Купете Цилиндрични машини за брусење 1100-2099mm должина на мелење користени (55)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Машини за мелење Цилиндрични машини за брусење 1100-2099mm должина на мелење
Класифицирана реклама
Karstens K11 Karstens K11 Karstens K11 Karstens K11 Karstens K11 Karstens K11 Karstens K11 Karstens K11 Karstens K11 Karstens K11 Karstens K11 Karstens K11
more images
12
Бугарија Asenovgrad
264 km
Karstens K11
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS Hostivař BUB 40/1500 TOS Hostivař BUB 40/1500 TOS Hostivař BUB 40/1500 TOS Hostivař BUB 40/1500 TOS Hostivař BUB 40/1500 TOS Hostivař BUB 40/1500 TOS Hostivař BUB 40/1500 TOS Hostivař BUB 40/1500
more images
8
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
TOS Hostivař BUB 40/1500
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOL-MONTA UB 63/2000 HOL-MONTA UB 63/2000 HOL-MONTA UB 63/2000 HOL-MONTA UB 63/2000 HOL-MONTA UB 63/2000 HOL-MONTA UB 63/2000
more images
6
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
HOL-MONTA UB 63/2000
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ERWIN JUNKER BUAJ 50 CNC ERWIN JUNKER BUAJ 50 CNC ERWIN JUNKER BUAJ 50 CNC ERWIN JUNKER BUAJ 50 CNC ERWIN JUNKER BUAJ 50 CNC ERWIN JUNKER BUAJ 50 CNC ERWIN JUNKER BUAJ 50 CNC ERWIN JUNKER BUAJ 50 CNC ERWIN JUNKER BUAJ 50 CNC ERWIN JUNKER BUAJ 50 CNC ERWIN JUNKER BUAJ 50 CNC ERWIN JUNKER BUAJ 50 CNC
more images
12
Чешка република Heršpická 813/5, 639 00 Brno-střed-Štýřice, Czechia
933 km
ERWIN JUNKER BUAJ 50 CNC
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KRAFT Omicron 36** CNC
more images
1
Италија
763 km
KRAFT Omicron 36** CNC
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaudt A500 500-2500 Schaudt A500 500-2500 Schaudt A500 500-2500 Schaudt A500 500-2500
more images
4
Германија Stödtlen
1214 km
Schaudt A500 500-2500
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TITAN RU 350 x 1-1500 TITAN RU 350 x 1-1500 TITAN RU 350 x 1-1500 TITAN RU 350 x 1-1500 TITAN RU 350 x 1-1500
more images
5
Германија Halberstadt
1403 km
TITAN RU 350 x 1-1500
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW SU 315x1500 WMW SU 315x1500 WMW SU 315x1500 WMW SU 315x1500 WMW SU 315x1500
more images
5
Германија Aurach
1225 km
WMW SU 315x1500
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
TOS Hostivař BUB 32
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ABA Ecoline 1206 ABA Ecoline 1206 ABA Ecoline 1206 ABA Ecoline 1206
more images
4
Германија Elchingen
1189 km
ABA Ecoline 1206
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FORTUNA AFD 550 x 1.600 FORTUNA AFD 550 x 1.600 FORTUNA AFD 550 x 1.600 FORTUNA AFD 550 x 1.600 FORTUNA AFD 550 x 1.600
more images
5
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
FORTUNA AFD 550 x 1.600
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaudt PF43 1000/1750 Schaudt PF43 1000/1750 Schaudt PF43 1000/1750 Schaudt PF43 1000/1750 Schaudt PF43 1000/1750 Schaudt PF43 1000/1750
more images
6
Германија Stödtlen
1214 km
Schaudt PF43 1000/1750
2023
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
LZTK C12 1500A LZTK C12 1500A LZTK C12 1500A LZTK C12 1500A LZTK C12 1500A
more images
5
Германија Malsch
1324 km
LZTK C12 1500A
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Glaser GRS 33 Glaser GRS 33 Glaser GRS 33
more images
3
Германија Weiterstadt
1372 km
Glaser GRS 33
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS BHU 40/1500 TOS BHU 40/1500 TOS BHU 40/1500 TOS BHU 40/1500 TOS BHU 40/1500 TOS BHU 40/1500 TOS BHU 40/1500 TOS BHU 40/1500
more images
8
Германија Wiesbaden
1407 km
TOS BHU 40/1500
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER Kel-Varia R175-1500 KELLENBERGER Kel-Varia R175-1500 KELLENBERGER Kel-Varia R175-1500 KELLENBERGER Kel-Varia R175-1500
more images
4
Германија Kirchheim unter Teck
1240 km
KELLENBERGER Kel-Varia R175-1500
