03
1976
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ARISA S-4-630-420-200-FDE ARISA S-4-630-420-200-FDE ARISA S-4-630-420-200-FDE ARISA S-4-630-420-200-FDE ARISA S-4-630-420-200-FDE ARISA S-4-630-420-200-FDE ARISA S-4-630-420-200-FDE ARISA S-4-630-420-200-FDE ARISA S-4-630-420-200-FDE ARISA S-4-630-420-200-FDE ARISA S-4-630-420-200-FDE ARISA S-4-630-420-200-FDE ARISA S-4-630-420-200-FDE ARISA S-4-630-420-200-FDE ARISA S-4-630-420-200-FDE
more images
15
Германија Remscheid
1536 km
ARISA S-4-630-420-200-FDE
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heilbronn AREPZ75 Heilbronn AREPZ75 Heilbronn AREPZ75
more images
3
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
Heilbronn AREPZ75
1983
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Brandenburg an der Havel
1389 km
SCHULER EBS 4-600-3,6-350
1993
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Exner DEXRH 135/1000/1 Exner DEXRH 135/1000/1
more images
2
Германија Ennepetal
1539 km
Exner DEXRH 135/1000/1
2018
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CHIN FONG GTX 250 S CHIN FONG GTX 250 S CHIN FONG GTX 250 S CHIN FONG GTX 250 S CHIN FONG GTX 250 S CHIN FONG GTX 250 S CHIN FONG GTX 250 S
more images
7
Германија Schmölln
(Локација на дилерот)
1259 km
CHIN FONG GTX 250 S
2006
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Холандија Limburg, Холандија
1608 km
Schuler EB 2-500-2,75-0,85
1969
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Шведска Östra Ringvägen 181, 293 40 Olofström, Sverige
1713 km
Mossini PDM/2BX 400
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINGARTEN VK 500.34.85
more images
1
Германија Haiger
1453 km
WEINGARTEN VK 500.34.85
1974
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CHIN FONG GTX 250 S CHIN FONG GTX 250 S CHIN FONG GTX 250 S CHIN FONG GTX 250 S
more images
4
Германија Schmölln
(Локација на дилерот)
1259 km
CHIN FONG GTX 250 S
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HAULICK & ROOS RVD 160-1600 HAULICK & ROOS RVD 160-1600
more images
2
Германија Schmölln
1259 km
HAULICK & ROOS RVD 160-1600
1982
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KAISER V 40 W/680 KAISER V 40 W/680 KAISER V 40 W/680 KAISER V 40 W/680 KAISER V 40 W/680 KAISER V 40 W/680 KAISER V 40 W/680
more images
7
Германија Schmölln
1259 km
KAISER V 40 W/680
1986
Втора рака
Јавете се