Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
држава
формат на продажба
Детали

Купете Baier користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
Јавете се
Nürnberg Германија
1204 km
1976
Втора рака
BAIER ZPD-S 1/100 BAIER ZPD-S 1/100 BAIER ZPD-S 1/100 BAIER ZPD-S 1/100 BAIER ZPD-S 1/100 BAIER ZPD-S 1/100 BAIER ZPD-S 1/100
more images
7
Јавете се
Bühl, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1328 km
Втора рака
Automatic corner cutter BAIER M on the base Automatic corner cutter BAIER M on the base Automatic corner cutter BAIER M on the base Automatic corner cutter BAIER M on the base Automatic corner cutter BAIER M on the base Automatic corner cutter BAIER M on the base
more images
6
Јавете се
Radom Полска
1089 km
како нов (користен)
Baier Geba 7 - Robust Baier Geba 7 - Robust Baier Geba 7 - Robust Baier Geba 7 - Robust Baier Geba 7 - Robust
more images
5
Јавете се
Lauda-Königshofen Германија
1286 km
добро (искористено)
BAIER BAF 560
more images
1
Јавете се
Wiesbaden, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1407 km
Втора рака
Baier Geba 4 A
more images
1
Јавете се
Renningen Германија
1281 km
1972
добро (искористено)
Јавете се
Nürnberg Германија
1204 km
1966
Втора рака
Baier Baier Baier Baier Baier Baier
more images
6
Јавете се
Nürnberg Германија
1204 km
Втора рака
BAIER GEBA 15 BAIER GEBA 15 BAIER GEBA 15 BAIER GEBA 15 BAIER GEBA 15 BAIER GEBA 15
more images
6
Јавете се
Nürnberg Германија
1204 km
Втора рака
 BEKA Baier + Köppel MZN 12-75 A Zahnradpumpe  ! BEKA Baier + Köppel MZN 12-75 A Zahnradpumpe  ! BEKA Baier + Köppel MZN 12-75 A Zahnradpumpe  !
more images
3
Јавете се
Remscheid, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1538 km
Ново
 BEKA Baier + Köppel MZN 12-75 A Zahnradpumpe  ! BEKA Baier + Köppel MZN 12-75 A Zahnradpumpe  ! BEKA Baier + Köppel MZN 12-75 A Zahnradpumpe  !
more images
3
Јавете се
Remscheid, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1538 km
Ново
 BEKA Baier + Köppel MZN 12-75 A Zahnradpumpe BEKA Baier + Köppel MZN 12-75 A Zahnradpumpe BEKA Baier + Köppel MZN 12-75 A Zahnradpumpe
more images
3
Јавете се
Remscheid, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1538 km
подготвен за употреба (искористен)
 BEKA Baier + Köppel MZN 12-75 A Zahnradpumpe  ! BEKA Baier + Köppel MZN 12-75 A Zahnradpumpe  ! BEKA Baier + Köppel MZN 12-75 A Zahnradpumpe  !
more images
3
Јавете се
Remscheid, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1538 km
Ново
 BEKA Baier + Köppel MZN 12-75 A Zahnradpumpe  ! BEKA Baier + Köppel MZN 12-75 A Zahnradpumpe  ! BEKA Baier + Köppel MZN 12-75 A Zahnradpumpe  !
more images
3
Јавете се
Remscheid, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1538 km
Ново
 BEKA Baier + Köppel MZN 12-75B Zahnradpumpe  ! BEKA Baier + Köppel MZN 12-75B Zahnradpumpe  ! BEKA Baier + Köppel MZN 12-75B Zahnradpumpe  !
more images
3
Јавете се
Remscheid, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1538 km
Ново
 BEKA Baier + Köppel MZN 12-75 A Zahnradpumpe  ! BEKA Baier + Köppel MZN 12-75 A Zahnradpumpe  ! BEKA Baier + Köppel MZN 12-75 A Zahnradpumpe  !
more images
3
Јавете се
Remscheid, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1538 km
Ново
 BEKA Baier + Köppel MZN 12-75 A Zahnradpumpe  ! BEKA Baier + Köppel MZN 12-75 A Zahnradpumpe  ! BEKA Baier + Köppel MZN 12-75 A Zahnradpumpe  !
more images
3
Јавете се
Remscheid, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1538 km
Ново
 BEKA Baier + Köppel MZN 12-75 A Zahnradpumpe  ! BEKA Baier + Köppel MZN 12-75 A Zahnradpumpe  ! BEKA Baier + Köppel MZN 12-75 A Zahnradpumpe  !
more images
3
Јавете се
Remscheid, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1538 km
Ново
KELLENBERGER | 1000 U KELLENBERGER | 1000 U KELLENBERGER | 1000 U KELLENBERGER | 1000 U KELLENBERGER | 1000 U KELLENBERGER | 1000 U
more images
6
Јавете се
Oberndorf am Neckar Германија
1277 km
реновиран (користен)
Löser Löser Löser Löser Löser Löser
more images
6
Јавете се
Pfronten Германија
1108 km
1999
добро (искористено)
SCHARMANN - FB 125 | FB 125 Dekemat | SCHARMANN - FB 125 | FB 125 Dekemat | SCHARMANN - FB 125 | FB 125 Dekemat | SCHARMANN - FB 125 | FB 125 Dekemat | SCHARMANN - FB 125 | FB 125 Dekemat | SCHARMANN - FB 125 | FB 125 Dekemat |
more images
6
Јавете се
Oberndorf am Neckar Германија
1277 km
1969
добро (искористено)
Brünofix BE/7 Brünofix BE/7 Brünofix BE/7
more images
3
Јавете се
Pfronten Германија
1108 km
2005
работилница ремонтирана (искористена)
GRINDINGMASTER | MB-600 GRINDINGMASTER | MB-600 GRINDINGMASTER | MB-600 GRINDINGMASTER | MB-600 GRINDINGMASTER | MB-600 GRINDINGMASTER | MB-600
more images
6
Јавете се
Oberndorf am Neckar Германија
1277 km
добро (искористено)
Fortuna AFB 500 AF mit Finitor Prüfgerät AFB 500 AF Fortuna AFB 500 AF mit Finitor Prüfgerät AFB 500 AF Fortuna AFB 500 AF mit Finitor Prüfgerät AFB 500 AF
more images
3
Јавете се
Pfronten Германија
1108 km
1965
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Oberndorf am Neckar Германија
1277 km
2004
добро (искористено)
Breuning IRCO 65.82708 Breuning IRCO 65.82708
more images
2
Јавете се
Pfronten Германија
1108 km
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Oberndorf am Neckar Германија
1277 km
1999
добро (искористено)
ELB | Perfekt BD 15 SPS | ELB | Perfekt BD 15 SPS | ELB | Perfekt BD 15 SPS | ELB | Perfekt BD 15 SPS | ELB | Perfekt BD 15 SPS |
more images
5
Јавете се
Oberndorf am Neckar Германија
1277 km
1999
добро (искористено)
PROMECAM | GH540Z PROMECAM | GH540Z PROMECAM | GH540Z PROMECAM | GH540Z PROMECAM | GH540Z PROMECAM | GH540Z PROMECAM | GH540Z
more images
7
Јавете се
Oberndorf am Neckar Германија
1277 km
добро (искористено)
LINDEN MACHINES | MSR / EZ-900 LINDEN MACHINES | MSR / EZ-900 LINDEN MACHINES | MSR / EZ-900 LINDEN MACHINES | MSR / EZ-900 LINDEN MACHINES | MSR / EZ-900 LINDEN MACHINES | MSR / EZ-900 LINDEN MACHINES | MSR / EZ-900