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ROBBI Omicron 600 E T7 ROBBI Omicron 600 E T7
more images
2
Германија Stockstadt am Rhein
1374 km
ROBBI Omicron 600 E T7
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Oelde
1531 km
JONES & SHIPMAN Suprema Easy 1500 E
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GER RHC-1200 GER RHC-1200 GER RHC-1200 GER RHC-1200 GER RHC-1200 GER RHC-1200 GER RHC-1200 GER RHC-1200
more images
8
Германија Heilbronn
1290 km
GER RHC-1200
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOL-MONTA UB50/2000 CNC HOL-MONTA UB50/2000 CNC HOL-MONTA UB50/2000 CNC HOL-MONTA UB50/2000 CNC HOL-MONTA UB50/2000 CNC HOL-MONTA UB50/2000 CNC
more images
6
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
HOL-MONTA UB50/2000 CNC
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
NAXOS UNION RW 500/2000 NAXOS UNION RW 500/2000 NAXOS UNION RW 500/2000 NAXOS UNION RW 500/2000 NAXOS UNION RW 500/2000 NAXOS UNION RW 500/2000
more images
6
Германија Wiesbaden
(Локација на дилерот)
1407 km
NAXOS UNION RW 500/2000
1962
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER 1500U BEMA Advance KELLENBERGER 1500U BEMA Advance KELLENBERGER 1500U BEMA Advance KELLENBERGER 1500U BEMA Advance KELLENBERGER 1500U BEMA Advance
more images
5
Германија Kirchheim
(Локација на дилерот)
1242 km
KELLENBERGER 1500U BEMA Advance
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
IMATEC Unigrinder 360 x 1.500 IMATEC Unigrinder 360 x 1.500
more images
2
Германија Stockstadt am Rhein
1374 km
IMATEC Unigrinder 360 x 1.500
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Karstens K26 Karstens K26 Karstens K26 Karstens K26 Karstens K26 Karstens K26 Karstens K26 Karstens K26 Karstens K26 Karstens K26 Karstens K26 Karstens K26
more images
12
Karstens K26
2006
добро (искористено)

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
KARSTENS K 51-1500 KARSTENS K 51-1500 KARSTENS K 51-1500 KARSTENS K 51-1500 KARSTENS K 51-1500
more images
5
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
KARSTENS K 51-1500
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Karstens K11/1600 Karstens K11/1600 Karstens K11/1600 Karstens K11/1600 Karstens K11/1600 Karstens K11/1600 Karstens K11/1600 Karstens K11/1600 Karstens K11/1600
more images
9
Белгија Zele
1715 km
Karstens K11/1600
1993
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Dreieich
1376 km
TACCHELLA Elektra 1018
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER 1500U BEMA Economic KELLENBERGER 1500U BEMA Economic KELLENBERGER 1500U BEMA Economic
more images
3
Германија Kirchheim
(Локација на дилерот)
1242 km
KELLENBERGER 1500U BEMA Economic
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHAUDT AR 1.500 SCHAUDT AR 1.500 SCHAUDT AR 1.500 SCHAUDT AR 1.500 SCHAUDT AR 1.500
more images
5
Германија Stockstadt am Rhein
1374 km
SCHAUDT AR 1.500
1957
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Diaform 44:432 mm Diaform 44:432 mm Diaform 44:432 mm Diaform 44:432 mm Diaform 44:432 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Diaform 44:432 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Обединето Кралство 7 Fraser Rd, Erith DA8 1PP, UK
1973 km
JAINNHER JHP-4015CNC Plunge Type Grinder
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Junker EJ 50 Junker EJ 50 Junker EJ 50 Junker EJ 50 Junker EJ 50
more images
5
Германија Butzbach
1404 km
Junker EJ 50
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Fermat BUB E 40/1500 CNC Fermat BUB E 40/1500 CNC Fermat BUB E 40/1500 CNC Fermat BUB E 40/1500 CNC Fermat BUB E 40/1500 CNC
more images
5
Чешка република Tuřanka 1319/104, 627 00 Slatina, Czechia
930 km
Fermat BUB E 40/1500 CNC
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER KEL-VARIA RS225-1500 KELLENBERGER KEL-VARIA RS225-1500
more images
2
Германија Kirchheim
(Локација на дилерот)
1242 km
KELLENBERGER KEL-VARIA RS225-1500
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS BHU 40A x 2.000
