Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
држава
формат на продажба
Детали

Купете Burkhardt користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750
more images
10
Јавете се
Hattingen Германија
1554 km
2004
Втора рака
Spohn Burkhardt GWR 132 S-R Spohn Burkhardt GWR 132 S-R
more images
2
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Burkhardt + Weber MC120 Burkhardt + Weber MC120 Burkhardt + Weber MC120 Burkhardt + Weber MC120 Burkhardt + Weber MC120 Burkhardt + Weber MC120 Burkhardt + Weber MC120 Burkhardt + Weber MC120
more images
8
Јавете се
Ratingen Германија
1569 km
1999
Втора рака
Burkhardt & Weber HYOP 120 NCW - TNC 426 Burkhardt & Weber HYOP 120 NCW - TNC 426 Burkhardt & Weber HYOP 120 NCW - TNC 426 Burkhardt & Weber HYOP 120 NCW - TNC 426 Burkhardt & Weber HYOP 120 NCW - TNC 426 Burkhardt & Weber HYOP 120 NCW - TNC 426
more images
6
Јавете се
Lorsch Германија
1358 km
добро (искористено)
BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA
more images
10
Јавете се
Israel Израел
1659 km
2013
многу добро (користено)
BURKHARDT WEBER HYOP 750 BURKHARDT WEBER HYOP 750 BURKHARDT WEBER HYOP 750 BURKHARDT WEBER HYOP 750 BURKHARDT WEBER HYOP 750 BURKHARDT WEBER HYOP 750
more images
6
Јавете се
Gardone Val Trompia, Италија Италија
(Локација на дилерот)
1034 km
1990
Втора рака
Burkhardt HYPO 65 Burkhardt HYPO 65
more images
2
Јавете се
Blumberg Германија
1252 km
1962
многу добро (користено)
Burkhardt Burkhardt Burkhardt Burkhardt
more images
4
Јавете се
Warder Холандија
1750 km
добро (искористено)
Burkhardt & Weber HYOP 120 NCW Burkhardt & Weber HYOP 120 NCW Burkhardt & Weber HYOP 120 NCW Burkhardt & Weber HYOP 120 NCW Burkhardt & Weber HYOP 120 NCW
more images
5
Јавете се
Lorsch Германија
1358 km
добро (искористено)
Siemens 1PH7 186-2NE030DC2 Siemens 1PH7 186-2NE030DC2 Siemens 1PH7 186-2NE030DC2
more images
3
Јавете се
Neumünster Германија
1635 km
подготвен за употреба (искористен)
Siemens 1FT613.2-6AC71-1AGO Siemens 1FT613.2-6AC71-1AGO Siemens 1FT613.2-6AC71-1AGO Siemens 1FT613.2-6AC71-1AGO
more images
4
Јавете се
Neumünster Германија
1635 km
подготвен за употреба (искористен)
Siemens 1FT6064-1AF21-3AH1 Siemens 1FT6064-1AF21-3AH1 Siemens 1FT6064-1AF21-3AH1 Siemens 1FT6064-1AF21-3AH1
more images
4
Јавете се
Neumünster Германија
1635 km
подготвен за употреба (искористен)
Siemens 1FK7063-5AF71-1EH2 Siemens 1FK7063-5AF71-1EH2 Siemens 1FK7063-5AF71-1EH2
more images
3
Јавете се
Neumünster Германија
1635 km
нештиклирано (искористено)

Искористено Burkhardt

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши