Купете Blohm 204 користени (33)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
blohm
Класифицирана реклама
BLOHM 204 A BLOHM 204 A BLOHM 204 A BLOHM 204 A BLOHM 204 A BLOHM 204 A
more images
6
Германија Kreis Bergstraße, Deutschland
1354 km
BLOHM 204 A
1972
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
BLOHM Profimat MC 610 S
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM HFS-9
more images
1
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
BLOHM HFS-9
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200
more images
13
Германија Augsburg
1136 km
Hauni-Blohm Profimat 1200
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Blohm Simplex Blohm Simplex Blohm Simplex
more images
3
Германија Immendingen
(Локација на дилерот)
1245 km
Blohm Simplex
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb
more images
12
Полска Częstochowa
1044 km
Tos Blohm Avia Elb
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAUNI-BLOHM HANSEAT 7 HAUNI-BLOHM HANSEAT 7 HAUNI-BLOHM HANSEAT 7 HAUNI-BLOHM HANSEAT 7 HAUNI-BLOHM HANSEAT 7 HAUNI-BLOHM HANSEAT 7 HAUNI-BLOHM HANSEAT 7 HAUNI-BLOHM HANSEAT 7
more images
8
Германија Korschenbroich
1571 km
HAUNI-BLOHM HANSEAT 7
1982
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Blohm OGT Schleifscheibenaufnahme Gegenflansch mit Wuchtelementen OGT 400x30-50x203 Blohm OGT Schleifscheibenaufnahme Gegenflansch mit Wuchtelementen OGT 400x30-50x203 Blohm OGT Schleifscheibenaufnahme Gegenflansch mit Wuchtelementen OGT 400x30-50x203
more images
3
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Blohm OGT Schleifscheibenaufnahme Gegenflansch mit Wuchtelementen OGT 400x30-50x203
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM HFS 6 BLOHM HFS 6 BLOHM HFS 6 BLOHM HFS 6 BLOHM HFS 6 BLOHM HFS 6
more images
6
Германија Hessisch Lichtenau
1408 km
BLOHM HFS 6
1973
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Blohm PLANOMAT 608 Blohm PLANOMAT 608 Blohm PLANOMAT 608 Blohm PLANOMAT 608 Blohm PLANOMAT 608
more images
5
Германија Korschenbroich
1577 km
Blohm PLANOMAT 608
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM Profimat MC 610 S BLOHM Profimat MC 610 S BLOHM Profimat MC 610 S BLOHM Profimat MC 610 S BLOHM Profimat MC 610 S BLOHM Profimat MC 610 S BLOHM Profimat MC 610 S
more images
7
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
BLOHM Profimat MC 610 S
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Częstochowa
1044 km
Blohm Hanseat 7
1987
добро (искористено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1583 km
Blohm Simplex 11
1971
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408
more images
10
Германија
1565 km
Blohm Planomat 408
2016
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Blohm HFS-512 Blohm HFS-512 Blohm HFS-512 Blohm HFS-512 Blohm HFS-512 Blohm HFS-512 Blohm HFS-512 Blohm HFS-512
more images
8
Холандија Schijndel
1663 km
Blohm HFS-512
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Blohm Blohm
more images
2
Германија Denkendorf
1144 km
Blohm
1989
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
BLOHM Profimat MC 610 S
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM PLANOMAT 616 BLOHM PLANOMAT 616 BLOHM PLANOMAT 616 BLOHM PLANOMAT 616 BLOHM PLANOMAT 616 BLOHM PLANOMAT 616
more images
6
Германија Metzingen
1244 km
BLOHM PLANOMAT 616
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM HHS 6 BLOHM HHS 6 BLOHM HHS 6 BLOHM HHS 6
more images
4
Германија Korschenbroich
1571 km
BLOHM HHS 6
1979
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Tatabánya
712 km
BLOHM HFS 6
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM Simplex 5 BLOHM Simplex 5
more images
2
Германија Goldenstedt
(Локација на дилерот)
1595 km
BLOHM Simplex 5
1967
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Oelde
1531 km
BLOHM Planomat 612
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch
more images
6
Германија Kreis Bergstraße, Deutschland
1354 km
ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Blohm Simplex 7 Blohm Simplex 7 Blohm Simplex 7 Blohm Simplex 7 Blohm Simplex 7 Blohm Simplex 7 Blohm Simplex 7
more images
7
Германија Bruchsal
1326 km
Blohm Simplex 7
1966
добро (искористено)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6
more images
10
Швајцарија Zuchwil
1286 km
Blohm Simplex 6
1993
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM HFS 12
more images
1
Германија Grenzach-Wyhlen
(Локација на дилерот)
1292 km
BLOHM HFS 12
1972
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik
more images
9
Германија Drebkau
1256 km
Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik
1988
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Blohm PLANOMAT 612 Blohm PLANOMAT 612 Blohm PLANOMAT 612 Blohm PLANOMAT 612 Blohm PLANOMAT 612 Blohm PLANOMAT 612
more images
6
Германија Berlin
1365 km
Blohm PLANOMAT 612
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300
more images
7
Германија Kreis Bergstraße, Deutschland
1354 km
ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Blohm HFS 6 Blohm HFS 6 Blohm HFS 6 Blohm HFS 6 Blohm HFS 6 Blohm HFS 6
more images
6
Германија Düsseldorf
(Локација на дилерот)
1558 km
Blohm HFS 6
1977
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75
more images
11
Германија Nortorf
1650 km
BLOHM Simplex 75
1965
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Blohm PROFIMAT Blohm PROFIMAT Blohm PROFIMAT Blohm PROFIMAT
more images
4
Франција arnage
1836 km
Blohm PROFIMAT
2001
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC
more images
11
Шпанија Fuente de Cantos
2413 km
BLOHM Planomat HB 412 CNC
добро (искористено)
Јавете се