more images
1
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
TOS BHU 40A x 2.000
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wetzlar
1426 km
CONTUR GU-35A/1200
2020
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
FORTUNA ES 1500 FORTUNA ES 1500 FORTUNA ES 1500 FORTUNA ES 1500
more images
4
Германија Bretzfeld
1278 km
FORTUNA ES 1500
1965
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER 1500U KELLENBERGER 1500U KELLENBERGER 1500U KELLENBERGER 1500U KELLENBERGER 1500U KELLENBERGER 1500U KELLENBERGER 1500U KELLENBERGER 1500U KELLENBERGER 1500U KELLENBERGER 1500U KELLENBERGER 1500U KELLENBERGER 1500U KELLENBERGER 1500U KELLENBERGER 1500U
more images
14
Швајцарија Beringen
1240 km
KELLENBERGER 1500U
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JOTES Schaudt A440 x 1500 JOTES Schaudt A440 x 1500 JOTES Schaudt A440 x 1500 JOTES Schaudt A440 x 1500 JOTES Schaudt A440 x 1500 JOTES Schaudt A440 x 1500 JOTES Schaudt A440 x 1500
more images
7
Полска Bydgoszcz
1317 km
JOTES Schaudt A440 x 1500
2023
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER 1500U BEMA AKTUELL KELLENBERGER 1500U BEMA AKTUELL KELLENBERGER 1500U BEMA AKTUELL
more images
3
Германија Kirchheim
(Локација на дилерот)
1242 km
KELLENBERGER 1500U BEMA AKTUELL
1993
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KNUTH Werkzeugmaschinen RSM 2000 C KNUTH Werkzeugmaschinen RSM 2000 C KNUTH Werkzeugmaschinen RSM 2000 C
more images
3
Германија Wasbek
1640 km
KNUTH Werkzeugmaschinen RSM 2000 C
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS BUC 63C NC 2000 TOS BUC 63C NC 2000 TOS BUC 63C NC 2000 TOS BUC 63C NC 2000 TOS BUC 63C NC 2000 TOS BUC 63C NC 2000 TOS BUC 63C NC 2000 TOS BUC 63C NC 2000 TOS BUC 63C NC 2000 TOS BUC 63C NC 2000
more images
10
Украина Dnipro
1292 km
TOS BUC 63C NC 2000
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ELB SFR 150/2 ELB SFR 150/2 ELB SFR 150/2 ELB SFR 150/2 ELB SFR 150/2 ELB SFR 150/2 ELB SFR 150/2 ELB SFR 150/2 ELB SFR 150/2 ELB SFR 150/2 ELB SFR 150/2
more images
11
Германија Neu-Isenburg
1376 km
ELB SFR 150/2
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BERCO LYNX 2000 BERCO LYNX 2000
more images
2
Германија Dortmund
1546 km
BERCO LYNX 2000
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHAUDT E 450 x 1500 SCHAUDT E 450 x 1500 SCHAUDT E 450 x 1500 SCHAUDT E 450 x 1500 SCHAUDT E 450 x 1500 SCHAUDT E 450 x 1500
more images
6
Полска Bydgoszcz
1317 km
SCHAUDT E 450 x 1500
2023
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER UR175-1500 BEMA STEP KELLENBERGER UR175-1500 BEMA STEP KELLENBERGER UR175-1500 BEMA STEP KELLENBERGER UR175-1500 BEMA STEP KELLENBERGER UR175-1500 BEMA STEP KELLENBERGER UR175-1500 BEMA STEP KELLENBERGER UR175-1500 BEMA STEP
more images
7
Германија Kirchheim
(Локација на дилерот)
1242 km
KELLENBERGER UR175-1500 BEMA STEP
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STUDER RHU 750 STUDER RHU 750 STUDER RHU 750 STUDER RHU 750 STUDER RHU 750 STUDER RHU 750 STUDER RHU 750 STUDER RHU 750
more images
8
Германија Hessen, Deutschland
1395 km
STUDER RHU 750
1975
многу добро (користено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
Studer S 50-4
1989
подготвен за употреба (искористен)
Класифицирана реклама
SCHAUDT JOTES E 450 Np x 2000 SCHAUDT JOTES E 450 Np x 2000 SCHAUDT JOTES E 450 Np x 2000 SCHAUDT JOTES E 450 Np x 2000 SCHAUDT JOTES E 450 Np x 2000 SCHAUDT JOTES E 450 Np x 2000
more images
6
Полска Bydgoszcz
1317 km
SCHAUDT JOTES E 450 Np x 2000
2023
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER 1500U BEMA AKTUELL KELLENBERGER 1500U BEMA AKTUELL KELLENBERGER 1500U BEMA AKTUELL KELLENBERGER 1500U BEMA AKTUELL KELLENBERGER 1500U BEMA AKTUELL KELLENBERGER 1500U BEMA AKTUELL KELLENBERGER 1500U BEMA AKTUELL
more images
7
Германија Kirchheim
(Локација на дилерот)
1242 km
KELLENBERGER 1500U BEMA AKTUELL
1994
Втора рака
Јавете се