more images
7
Јавете се
Oberndorf am Neckar Германија
1277 km
добро (искористено)
HECKLER & KOCH | AM 443 HECKLER & KOCH | AM 443 HECKLER & KOCH | AM 443 HECKLER & KOCH | AM 443 HECKLER & KOCH | AM 443 HECKLER & KOCH | AM 443 HECKLER & KOCH | AM 443 HECKLER & KOCH | AM 443
more images
8
Јавете се
OBERNDORF-HOCHMÖSSINGEN, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1277 km
добро (искористено)
RUEZ | SFWW 2/306 DAS RUEZ | SFWW 2/306 DAS RUEZ | SFWW 2/306 DAS RUEZ | SFWW 2/306 DAS RUEZ | SFWW 2/306 DAS
more images
5
Јавете се
Oberndorf am Neckar Германија
1277 km
1990
многу добро (користено)
RUEZ | 360L 9 kVA RUEZ | 360L 9 kVA RUEZ | 360L 9 kVA RUEZ | 360L 9 kVA RUEZ | 360L 9 kVA RUEZ | 360L 9 kVA RUEZ | 360L 9 kVA RUEZ | 360L 9 kVA
more images
8
Јавете се
Oberndorf am Neckar Германија
1277 km
2007
добро (искористено)
STILL | EGV 10 STILL | EGV 10 STILL | EGV 10
more images
3
Јавете се
Oberndorf am Neckar Германија
1277 km
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Oberndorf am Neckar Германија
1277 km
1996
добро (искористено)
MITUTOYO | PJ 300 H MITUTOYO | PJ 300 H MITUTOYO | PJ 300 H MITUTOYO | PJ 300 H
more images
4
Јавете се
Oberndorf am Neckar Германија
1277 km
1988
добро (искористено)
Јавете се
Oberndorf am Neckar Германија
1277 km
1988
подготвен за употреба (искористен)
SOLID | DS 300 SOLID | DS 300 SOLID | DS 300
more images
3
Јавете се
Oberndorf am Neckar Германија
1277 km
добро (искористено)
Јавете се
Oberndorf am Neckar Германија
1277 km
1986
добро (искористено)
HYSTER | H12.00 XL2 HYSTER | H12.00 XL2 HYSTER | H12.00 XL2 HYSTER | H12.00 XL2 HYSTER | H12.00 XL2 HYSTER | H12.00 XL2 HYSTER | H12.00 XL2 HYSTER | H12.00 XL2 HYSTER | H12.00 XL2 HYSTER | H12.00 XL2 HYSTER | H12.00 XL2
more images
11
Јавете се
Oberndorf am Neckar Германија
1277 km
1998
добро (искористено)
ZIMMERMANN - BOKÖ | FZ 30
more images
1
Јавете се
Oberndorf am Neckar Германија
1277 km
1998
Втора рака
LEITZ | PMM 12 10 6 B2 LEITZ | PMM 12 10 6 B2 LEITZ | PMM 12 10 6 B2 LEITZ | PMM 12 10 6 B2 LEITZ | PMM 12 10 6 B2 LEITZ | PMM 12 10 6 B2 LEITZ | PMM 12 10 6 B2
more images
7
Јавете се
Oberndorf am Neckar Германија
1277 km
1997
добро (искористено)
Јавете се
Oberndorf am Neckar Германија
1277 km
1977
добро (искористено)
Јавете се
Oberndorf am Neckar Германија
1277 km
1990
добро (искористено)
Јавете се
Oberndorf am Neckar Германија
1277 km
1980
добро (искористено)
FANUC | ROBOCUT ALPHA 1B FANUC | ROBOCUT ALPHA 1B FANUC | ROBOCUT ALPHA 1B FANUC | ROBOCUT ALPHA 1B FANUC | ROBOCUT ALPHA 1B FANUC | ROBOCUT ALPHA 1B FANUC | ROBOCUT ALPHA 1B
more images
7
Јавете се
Oberndorf am Neckar Германија
1277 km