Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Blohm 204 користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
Blohm
Blohm HFS 204 Blohm HFS 204 Blohm HFS 204 Blohm HFS 204 Blohm HFS 204 Blohm HFS 204 Blohm HFS 204 Blohm HFS 204 Blohm HFS 204 Blohm HFS 204 Blohm HFS 204
more images
11
Јавете се
Augsburg Германија
1136 km
1987
добро (искористено)
Јавете се
Tatabánya Унгарија
712 km
добро (искористено)
Јавете се
Unterschleißheim, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1092 km
2013
Втора рака
BLOHM HFS 6 BLOHM HFS 6 BLOHM HFS 6 BLOHM HFS 6 BLOHM HFS 6 BLOHM HFS 6
more images
6
Јавете се
Hessisch Lichtenau Германија
1408 km
1973
Втора рака
BLOHM Planomat 408 BLOHM Planomat 408
more images
2
Јавете се
Mörsdorf Германија
1282 km
1989
подготвен за употреба (искористен)
BLOHM HHS 6 BLOHM HHS 6 BLOHM HHS 6 BLOHM HHS 6
more images
4
Јавете се
Korschenbroich, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1571 km
1979
Втора рака
BLOHM HFS 10 BLOHM HFS 10 BLOHM HFS 10 BLOHM HFS 10 BLOHM HFS 10
more images
5
Јавете се
Ennepetal Германија
1538 km
1963
Втора рака
BLOHM PLANOMAT 412 BLOHM PLANOMAT 412 BLOHM PLANOMAT 412 BLOHM PLANOMAT 412
more images
4
Јавете се
Metzingen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1246 km
1984
Втора рака
BLOHM Profimat MC 610 S BLOHM Profimat MC 610 S BLOHM Profimat MC 610 S BLOHM Profimat MC 610 S BLOHM Profimat MC 610 S BLOHM Profimat MC 610 S BLOHM Profimat MC 610 S
more images
7
Јавете се
Unterschleißheim, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1092 km
2010
Втора рака
BLOHM - HAUNI Planomat 408 (800 x 400 mm) BLOHM - HAUNI Planomat 408 (800 x 400 mm)
more images
2
Јавете се
Mörsdorf Германија
1282 km
1989
добро (искористено)
Blohm HFS-512 Blohm HFS-512 Blohm HFS-512 Blohm HFS-512 Blohm HFS-512 Blohm HFS-512 Blohm HFS-512 Blohm HFS-512
more images
8
Јавете се
Schijndel Холандија
1663 km
1980
добро (искористено)
BLOHM Simplex 5 BLOHM Simplex 5
more images
2
Јавете се
Goldenstedt, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1595 km
1967
Втора рака
BLOHM PLANOMAT 406 BLOHM PLANOMAT 406 BLOHM PLANOMAT 406 BLOHM PLANOMAT 406 BLOHM PLANOMAT 406
more images
5
Јавете се
Metzingen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1246 km
1994
Втора рака
Јавете се
Unterschleißheim, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1092 km
2010
Втора рака
BLOHM HFS 512 BLOHM HFS 512 BLOHM HFS 512 BLOHM HFS 512 BLOHM HFS 512
more images
5
Јавете се
Barsbüttel Германија
1585 km
1980
Втора рака
BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75
more images
6
Јавете се
Bünde Германија
1542 km
1968
Втора рака
BLOHM HFS 12
more images
1
Јавете се
Grenzach-Wyhlen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1292 km
1972
Втора рака
Blohm + Voss Industrietechnik GmbH MARC 2 - B00 Blohm + Voss Industrietechnik GmbH MARC 2 - B00 Blohm + Voss Industrietechnik GmbH MARC 2 - B00 Blohm + Voss Industrietechnik GmbH MARC 2 - B00 Blohm + Voss Industrietechnik GmbH MARC 2 - B00 Blohm + Voss Industrietechnik GmbH MARC 2 - B00 Blohm + Voss Industrietechnik GmbH MARC 2 - B00 Blohm + Voss Industrietechnik GmbH MARC 2 - B00 Blohm + Voss Industrietechnik GmbH MARC 2 - B00 Blohm + Voss Industrietechnik GmbH MARC 2 - B00 Blohm + Voss Industrietechnik GmbH MARC 2 - B00
more images
11
Јавете се
Sollenau Австрија
824 km
2004
Втора рака
Blohm PRECIMAT 408 Blohm PRECIMAT 408 Blohm PRECIMAT 408 Blohm PRECIMAT 408 Blohm PRECIMAT 408 Blohm PRECIMAT 408 Blohm PRECIMAT 408 Blohm PRECIMAT 408 Blohm PRECIMAT 408 Blohm PRECIMAT 408
more images
10
Јавете се
Edt Австрија
991 km
2001
Втора рака
BLOHM Planomat 408 BLOHM Planomat 408 BLOHM Planomat 408 BLOHM Planomat 408 BLOHM Planomat 408 BLOHM Planomat 408 BLOHM Planomat 408 BLOHM Planomat 408
more images
8
Јавете се
Gallarate Италија
1135 km
1995
Втора рака
Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6
more images
10
Јавете се
Zuchwil Швајцарија
1286 km
1993
многу добро (користено)
Blohm SIMPLEX 75 Blohm SIMPLEX 75 Blohm SIMPLEX 75 Blohm SIMPLEX 75 Blohm SIMPLEX 75
more images
5
Јавете се
Bonneville Франција
1323 km
добро (искористено)
BLOHM HFS 9 V BLOHM HFS 9 V BLOHM HFS 9 V BLOHM HFS 9 V BLOHM HFS 9 V BLOHM HFS 9 V BLOHM HFS 9 V BLOHM HFS 9 V BLOHM HFS 9 V BLOHM HFS 9 V BLOHM HFS 9 V BLOHM HFS 9 V BLOHM HFS 9 V
more images
13
Јавете се
Herdwangen-Schönach Германија
1213 km
многу добро (користено)
 Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik
more images
9
Јавете се
Drebkau Германија
1256 km
1988
нештиклирано (искористено)
Blohm HFS 9
more images
1
Јавете се
Düsseldorf, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1558 km
1961
Втора рака
Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408
more images
5
Јавете се
Villeurbanne Франција
1430 km
реновиран (користен)
Blohm Planomat 608 Blohm Planomat 608 Blohm Planomat 608 Blohm Planomat 608 Blohm Planomat 608 Blohm Planomat 608 Blohm Planomat 608 Blohm Planomat 608
more images
8
Јавете се
Schijndel Холандија
1663 km
1998
многу добро (користено)
BLOHM SIMPLEX -5- BLOHM SIMPLEX -5- BLOHM SIMPLEX -5- BLOHM SIMPLEX -5-
more images
4
Јавете се
Bonneville Франција
1323 km
добро (искористено)
Blohm HFS 9 Blohm HFS 9 Blohm HFS 9 Blohm HFS 9
more images
4
Јавете се
Ennepetal, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1539 km
1962
нештиклирано (искористено)
Blohm PROFIMAT Blohm PROFIMAT Blohm PROFIMAT Blohm PROFIMAT
more images
4
Јавете се
arnage Франција
1836 km
2001
како нов (користен)
Blohm HFS 6 Blohm HFS 6 Blohm HFS 6 Blohm HFS 6 Blohm HFS 6 Blohm HFS 6
more images
6
Јавете се
Düsseldorf, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1558 km
1977
Втора рака
BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC
more images
11
Јавете се
Fuente de Cantos Шпанија
2413 km
добро (искористено)

Искористено Blohm 204

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши