категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали
Класифицирана реклама
Burkhardt + Weber MCR 120/80 Burkhardt + Weber MCR 120/80 Burkhardt + Weber MCR 120/80 Burkhardt + Weber MCR 120/80 Burkhardt + Weber MCR 120/80
more images
5
Германија Eislingen/Fils
1230 km
Burkhardt + Weber MCR 120/80
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Burkhardt-Hensel 595 BAZ Burkhardt-Hensel 595 BAZ Burkhardt-Hensel 595 BAZ Burkhardt-Hensel 595 BAZ Burkhardt-Hensel 595 BAZ Burkhardt-Hensel 595 BAZ Burkhardt-Hensel 595 BAZ Burkhardt-Hensel 595 BAZ Burkhardt-Hensel 595 BAZ Burkhardt-Hensel 595 BAZ Burkhardt-Hensel 595 BAZ
more images
11
Германија Mannheim
1345 km
Burkhardt-Hensel 595 BAZ
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Spohn Burkhardt GWR 132 S-R Spohn Burkhardt GWR 132 S-R
more images
2
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Spohn Burkhardt GWR 132 S-R
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750
more images
10
Германија Hattingen
1554 km
BURKHARDT & WEBER MCX 750
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Burkhardt HYPO 65 Burkhardt HYPO 65
more images
2
Германија Blumberg
1252 km
Burkhardt HYPO 65
1962
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Burkhardt & Weber HYOP 120 NCW Burkhardt & Weber HYOP 120 NCW Burkhardt & Weber HYOP 120 NCW Burkhardt & Weber HYOP 120 NCW Burkhardt & Weber HYOP 120 NCW
more images
5
Германија Lorsch
1358 km
Burkhardt & Weber HYOP 120 NCW
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Burkhardt + Weber MCR 120/80 Burkhardt + Weber MCR 120/80 Burkhardt + Weber MCR 120/80 Burkhardt + Weber MCR 120/80 Burkhardt + Weber MCR 120/80
more images
5
Германија Eislingen/Fils
1230 km
Burkhardt + Weber MCR 120/80
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Burkhardt + Weber MC 60 Burkhardt + Weber MC 60 Burkhardt + Weber MC 60 Burkhardt + Weber MC 60 Burkhardt + Weber MC 60 Burkhardt + Weber MC 60
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Burkhardt + Weber MC 60
1987
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Burkhardt-Hensel 598 Burkhardt-Hensel 598 Burkhardt-Hensel 598 Burkhardt-Hensel 598 Burkhardt-Hensel 598 Burkhardt-Hensel 598 Burkhardt-Hensel 598 Burkhardt-Hensel 598 Burkhardt-Hensel 598 Burkhardt-Hensel 598 Burkhardt-Hensel 598 Burkhardt-Hensel 598 Burkhardt-Hensel 598 Burkhardt-Hensel 598
more images
14
Хрватска Općina Stupnik, Croatia
661 km
Burkhardt-Hensel 598
2005
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Burkhardt + Weber NC 80 Burkhardt + Weber NC 80
more images
2
Австрија Uttendorf
997 km
Burkhardt + Weber NC 80
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA
more images
10
Израел Israel
1659 km
BURKHARDT-HENSEL CSA
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Burkhardt & Weber HYOP 120 NCW - TNC 426 Burkhardt & Weber HYOP 120 NCW - TNC 426 Burkhardt & Weber HYOP 120 NCW - TNC 426 Burkhardt & Weber HYOP 120 NCW - TNC 426 Burkhardt & Weber HYOP 120 NCW - TNC 426 Burkhardt & Weber HYOP 120 NCW - TNC 426
more images
6
Германија Lorsch
1358 km
Burkhardt & Weber HYOP 120 NCW - TNC 426
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Burkhardt + Weber MCR 120/80 Burkhardt + Weber MCR 120/80 Burkhardt + Weber MCR 120/80 Burkhardt + Weber MCR 120/80 Burkhardt + Weber MCR 120/80
more images
5
Германија Eislingen/Fils
1230 km
Burkhardt + Weber MCR 120/80
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Burkhardt Burkhardt Burkhardt Burkhardt
more images
4
Холандија Warder
1750 km
Burkhardt
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Siemens 1PH7 186-2NE030DC2 Siemens 1PH7 186-2NE030DC2 Siemens 1PH7 186-2NE030DC2
more images
3
Германија Neumünster
1635 km
Siemens 1PH7 186-2NE030DC2
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Siemens 1FK6063-6AF71-1EG2 Siemens 1FK6063-6AF71-1EG2
more images
2
Германија Neumünster
1635 km
Siemens 1FK6063-6AF71-1EG2
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Siemens 1FT613.2-6AC71-1AGO Siemens 1FT613.2-6AC71-1AGO Siemens 1FT613.2-6AC71-1AGO Siemens 1FT613.2-6AC71-1AGO
more images
4
Германија Neumünster
1635 km
Siemens 1FT613.2-6AC71-1AGO
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Siemens 1FT6064-1AF21-3AH1 Siemens 1FT6064-1AF21-3AH1 Siemens 1FT6064-1AF21-3AH1 Siemens 1FT6064-1AF21-3AH1
more images
4
Германија Neumünster
1635 km
Siemens 1FT6064-1AF21-3AH1
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Siemens 1FK7063-5AF71-1EH2 Siemens 1FK7063-5AF71-1EH2 Siemens 1FK7063-5AF71-1EH2
more images
3
Германија Neumünster
1635 km
Siemens 1FK7063-5AF71-1EH2
нештиклирано (искористено)
Јавете се

Искористено Burkhardt

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.